Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

Matrioska, o jūs tr ivf darotės? 4u.gif
Atsakyti

Turkai nustate Jums  priezasti

Atsakyti

[color=#565656][font=Roboto]Turkai nustate Jums priezasti?[/font][/color]

Atsakyti

Sveikos, Merginos,

Gal galite patarti, kuom galima būtų pakeisti Progeny F papildus, kuriuos skiria turkai, kad sudėtis būtų panaši?

Omega3 -550mg, DHA-300mg, EPA-200mg, L-karnitin-300mg, kalcis-160mg, magnis-80mg, cinkas-10mg, betakarotin-2mg, foilis-600mg, biotin -150mg, krom-40mg, selenas-30mg, vit c-160mg, vit e-45mg, vitb3-40mg, vit b5-18mg, vit b6-5mg, vit b2-3,5mg, vit b1-3mg, vit d-20 mg, vit b12-10 mg

AČIŪ.

Atsakyti

Na ka merginos, buvau pasimatyme su kruopyte vakar. Sirdute jau plaka. Kitas pasimatymas po 3 sav. Tikiuosi viskas bus ok, ir kruopyte nepabegs :)

Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2018 08 16, 14:08)
<p>Na ka merginos, buvau pasimatyme su kruopyte vakar. Sirdute jau plaka. Kitas pasimatymas po 3 sav. Tikiuosi viskas bus ok, ir kruopyte nepabegs smile.gif</p>


sveikinimai, gražaus laukimo 4u.gif
Atsakyti

Laba diena mergaites, turiu klausimeli, gal pagelbesit  icon_4u.gif Kas naudojo crinona nestumo metu, ar buvo crinonas jums juodas ir lasisos spalvos?? Ka gyd sake? del ko taip yra?

Atsakyti

Meiles kibirstele, kaip smagu, aukit dideli ir stiprūs  :nestuke  O norėjau pasiteiraut, berods jus skridote viena su mažėle? Jei taip, kur ji buvo kai jums žirniuką dėjo? :hmm:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Januari: 16 rugpjūčio 2018 - 21:16

Laba diena mergaites, turiu klausimeli, gal pagelbesit  icon_4u.gif Kas naudojo crinona nestumo metu, ar buvo crinonas jums juodas ir lasisos spalvos?? Ka gyd sake? del ko taip yra?

Na aš kai buvau pradėjus kraujuoti esant hematomai, tai crinone dar ilgai man "išeidinėjo" juodas...čia gal gaunas kad užsistovėjęs,senas kraujas, mano atveju. O ką jums sako?

Atsakyti

Na ka merginos, buvau pasimatyme su kruopyte vakar. Sirdute jau plaka. Kitas pasimatymas po 3 sav. Tikiuosi viskas bus ok, ir kruopyte nepabegs :) 

 

 

Puiku! Taip ir toliau 👏 šįkart viskas bus gerai 💪😍

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krown: 16 rugpjūčio 2018 - 21:38

Na aš kai buvau pradėjus kraujuoti esant hematomai, tai crinone dar ilgai man "išeidinėjo" juodas...čia gal gaunas kad užsistovėjęs,senas kraujas, mano atveju. O ką jums sako?

Man sako, gal kraujagysles, o gal ir prastai baigsis. Skaitinejau anglu forumu, tai daugumai sako jog crinone dirgina kakleli ir del to patepa. Man jau nuo pat pradziu patepdavo, bet hcg auga viskas gerai ir echo rodo viskas gerai, bet is kurt tas tepimas  :hmm: 

Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2018 08 16, 13:08)
<p>Na ka merginos, buvau pasimatyme su kruopyte vakar. Sirdute jau plaka. Kitas pasimatymas po 3 sav. Tikiuosi viskas bus ok, ir kruopyte nepabegs smile.gif</p>

super,taip ir toliau wub.gif 4u.gif
Atsakyti