Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 17 vasario 2019 - 08:33
Laba,

oi, suomiški pusryčiai berods bigsmile.gif

SP, čia koks šiltnamis lūžo, braškytėms skirtas, iš naujai statytų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 17 vasario 2019 - 10:19
Čia ne suomiški pusryčiai. Čia anoreksikės svajos. Kava ir beržo lapas užkandai. tongue.gif
Buvusioji, jeigu dar pirtyje sėdi, tai ir po 10 m sėdėsi. 4u.gif
Dvi dienas sodą genėjau, gėlynus tvarkiau. Negaliu atgniaužti rankų nuo sekatoriaus, jau dabar skauda, bet taip gera. Pasiilgau pavasariško oro.
Atsakyti
Labukas.Kaimietuke,o tai pas jus sausa,kad tokiais darbais uzsiimi?Apmaknoju tik su guminiais biggrin.gif einu ir galvoju-nu dar truputis,nu dar biski... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2019 02 17, 12:19)

SP, čia koks šiltnamis lūžo, braškytėms skirtas, iš naujai statytų?

Visi biggrin.gif Ir naujas braškinis, ir seni šildomi biggrin.gif Pikčiausia, kad šildomus tai valiau, vieną kartą pražiūrėjau-ir to pakako doh.gif Tai šeštadienį griovėm, gerai, kad kai stogas įlūžo, bėgom nubėgom ir atsukom nuo šonų tvirtinimus, tai šoninės sienos nenukentėjo, liks tik stogą perdėti, vis darbo mažiau.
Oi, kiek aš visko prisisėjau rolleyes.gif Šią savaitę žadu jau ir astras pasėti, susižavėjau bijūninėmis astromis wub.gif Tokios gražios... wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(buvusioji @ 2019 02 18, 07:39)
Labukas.Kaimietuke,o tai pas jus sausa,kad tokiais darbais uzsiimi?Apmaknoju tik su guminiais biggrin.gif einu ir galvoju-nu dar truputis,nu dar biski... biggrin.gif

Pašalas pramuštas, tai veja sausa. Sode jokio purvyno , galiu su kedukais varlinėti. Ir gėlynai prieš saulę jau apysausiai. Kur pavėsis - ten dar pašalas. Norėjau pernykštes petunijas išrauti - nepasiduoda.
SP, ar ne per anksti tu čia su sėjimais ?
Niurzga, kokio ūgio būdamas tavo šilkmedis pradėjo derėti ? Maniškio metinis prieaugis po pusantro metro, gal jau norėti uogų ?
Atsakyti
IK,pas tave baltasis ar juodasis?Pas Niurzgą juodasis labai greitai pradėjo,o pas mane baltasis,kai virš dviejų metrų užaugo pradėjo derėti.Atrodo ir genėjome. bigsmile.gif bigsmile.gif
Daviausi irgi visą pusdienį po lauką,šiltnamius. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 02 18, 16:56)
Niurzga, kokio ūgio būdamas tavo šilkmedis pradėjo derėti ? Maniškio metinis prieaugis po pusantro metro, gal jau norėti uogų ?


Laba,

iš karto kai tik pasodinau tai ir užderėjo kelias uogytes pirmais metais. Prieš sodinant patrumpinom šakas tai buvo man gal iki smakro tik, kamienas ir dvi šakos. Būčiau neleidus derėti, būčiau išskynusi, bet gi net neupratau, kad ten uogos tokios. man gi sakė, kad po 3-4 metų po pasodinimų galima pradėti uogų laukti.
Sodyboje pas kaimynę medžiai nemaži, o uogų nėra. Nesuprasi jų. Ėjau ir aš pas ją uogų ieškot, sakau gal ir pas ją baltauogis kaip pas Ingridą.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Skani ir lapų arbata šeivamedžio. mirksiukas.gif
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Skani ir lapų arbata šeivamedžio. mirksiukas.gif
Atsakyti
Vieną šilkmedį numarinom - sakiau MB , kad vieta ne ta. Ten niekas neauga, nebent pušį sodint . O kitoj vietoj pasodintas jau 2 metus bujoja, nežinia kada uogas ims vesti ...
Niurzga , kaip bitės ar peržiemavojo ? Mano visi trys aviliai gyvi 4u.gif Šeštadienį nekantriausios jau apsiskraidė , bet dar ne masinis , nes vėjas šaltas . Šiandien labai gražią dieną žada, bet nematysiu , baliavoja ar ne ...
Atsakyti
Luety anokia čia paslaptis . Skrendam i Portą . Aplankysim tuo pačiu Lisaboną . Reikia truputi mintis atjungti , naujų nuotykiu pasikrauti ...
Atsakyti