Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Lyžuka, Aibės kiekviena priklauso skirtingiems verslininkams. Jos tik susijungę į tokį kaip kooperatyvą vienam prekiniam ženklui ir bendriems užpirkimams , bet ne visiems. Dabar jau pasistatė ir bendrą logistiką. Kas man patinka pas juos - tai darbas su mažais perdirbėjais. Dažnai to pačio regiono. Pas mus būna labai skanių pyragėlių iš vienos kepyklos, kokių nerasi prekybos tinkluose. Būna rūkytų mėsos gaminių, tikrų. Būna saldaus pieno sūrių su džiovintais vaisiais. Visa tai iš mažųjų perdirbėjų, kurie net neina į tinklus dėl žiaurios kainodaros.
Atsakyti

Laba,

Bl...t tiek rašiau ir dingo. Taigi trumpa versija.

Ingrida, kaip koja?

Pomidorų planavau mažiau, nes laukiu kapitalinio virtuvės remonto. Bet vėl pripikiavau, neištvėriau.

Gėlynų beveik bneliko. Kol būtinus darbus pasidarau tai gėlėms nei laiko, nei sveikatos nebėr.

Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2024 04 18, 19:44)
<p>Laba,</p><p>Bl...t tiek rašiau ir dingo. Taigi trumpa versija.</p><p></p><p>Ingrida, kaip koja?</p><p>Pomidorų planavau mažiau, nes laukiu kapitalinio virtuvės remonto. Bet vėl pripikiavau, neištvėriau.</p><p>Gėlynų beveik bneliko. Kol būtinus darbus pasidarau tai gėlėms nei laiko, nei sveikatos nebėr.</p>

Ačiū Niurzgiuk,gyja. 4u.gif Išoperuota,pirmą savaitę skaudėjo labiau nei prieš operaciją. ax.gif

Spjoviau aš kaip tik į daržus,užsiimu ,kas širdžiai malonu,gėlės. rolleyes.gif Žirnių papiliau,na gal dar šparaginių,cukinijų.Daugiau morkų,svogūnu,bulvių augina kas geriau moka.Nusipirksime.Pomidorų daigus kaip ir pernai iš draugytės susipirksiu,specas irgi moka užauginti.Užteks uogų,vaisių,kur mažiau darbo reikia. mirksiukas.gif Ai dar arbūzus auginsiu ir pakaks.Vaikams nieko nereikia,man tuo labiau. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Pasnigę lengvai. bigsmile.gif
Atsakyti
o ,jergau blink.gif nu salta ir pas mus,bet kol kas tik lietus.Lauke neina ,ka nors daryt,o taip noris i geles isisukt unsure.gif
Atsakyti
Sninga gal jau nuo 12 val, vienu metu net labai. Dabar lyg aptirpę.
Nervavausi nuo vakar. Vakare pradėjo staigiai kristi temperatūra. Nuėjau miegoti , buvo -1,2. Naktį antrą valandą pasižiūrėjau , ką rodo mano meteorologinė stotelė. Ogi kažkiek šaltis sumažėjęs, iki -0,7. Ryte Vėl buvo -0,9. Bet beveik nieko nenušaldė. Prieš kelias dienas kai buvo šalna, tai net eremūrai išvirto. O dabar į pradinę padėtį sugrįžo.

Nuvažiavau į miestą, pasiruošiau karui. biggrin.gif Čia taip vadinu užpirkimą pilnos bagažinės. Gal 3 dvikiliai pokai miltų, visokių kruopų po keletą pakuočių, žirnelių, konservuoto tuno salotoms, atsargos druskos, cukraus , tualetinio popieriaus. Žodžiu, prasinešiau per lentynas. Tuo pačiu sandėliuką susitvarkiau , surikiavau viską. MB juokiasi, kad žvakių pamiršau. Bet jis visada priperka tų tabletinių , pamiršta, kad kažkur yra ir vėl nauji užpirkimai. blink.gif

Reikia kažkaip susikaupti ir virtuvę išsivalyti. unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 04 18, 13:00)
Lyžuka, Aibės kiekviena priklauso skirtingiems verslininkams. Jos tik susijungę į tokį kaip kooperatyvą vienam prekiniam ženklui ir bendriems užpirkimams , bet ne visiems. Dabar jau pasistatė ir bendrą logistiką. Kas man patinka  pas juos - tai darbas su mažais perdirbėjais. Dažnai to pačio regiono. Pas mus būna labai skanių pyragėlių iš vienos kepyklos, kokių nerasi prekybos tinkluose. Būna rūkytų mėsos gaminių, tikrų. Būna saldaus pieno sūrių su džiovintais vaisiais. Visa tai iš mažųjų perdirbėjų, kurie net neina į tinklus dėl žiaurios kainodaros.

taip ir pas mus tas pats, buna ivairiu sūrių iš mūsų rajono mažuju gamintoju, šiaip tokiu prekiu kur didieji neprekiauja, plius kainos zmoniškos ant dauguūmos p-rekiu, kai pvz kokioj maximoje tik po akcijos čiut keliais centais pigiau, o čia be akciju smile.gif, ypač ta esu pastebejus ant žvakiu kapu smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nežinau kaip pas jus?Pas mus gūdi žiema. bigsmile.gif
Atsakyti