Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba,

[q1uote=Dusia37,2018 12 02, 15:12]
Niurzga dovanų keitimais persikėlė į FB . Toks gyvenimas, vieni miršta ( forumas ) , kiti atsigauna ( FB) . Nei tai gerai nei tai blogai , taip jau yra .
[/quote]

Nervuoja.
Atsakyti
Niurzgut, kas tave nervuoja? FB?
Atsakyti
[quote=Niurzga,2018 12 03, 20:47]
Laba,

[q1uote=Dusia37,2018 12 02, 15:12]
Niurzga dovanų keitimais persikėlė į FB . Toks gyvenimas, vieni miršta ( forumas ) , kiti atsigauna ( FB) . Nei tai gerai nei tai blogai , taip jau yra .
[/quote]

Nervuoja.
[/quote]

Nesininervink . Imk 4u.gif

Toks jau tas gyvenimas, viskas turi pradžią ir pabaigą smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Gražios mes ir ne dovanėlių.
Geriau sau susiorganizuokime kokią dovaną.
Gal prikalbinsiu MB šiandien vakare nueiti į El fuego koncertą.
Atsakyti
Laba,
Liniuxxx nervuoja FB. Aisku gali ten buti tik tiek kiek nori, bet dar turbut nemaciau, kad tie kurie turi feisbuka, ten ,,nesedi". Kas daugiau, kas maziau....
Ir dat man paranoja, bet paranoja greiciausiai del darbo specifikos atsirado.
Nervuoja net tai, kad jei spsilankau kokiame puslapyje darbe, tai namu kompiuteryje ar telefona jau ziurek ir meta reklama tu daiktu, kuriuos ziurejau darbe internete..... slapuku ,,cookies" darbas.

Kaimietuke man tiesiog budavo smagu pats staigmenos principas, laukimas kai nezinai muo ko ;-)
O per sventes visada stengiuosi ka nors sugalvoti. Pernai lekem i Ryga i koncerta.
Atsakyti
Šiandien staigmena buvo MB. Gavo laišką iš vokiečių. Reklaminis lapukas įkištas. Varto, nesupranta, kame šaknys. Pasiėmiau, greitai ryšį radau. Praeitą žiemą bandžiau jo vardu užsisakyti sėklų iš vienos šustros įmonės. O MB turėjo virtualią Visa. Bet pasižiūrėjau, kad deda dar PVM, siuntimo ir pakavimo išlaidas, o sėklos nepigios, tai man norai staiga pradingo. O vokiečiai įsiminė... biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labai gražios rudeniškos nuotraukos IngridaB 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Ir kur Tu randi tokius lobius ?
Atsakyti
Google visagalis.Dar kažkaip žiemiškų nesinori.Kažkada pereisime prie žieminių. mirksiukas.gif
Atsakyti