Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

QUOTE(Sabelyte @ 2018 07 16, 16:10)
<p>Oho panos, ačiū už patarimus ir visa info, na tikrai tų dienų per maža teks išsirinkti ko labiausiai norisi 😁. </p><p>Dar toks kvailas klausimas Masturas užsakė vairuotoją kuris paims iš oro uosto. Sakykit kaip žinoti kuris tas vairuotojas, ar jis laiko lentelę rankoję su kokiu tai užrašu pavarde mano ar klinikos pavadinimu😂😂</p>


Visada laikydavo lentele. Tik si karta nesulaukus vairuotojo paskambinau masturai. Sake pasiimti taxi, paimti ceki, ir klinika atiduos linigus.
Atsakyti

Oho panos, ačiū už patarimus ir visa info, na tikrai tų dienų per maža teks išsirinkti ko labiausiai norisi 😁. 

Dar toks kvailas klausimas Masturas užsakė vairuotoją kuris paims iš oro uosto. Sakykit kaip žinoti kuris tas vairuotojas, ar jis laiko lentelę rankoję su kokiu tai užrašu pavarde mano ar klinikos pavadinimu😂😂

Taip, kai išeisite į tą salę, kur visi laukia atvykstančiųjų, ieškokite žmogaus su lapu ant kurio užrašytas jūsų vartas arba MEMORIAL. Bet ieškokite atidžiai, keletą kartų peržiūrėkite, nes vairuotojai mėgėjai ne visada iškelti tą užrašą. Paprašykite Masturos, kad atsiųstų mobilų tel koordinatorės, kuri atsakinga už pervežimus. Jei nesulauksite vairuotojo, drąsiai jai skambinkite kad ir vidury nakties, kad nėra sutartoje vietoje vairuotojo. Nes vairuotojai angliškai nešneka, koordinatorės visos šneka. Ir užsirašykite ant lapelio aiškų viešbučio ar apartamentų adresą, kad vairuotojas su navigacija galėtų surasti. Vairuotojo nepaleiskite tol, kol nebūsite 100 procentų tikri, kad atvykote tikrai į tą vietą. Nes mums prieš pora metų buvo, kad paleido vidury nakties "apartamentų rajone" tipo va čia eisite į pakalnę ir prieisite savo apartamentus. Nė velnio mes jų nepriėjome, tai gerai, kad vairuotojas pats apsižiūrėjo ir grįžo pas mus, tai paskui dar visi trys jau pėsčiomis po tą rajoną klaidžiojom kokį pusvalandį, kol suradom. Dėl viso pikto turėkite viešbučio registratūros tel nr., jei nepavyks rasti, galės vairuotojas pats pasiskambinti į viešbutį ir išsiaiškinti sava kalba kur važiuoti.

Beje, kokį atvykimo laiką Masturai parašėte? Nes praktiškai gera valanda praeina nuo išlipimo iš lėktuvo iki kol atsiduri prie bagažo atsiėmimo. Žmonių prie pasų kontrolės ohoho...

Atsakyti

Parašiaus 14,40 val kaip bilieto rezervacijoje, nors tiek gerai kad dienos metu nusileidžiame. Mes vaziuojame tik su rankiniu bagažu, aišku užtruksime pasų kontrolėje. Reikes paprasyti nr. Kažkaip neramu darosi 😮 

Atsakyti

Parašiaus 14,40 val kaip bilieto rezervacijoje, nors tiek gerai kad dienos metu nusileidžiame. Mes vaziuojame tik su rankiniu bagažu, aišku užtruksime pasų kontrolėje. Reikes paprasyti nr. Kažkaip neramu darosi 😮 

Viskas bus gerai, nepergyvenkite. Svarbiausia nepasimesti ir skambinti vienai ar kitai koordinatorei. Blogiausiu atveju ir metro nuvažiuosite iki viešbučio. Dar namie būdami pasinagrinėkite internete metro planą. Gi vidury dienos atskrendate, ne naktį.

