Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotraukaLabas rytas.
Buvusioji ,su naudingu pirkiniu. wub.gif
Atsakyti
oi ,aciu,matysim ar naudingas biggrin.gif Sese daug rinkosi pagal grazuma biggrin.gif turim baltu,juodu,pilku ir rudu.Senes sendien bande vaikyt,iskart dvi padejau ant kulbes,o galvojau pacios orios senatves sulauks.Ar palijo pas ka?Debesys ratu sukasi,tolumoj zaibuoja,bet pas mus sausa
Atsakyti
Palijo. Pas mus pirmadienį užmetė iki žliugsėjimo. O šiandien lynojo.
Tai po lietaus šiltnamį susitvarkiau. Šiandien nusipirkau naujas lašėjimo juostas, gal ryt MB sumontuos. Paleisiu ir tegul laistosi.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 05 25, 22:37)
Palijo. Pas mus pirmadienį užmetė iki žliugsėjimo. O šiandien lynojo.
Tai po lietaus šiltnamį susitvarkiau. Šiandien nusipirkau naujas lašėjimo juostas, gal ryt MB sumontuos. Paleisiu ir tegul laistosi.

šeštadieni tik nulijo , bet aciu die ramiai, nieko neišvarte, o prieš tai jau nepamenu kada lyta, žole kaip išdegus, apie kitus augalus patyliu tik usnes ir pienes vešejo toms jaučiu tik liepsna "padetu" smile.gif, užtat po lietaus rožes per nakti kokius 15 cm paaugo i9r dar pumpurus išleido tik mano gražuole aicha stovi be gyvybes nors yra ir žaliu šaku...vis dar tikiuosi.... unsure.gif
Atsakyti
Pernai nusipirkau rožę Venusta Pendula. Gėlynuose nebuvo kur sodinti, laikinai įkišau daržo kampe. Nenueinu ten kasdien. Buvo pumpurai, galvoju, bus po kelių dienų. Vakar pasižiūriu, nu joma jooooo. Jau nužydėjusi ta vienintelė šaka. Labai trumpai, gal dėl karščio.

Na, reikia kelti kumpius ir keliauti į daržą, bent paprikas nukapliuoti. Agurkai tuoj žydės, o krapai dar nesėti. vakar ruošėmės šašlus kepti, dukra skambina, gal dar ką nupirkti ir atvežti. Žentas labai skaniai mėsą pamarinuoja. Sakau , krapų paimk porą pakelių. Atvaro, ir deda ant stalo sufasuotus krapus su svogūnlaiškiais. doh.gif
Atsakyti
Ik dar paprotink čia smile.gif matau jau miltilige ant snapučiu prįsideda ir t.t. ar gerai butų jeigu aš dar prie tavo dovanoto signum ir previcur nupurkščiau? Žinau kad galima maišyt bet ar čia nesigaus sviestas sviestuotas? Ar geriau vienu previcur , ar previocur + scoras? mirksiukas.gif Nes čia viska noriu pereit ir rožes profilkatiškai mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Lyžuka,parodyk snapučius.Ar verta dekoratyvinius sodinti?Mano pieviniai jau irgi pradeda žydėti,prisisėjo ir kitur.O pagrindiniai du krūmai didesni nei gamtoje būna.
Atsakyti
Ingrida labai verta, bent mano tokia nuomonė smile.gif aš prisisodinus Rozanne veisles amžinas žydejimas iki pat šalnų tik jie aukštoki tai derinant reiktu i tai atkreipti dmesesi apie 60 cm krumai smile.gif , gaves bile kiek apdovanijimu man atrodo kazkda net metu augalu išrinktas smile.gif
https://daugiametes....putis-rozanne-1

o čia maniškiai smile.gif nerandu kad butu vien jie bet bendra vaizda suprasi, beto jiems geriau ant mažiau trąšios žemes, nes megejai peraugt ir išsivartyt smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

cia dar prieš žydejima
vartotojo įkelta nuotrauka

turiu ir kitokiu snapučiu auga mazesniu krumeliu ir žiedu daugiau bet jie nuzydi greit mirksiukas.gif
Papildyta:
i geliu temą smile.gif norečiau kokiu nors šalaviju arba katžoles kad but ilgo žydejimo panašiai kaip vakres lov, bet nebut tokios aukštos nes šita kad ir žydi ilgai, kartojasi bet išsivarto mirksiukas.gif gal kuri galit ką parekomenduoti smile.gif
Atsakyti
Lyžuka,lelijos žadą atima. wub.gif Neišgula jos? bigsmile.gif
https://www.part.lt/...d34f2531318.jpg
Skanaujame jau. mirksiukas.gif
Na žinokite snaputis ne daug skiriasi pievinis,tik,kad jis nužydi greitai.
Šiandien 15.15 ateina man siuntinys iš Alytaus.Tikiuosi iki rytojaus palaikys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 28 gegužės 2024 - 11:52
QUOTE(IngridaB @ 2024 05 28, 12:50)
Lyžuka,lelijos žadą atima. wub.gif Neišgula jos? bigsmile.gif
https://www.part.lt/...d34f2531318.jpg
Skanaujame jau. mirksiukas.gif
Na žinokite snaputis ne daug skiriasi pievinis,tik,kad jis nužydi greitai.
Šiandien 15.15 ateina man  siuntinys iš Alytaus.Tikiuosi iki rytojaus palaikys?

Ne l tvirti stori kotai, čia pasiteisinus itin veislė wub.gif plius sodinta po kelias, jos susikabina žiedais ir taip dar sustipreja 🤩
Trešnių tik geltonų buna kitas medis tuščias pastoviai nors žydi gausiai, teks ji pavasarį i malkas leisti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 28 gegužės 2024 - 14:49