Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

La.IK ,kada tu eini miegot?Kai paskaitau,kad zmones 3 dienas be elektros blink.gif Mes turim sulini(atsarginis var.),silumos saltinis krosnis biggrin.gif Pas mama vadinama plyta,galim valgyt daryt,bet dabartinej tikroj civilizacijoj... :unsure : https://www.facebook...100004464259187
Atsakyti
Labas rytas.
Vaikai labai laukai atidarant sienas. ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Buvusioji, o ką ? Einu miegoti po 11 vakaro. Miegu iki pusės aštuonių -pusės devynių. Žiemą man lepota. Jeigu aš anksčiau atsikeliu, einu sandėlį atrakinti, jeigu MB , tai jo problemos. Bet ir darbas ne kasdien, labai sumažėjo užsakymų per karantiną.

Vėl snyguriuoja. Gal pagaliau šiemet pavasarį bus grioviai pilni ir gruntiniai vandenys iki metro pakils..
Na, dar porą savaičių luktelėti ir galėsiu kažką jau pradėti sėti.
Atsakyti
Nezinau,kodel paklausiau biggrin.gif Pagal mane tamsta nusikalus per dien buni,o zinutes velyvos buna.Mes sendien pirti pasikurem,kaip niekad anksti.Jeigu butu sese su vyru,garantuotai visus laukus butum isvolioje,o dabar...pasiilgau vaiku,sesiu,nieks neparvaziuoja unsure.gif
Atsakyti
Aš pagalvojau, kad mes dabar esam labai pririšti prie elektros-viskas veikia nuo elektros, namai šildomi, valgis gaminamas, jau nekalbu apie televiziją, radiją ar skalbiankę.Mano pilni TRYS šaldikliai blink.gif , kiaulė sutalpinta, dar broilerių likę nuo vasaros, uogos, daržovės, grybai, sviestas blink.gif Kaip gaila būtų visko netekti.Gerai, kai pas mus sniego nedaug šiom dienom tepridrėbė, tai problemų nebuvo.Teko vakar su kaimynka per kelią pasikalbėt, tai nusigandusi po pietų-rytų Lietuvos naujienų.Sako, o jei pas mus taip būtų.Dabar labai gerai gyvenu, namą šildo oras- vanduo, viryklė elektrinė, orkaitė elektrinė, vanduo iš gyventietės artezinio.O jei taip nebelieka elektros keliom dienom? Aš žuvus blink.gif Neturi nei kito šildymo, nei dujinės plytelės, nei šulinio.
Jo , Buvusioji, aš irgi pasiilgau vaikų, anūkų.Viena dukra kartu gyvena, nesam visai vieniši, bet ir jai nelinksma, niekur negali išvažiuot, tik į darbą, draugas kitoj savivaldybėj.Jau pora mėn nesusitikę, tik telefonu pasikalba.Taip ir atitolti galima, išsiskirti.Kai niekas neatvažiuoja, mes niekur neišvažiuojam, taip ir stovi šaldikliai pilni, o vaikai mieste perka bulves, kiaušinius ir mėsą.O auginau visiems. ax.gif ...
Atsakyti
Tai ir pas mane šaldikliai žagsi nuo mėsos ir daržovių.
Bet ekstra atvejui turime židinį. Vis pagalvojame, kad reikia turėti generatorių arba bent turistinę dujinę viryklę.

Šiemet akyse nyksta visi konservai. O buvo keturios ilgiausios lentynos. Visi namie, tai ir ryjame pilnais žabtais.

Bangele, jeigu turi ūkininko ūkį, gali ramiai važiuoti į miestą. Dalių, kuro ar pašarų. Tik turėk atsišviestą pažymėjimą.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
ogo,pusryciai wub.gif Kai nebuvo elektros,vyras susieskojo-dujine,turistine.Dabar uzsispyres generatoriaus biggrin.gif Turejom,bet didelis buvo,padovanojom draugui,dar beto buvo labai triuksmingas.Sendien malkas nesuos ir galvoju-jei paleis staiga sniega....isplauksim rolleyes.gif
Atsakyti

Girdėtų gyvūnų mylėtojai apie tavo bobutę, užsikauktų, na savaime aišku, kad ne dėl bobutės, žmonės dabar niekas. Bet va dėl šuniuko..... :)

Skaičiau,kad apie 200 sodybų be elektros, bet mes šį kartą laimingai išsisukom. Prieš kelis metus visą savaitę neturėjom elektros, tada teko iš šaldiklio daržoves mesti lauk. nes lauke šilta buvo :(

Šiandien pasėjau svogūnus ir skaitinėju, kad ko gero per anksti :( kitus reiks sėti po kokio poros savaičių

Pas mus ir vėl sninga, smagu, vakar išėjom su paprastum slidėm ant stadijono tai sukaitau, prakaitas žliaugė, grįžau persirenti. Lašiniai matyt pradėjo tirpti :)

Atsakyti
Ingrida, ką ten prie kavos puodelio patiesei ? Katę nudirtą ? biggrin.gif

Auda Svogūnams ženkliai per anksti. Kovo pradžia bus gerai. Sėji tuos didulius ? Alisa Craig ar The Kelsae ? Šiemet irgi jų paėmiau porą pakelių. Na, bet kai užauga, tai pusę išparduodu. Gi nereikia kasdien svogūno po 500-800 g.

Dar kažkaip nesiryžti sėjai. Po dvejų savaičių startuosiu su baklažanais ir trupučiu paprikų.
Man didesnis rūpestis. Šiltnamio plėvelę šiemet reikės keisti, jau trys metai atbūta, neapsimoka lopyti. Bet jeigu šitiek sniego, kaip reikės iki šonų prieiti ? Pas mane sistema tokia, kad iš trijų gabalų suklijuota plėvelė permetama per geležinius lankus ir įtempiama perimetru prikasant žeme. Gerai būtų vasario gale perdengti. Bet jeigu tas sniegas pasilaikys.... blink.gif
Atsakyti

Ingrida vilką sumedžiojo ir pasitiesė

Šiemet aš kažkaip nerimstu norisi sėti, visada pradėdavau ne anksčiau kaip vasario pabaigoje rik šiemet kažkaip

sėjau paprastus Stutgarter dar ruošiuosi sėti Karmen violetinius ir bolero H, rawska, Tų didžiųjų sėklų neturiu, neužsisakiau dar. Kol kas interrnete dar nuolaidas mažai taiko, nors pernai senukuose daug sėklų rudenį prisipirkau nupigintų.

Atsakyti

Laba,

Aš šiltnamį iš rudens nudraskiau, kad žrmė sniego, lietaus gautų.

Planavau polikarbonatinį pirkt, bet ir remontas namie suplanuotas ir panašu, kad kainuos brangiau nei planavau. Tai bus matyt ar neteks kitiems metams šiltnamio pirkimo atidėt.

Bet ne bėda. Tik plėvės nupikt. Ir pertempt.

Atsakyti