Atsakyti
QUOTE(Aisaliukas @ 2018 07 16, 13:03)
Kas yra Iskinder? O airano ir lt yra. Tai man kažkaip ne naujiena buvo
Papildyta:
Aš Lietuvoj jau šeši metai negyvenu, tai nežinojau, kad airan atsirado biggrin.gif Įkelčiau nuotrauką iš telefono kaip iskinder atrodo tik  nerandu kaip ją reikia prikabinti unsure.gif

Aš airano Lt gal 2007 m pirmą kartą paragavau
Atsakyti
QUOTE(LaMona @ 2018 07 16, 23:34)
Aš airano Lt gal 2007 m pirmą kartą paragavau


As sia ziema pirkau. Bet arba man pasiseke koki sugedusi nusipirkti, arba skonis lb lb skiriasi... ispyliau visa vos paragavus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sabelyte @ 2018 07 16, 17:05)
<p>Parašiaus 14,40 val kaip bilieto rezervacijoje, nors tiek gerai kad dienos metu nusileidžiame. Mes vaziuojame tik su rankiniu bagažu, aišku užtruksime pasų kontrolėje. Reikes paprasyti nr. Kažkaip neramu darosi 😮 </p>

Kur viešbutį pasiėmėte? Jei ką, tai ten ir autobusai tokie važinėja. Jei prie Taximo viešbutis, tai reikėtų į tą Taximo autobusą lipti, jei niekas nepaimtų. Bet jūs Masturos tel nr paimkit ir skambinkit jai jei vairuotojo nerasit. Ji tikrai suderins viską
Papildyta:
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2018 07 16, 22:39)
As sia ziema pirkau. Bet arba man pasiseke koki sugedusi nusipirkti, arba skonis lb lb skiriasi... ispyliau visa vos paragavus verysad.gif

Aš pasakysiu, kad man lt paskutiniu metu taip pat sekasi - pirno produktai nors dar galioja kokias dvi dienas, bet jau blogi man būna, mėsa tik patnešta iš pardės jau smirda. Tai ar man čia kas, ar pardėse kažkaip blogai tuos produktus laiko unsure.gif
Atsakyti

LaMona ten vietų nebebuvo, nes vyras užtempė su bookingu. Paėmėme arčiau upės, bet ne šalia Taxim iki jos apie 1,5km. Na sakėm kaip bus taip išgyvebsume tas 5 naktis 😂. Man bausiausia ne del paemimo o ka klinika pasakys , bijau kad sakys sorry negalime padėti.

Atsakyti

Dar mergaites pasirikslinu nes liko sie tyrimainedaryti, ar teisingai suprantu?

Fasting glucose- cukrus ( darytas kovo men gal tiks?)

-İnsulin - insulinas

Blood type - kraujo grupe

-Complete Blood Count - bendras kraujo tyrimas. ( darytas kovo men)

Atsakyti
QUOTE(Sabelyte @ 2018 07 17, 08:46)
<p>LaMona ten vietų nebebuvo, nes vyras užtempė su bookingu. Paėmėme arčiau upės, bet ne šalia Taxim iki jos apie 1,5km. Na sakėm kaip bus taip išgyvebsume tas 5 naktis 😂. Man bausiausia ne del paemimo o ka klinika pasakys , bijau kad sakys sorry negalime padėti.</p>


Pas mane žemas Amh, tai profesorė sakė jei kiaušialąsčių yra tai yra galimybė turėti lelių. O Mastūra pernai po punkcijos sakė yra atvejų, kad išima tik vieną kiaušialąstę, ji virsta blastute, praeina psg tyrimą ir apsigivena mamos pilvelyje. Tik va hormonai turi būti normoj..., nes aukštas fsh blogina kiaušialąsčių kokybę, todėl geriau, kad jis būtų kuo žemesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aisaliukas: 17 liepos 2018 - 20:44

Pas mane žemas Amh, tai profesorė sakė jei kiaušialąsčių yra tai yra galimybė turėti lelių. O Mastūra pernai po punkcijos sakė yra atvejų, kad išima tik vieną kiaušialąstę, ji virsta blastute, praeina psg tyrimą ir apsigivena mamos pilvelyje. Tik va hormonai turi būti normoj..., nes aukštas fsh blogina kiaušialąsčių kokybę, todėl geriau, kad jis būtų kuo žemesnis mirksiukas.gif

Na pas mane labai žemas amh. Bet kaip sake Serapinas jis ne visada yra rodiklus. Jis  taip pat kinta labai. Pas mane aukšti rodikliai, jau dabar vartoju kad mazinciau tth tai tikiuosi turkija dar kazka duos

Atsakyti

Sabelyte, 6 men tyrimams turi but, senesnius ziuri irgi siaip jau, bet kada jus vaziuojat? Tai tiks.

Aciu, pamirsau berasydama kam... uz tokia ilga ir gera spargalke! Tikrai pravers!

Del vairuotojo kur pasiima.. o jus jam dar kazka duodavot? Kaip arbatpinigiu ar ne?

Atsakyti