Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Bliamba, reikės nešiotis pinigėlius...
Mergos, nepatikėsit , kur man nagai auga... Vis gerklę ryjant suskausta . Nuvariau pas nosių- gerklių - ausų gydytoją. Sakau, gal koks piktas biesas pristojo ? na, ji tuoj visas galvos skyles patikrino su visokiais šviesolaidžiais. Rado. Vaikystėje išoperuota angina, paliktas kažkoks atspuręs mėsgalis, priaugo gal prie gomurio. Susidarė kišenė, organizmas tą kišenę užsandarino keratinu , na, ta medžiaga, kur nagai ragai. Sakė, labai retas dalykas. O po tuo dangčiu supūliavo. Pabandė iškrapštyti, pripurškė visokių anestezuojančių purškalų gerklėn. Čiaudėjau, kosėjau, ašarojau.. Ir be rezultato. Liepė kitą savaitę ateiti į ligoninę, ten rimtesnių prietaisų yra.
Tai va, man vis ne kaip žmogui. Bet gerai, kad nieko rimto. tongue.gif

Kokie šlapi visi laukai... Šiandien su MB važinėjome, ieškojome, kur pirmadienį kopūstus sukišti. Ežerai visur.
Atsakyti

Laba, 

IK tikrai ne kaip žmogus :-)

Berods niekas nenušalo dabar. Šilauogės po žiemos šiemet stipriai nukentėję.

Žirniai dygsta. Tulpės žydi. Slyvų, vyšnių žiedukų viduriai žali, nenušalę.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nu joooooooooo Ik.Įdomu pas Tave čia. ax.gif
Aš jau vienmetes gėles sodinu laukan,nebesitikiu šalnų.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
aš tai nieko ko0lkas lauke nepasodinus, apart salo0tų ir špinatų, labai jau nepasitikiu orais smile.gif
Tiesa IK tikrai kaip ir sakei apie norfos ir turbūt kitų tinkluū išfasuotas bulves taip ir yra biggrin.gif. Pažiūrėjau anakart prideta išsfasuotų, spalvos skirtingos, balta geltona, raudona o pavadinimai visur tie patys ėjo tą kart visur gala biggrin.gif
Atsakyti
Sodiname kopūstus ir brokolius. Vėjas draskosi. Bet jau neišeina ilgiau laukti.

Man reikėtų išsodinti vienmetes, bet kad dar mažokos.
Kita bėda. Turiu visokių spalvų svogūnų sėjinukų. Reikia sodinti verkiant, o laukas po vandeniu.
Dar svogūnai iš daigų laukia į lauką perkeliami.
Daigykloje skalasi kukurūzai. Saldieji. Mums jie vasaros vakarienėms labai sueina.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Supratau,kad man reikia dar vienmečių gėlių.Reikės Depe prasieiti.
Atsakyti
Šiandien atlikome didelį darbą. Su talka užmulčiavau rožynus, dar tokią kukmedžių - hortenzijų alėją. Šiltnamis paruoštas daigų sodinimui. Padarytos lysvės . Rytoj tik pasidairau kur mėšliuko po pomidorais padėti ir puolu sodinti.

Pasisekė su sodų žydėjimu. Trešnių primegzta, slyvų bus, vyšnios žydi, kriaušių daug bus. Badas negresia.
Kol šilta, gal bulvės sudygs.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na jau vyšnios,slyvos,kad žydi. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
žiuriu mano viena rožė, kad ir išsprogo bet kaip ir užpernai lapai kažkokie lipniu skysciu pasidengę, like tik lapagysles, matyt kaput jei, mesiu lauk, jokios priemones nepadeda jau, i jos vieta sodinsiu kita, tik kažin ar gerai bus ten pat? Bet iškasiu didesnę duobę, žemiu naujų ir sueis smile.gif Išsirinkau sebastian kneipp ir Jubilé du Prince de Monaco nz kuri geriau turbut pirmoji aukštesne augs smile.gif
Atsakyti
IK,galėjo mūsų krašte nušalti šiluogės?5 krūmai sudžiūvę lapukai,pajuodę krūmai? ax.gif
Daugiau kaip ir nieko.Kanfietnja obelis,net keista balti žiedai,grynai kaip nuotaka. wub.gif Nusimato kulavaisių metai.Vyšnios,slyvos labai žydi. mirksiukas.gif
Atsakyti