Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Laba,

Kaimietuke nelyja sodyboj. Dykuma.

Ingrida, užsuku aš, užsuku. Tik parašyt neturiu ko  :D .

Badmetis šiemet. Na ne visai. Uogyčių buvo. Vis dar šilkuogės dera. O ir kūdra šiemet gal į karščius sureagavo, žali siūliniai dumbliai užpuolė. Net supanikavus buvau. Bet lyg tai tvarkosi. Nes laiku orai vėsti pradėjo.

Bet yra ir pliusų, nieko konservuot nereikia. Tik šiandien kelis stiklainiukus kompoto padariau, dukra nori. Dar rojaus obuoliukų padarysiu jei nesųušals.

Sodyboj pelės žiemai ruošiasi, mūsų paliktas lauktuves šveičia. Tik bijau, kad katytė tokios pelės nesuėstų. Katytė visai vietinė patapo. Pasikalbam. Eina iš paskos ar šalia kaip šuniukas. Bet tuo pačiu atstumą palaiko.

Taip ir gyvenu.

Atsakyti
Ingrida, šiandien gavai lietaus ?
Išvežiau darbininką į burokėlius, prisakyta 30 maišų pririnkti. Kaip pradėjo lyti, net pilka. Turėjau namo paleisti. O po pietų gražiausiai saulė nusišvietė,

Pavargau ko tai. Parsinešiau maišą ankstyvų kopūstų, pusę jau ištroškinau žiemai, kita pusė marinuojasi dideliame puode. Man žiemą neskanu tie kieti kopūstai. Todėl pasiruošiu atsargų iš ankstyvų. Bus kokie 13 litrų viso. Galvoju, gal per mažai ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 22 rugsėjo 2022 - 20:38
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Gal sodyba ir gavo?Pelkėje buvau,kaip sulijau,o šalta,kad pasidarė,nepaRBĖGsi iki mašinos.O išminta pelkė kareivių,policijos.Eina sau.Uogų mizeris,tik sau pusę kibiro pasirinkau.Už tai kai grbauti su mama nuvažiavome saulė.Šilbaravykių kad užėjome,mama prisižiūrėjo iš KarpaTŲ VAIZDŲ,EINA IR KALBA ABALDIET. bigsmile.gif Po lietaus akyse lenda,o garžučiai šokoladinės galvos,stori kota.Tik ir kirmyja iš karto.
Varau baravykų ptikrinti,kol mb miega. ax.gif
Atsakyti
https://talpix.lt/u/dRBv45g
Pas mane sudurniavo braškės,kas antrą dieną pasiskinu ir dar pinos žiedų ir uogų.IK kitais metais nebus išsunktos?Na ne remontantinės. ax.gif

Žolyte,kažkaip į namą nebeina,bet šiąnakt ant aukšto ar neatsirado?Kažkas vaikšto?Gal savininko vėlė? biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, pilis su vaiduokliais visada brangesnė už paprastą, be jokių istorijų. Žodžiu, taikaisi prie mados ir visiems pasakoji apie sodybą su vaiduokliais. Bliamba, kokia reklama. Užsakovai mušis prie durų. biggrin.gif

O braškių pavydžiu. Greičiausiai tiek kelmai, kurie dabar iškėlė žiedus, pavasarį nežydės. Bet visada yra šoninių ūglių.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Po derliaus uogų,braškėms nupjoviau lapus,dabar,kad ataugo vešlūs,gal joms pasimatė jau pavasaris?Tai kad ir ūsai,jau kurie nupešti tai nupešti,bet gi neturi kur tie ūsai įsikabinti,be šaknų,ant geotekstilės,bet kai kurie ir tie ūsai žydi.Kažkokia anomalija. bigsmile.gif
Čia su vaiduokliais gera mintis. ax.gif
Turėčiau pinigų,rimčiau restauruočiau senąjį namą,juk po trejų metų bus šimtmetis. bigsmile.gif Kuo ne pilis? biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ruduo? mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Rytoj vežu obuolius sultims spausti.
Na, ir darbelis laukia, kol išpilstysiu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,kur veši spausti?Ir taip ir tip svarstau,tetrapakuose brangu jau tikrai pasidarė.Pilstyti stiklainių nebe turiu.Gerai būtų per pusę obuoliai su slyvomis? ax.gif
Atsakyti