Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

La,sendien salnos nebuvo,bet vakar,tai jooo blink.gif Braskes apsale,nes ne visos dengtos buvo,vynuoges apsalo..Siltnamis gyvas,viskas ok.Aplamai kokios sumaltos dienos,vel viskas i kruva metas...sesei i onkologini siuntimas,laika greit gavo,isveze vyras,as su dantim lakstau,svainis i greitaja pagalba nuveztas.Pasiskundziau unsure.gif
Atsakyti
Buvusioji,juodi dryžiai,čia pas Jus.Laikykis Brangioji.Onkologinė liga sutvarkoma,patirtis sako.Svarbu tikėti,kad viskas bus gerai. 4u.gif
Nusipirkau nukainuotų pelargonijų iš Depo,kvepia koka kola,kitos citrina,apelsinu.Daviau mb pauostyti,sako,gal į arbatas tinka?Kažin????Žydės smulkiais baltais žiedeliais. bigsmile.gif
Tris hortenzijas šluotelines skirtingas paėmiau irgi nukainuotas.Pardavėjos klausiau,kas joms blogai?Sakau nšąlo?Ne,sako atvažiavo negražiais lapukais ir nukainavome. bigsmile.gif Mushimara tris rožes,krūmines irgi nukainuotas prigriebiau. ax.gif
Atsakyti
Ten pas jus,aukso kasyklos,o ne DEPO
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Net neinu prie augalų nuvažiavus į Depo.
Šiandien buvau Žemdirbių turguje, Betaliuksą pomidorą su žiedais nusipirkau. O jau gėlių sodinukų , pavaikščiojau apsiseilėjus, dar paėmiau gelsvės ir čiobrelių daigų. Norėjau vynuogių, bet diedukas iš Vynupės neprekiauja.
Atsakyti
[quote=IngridaB,2024 05 07, 08:35
Keli krūmai juodi kažin kažin?12 levandų amen. ax.gif
Kas po šių šalnų nukentės?Obelys?
[/quote]
Mano seni krūmai irgi gyvybės nerodė ilgai, bet šiandien žiūriu - iš šaknų leidžia naujus lapus, tai reik gerai apkirpt tas nudžiūvusias šakas. Šiaip tai pavargau su tom levandom, pagal tvorą pasodinus esu, ir iš pievos priaugo žolių į vidurį krūmo, dabar jau išravėt nebeįmanoma, tik raut viską kartu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 11 gegužės 2024 - 21:34
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Viskas, paprikos, baklažanai, arbūzai, agurkai susodinti lauke. Manau, šalnos nesugalvos prasisukti ?
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 05 13, 20:54)
Viskas, paprikos, baklažanai, arbūzai, agurkai susodinti lauke.  Manau, šalnos nesugalvos prasisukti ?

Bet arbūzai uždengti?Mano tik dygsta,vieni didesni,kiti tik lenda. ax.gif Tai neskubu.
IK,tu man paaiškink,asiūkliai gal dauginasi šaknimis.Kiek kasu,keliais išrenku šaknis,praeina kiek laiko jų atrodo dar daugiau sudygsta? bigsmile.gif Antrą kartą perkasinėju daržą kastuvu ir renku šaknis. blink.gif blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti