Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

Kaip džiugi skaityti!! Tikrai super skaičiukai!! Leliukas įsitvirtino,linkiu ir toliau sekmingai augti!!!

o sloga tai geras ženklas!!

bet pilvuko neglostyk,man griežtai uždraudė ligoninej,probokuoja spazmus,geriau tiesiog uždėk ranką ir laikyk

 Tikrai ? Oi tada neglostysiu , laikysiu ranka uzdejus  :)  aciu uz patarimą  :4u:​ 

Atsakyti

 Na kad jau paklausei , tai pasakysiu  :)

Vakar darydama prg paprasiau kad ir hcg padarytu  :)  nieko labai nesitikejau nes dar labai anksti ,o ir kaip minejau kazkur pasigavau bacila...nu ir ka 6dpi hcg 45,20 IU/l  :4u:  prg 107 nmol/l

Bijau dar labai dziaugtis, nes kaip ir sakiau snarglys man iki keliu, bet vakar gyd sake  nepanikuok, gal tai geras zenklas ir galbut tokia savijauta ir issaukia  pupsiko kibimas... beje dar nezinojau hcg skaiciuku, kai ji mane taip ramino... isseidama is gyd dar ir savo gine sutikau kolidoriui kuri man padejo ruostis fet, tai irgi sako nepergyvenk kol.neturi aukstos temperaturos. :)

Tai va dabar ant bilieto, guliu namie, glostau pilva, geriu daug skysciu ir meldziuosi kad pupsikas nepabegtu, nes tikroji hcg diena bus tik ketvirtadieni... tikrai bijau dar labai dziaugtis, bet sirdis soka ir byra laimes asaros  :4u:

Super! Sveikinimai 😍 labai ilgai lauktos naujienos atejo 😉 labai smagu, kad tau pavyko! 😉 

Atsakyti

Spydo, dziugu tikrai labai labai atidarysi kelius i sekme mums ir tikiuos!

🤗🤗🤗

Atsakyti

 Na kad jau paklausei , tai pasakysiu  :)

Vakar darydama prg paprasiau kad ir hcg padarytu  :)  nieko labai nesitikejau nes dar labai anksti ,o ir kaip minejau kazkur pasigavau bacila...nu ir ka 6dpi hcg 45,20 IU/l  :4u:  prg 107 nmol/l

Bijau dar labai dziaugtis, nes kaip ir sakiau snarglys man iki keliu, bet vakar gyd sake  nepanikuok, gal tai geras zenklas ir galbut tokia savijauta ir issaukia  pupsiko kibimas... beje dar nezinojau hcg skaiciuku, kai ji mane taip ramino... isseidama is gyd dar ir savo gine sutikau kolidoriui kuri man padejo ruostis fet, tai irgi sako nepergyvenk kol.neturi aukstos temperaturos. :)

Tai va dabar ant bilieto, guliu namie, glostau pilva, geriu daug skysciu ir meldziuosi kad pupsikas nepabegtu, nes tikroji hcg diena bus tik ketvirtadieni... tikrai bijau dar labai dziaugtis, bet sirdis soka ir byra laimes asaros  :4u:

Sveikinimai, kaip smagu   :4u:  :4u: .

Laikykis sabelyt 😘🤗 neiseina dabar- vadinasi iseis veliau ! Viskam savas laikas ! Zinau kad menkai tai guodzia, bet neprarask vilties  :4u:​ 

O kas belieka, lieka tik viltis gal kada pavyks 

Atsakyti

Persikute,

pakoreguok pirmą puslapį

Bahceci klinikoje Transferis iš/į oro uostą nemokamas !!

Atsakyti
kad ir kiek skaitaus apie kitas EU klinikas, ir nors Memoriale tąkart nepavyko, vistiek dūšia traukia ten mane dėl profesionalumo ir viskas... Gal kas į Bahceci važiavo su mažu rezervu?
Papildyta:
QUOTE(Sabelyte @ 2018 12 09, 16:39)
Labai mums sudetinga su laiku  kai vyras gales ilgiau aš greičiausiai negalėsiu ištrūkti 3 savaitėms. Jei abu tai nusikelia iki kokio gegužės men ir čia ant klaustuko. Aš suprantu kad vienai nesmagu, bet kai nėra galimybių kitaip nėra ką daryti, lieka tik toks variantas arba nieko nebesvarstyti ir varyti pas F.</p>

Sabelyte, aš suprantu, kad ne man planuoti ir aiškinti jums, ką daryti, bet šiai dienai jūs atsidūrėt kryžkelėj tarp beveik svarbiausio gyvenimo klausimo. Aš esu įsitikinus, kad visuomet visuomet yra galimybių kažką pakoreguoti. Juk jei, neduok Dieve, sirgtumėt sunkia liga ir jūsų gyvybės klausimas būtų pakibęs "važiuot ar nevažiuot", turbūt, nekeltumėt klausimų, galiu ar negaliu? Tiesiog darai viską, kas tavo valioj. Taip ir čia. Galų gale, visur yra žmogiškasis faktorius, net ir direktoriai sukalbami, nes mes kalbame ne apie ką kitą, o apie sveikatą. Atidirbti darbus turėsite labai daug laiko smile.gif Tačiau jei laikas spaudžia (mes abi tos pačios situacijos), imkitės veiksmų. Mano 17 dienų atostogos Stambule dėl vėluojančių mmm ir sunkaus stimuliavimosi užtruko iki 22d, bet net ir tąkart mažiausiai galvojau apie darbą.
Atsakyti

Persikute,

pakoreguok pirmą puslapį

Bahceci klinikoje Transferis iš/į oro uostą nemokamas !!

Aš jau senokai pasigendu papinkinimo isvaziavusiu ir procese merginų, čia gal kažkada buvo to atsisakyta? 😯 Buvo labai smagu matyti ir palaikyti merginas 😉 

Atsakyti

kad ir kiek skaitaus apie kitas EU klinikas, ir nors Memoriale tąkart nepavyko, vistiek dūšia traukia ten mane dėl profesionalumo ir viskas... Gal kas į Bahceci važiavo su mažu rezervu?
Papildyta:
Sabelyte, aš suprantu, kad ne man planuoti ir aiškinti jums, ką daryti, bet šiai dienai jūs atsidūrėt kryžkelėj tarp beveik svarbiausio gyvenimo klausimo. Aš esu įsitikinus, kad visuomet visuomet yra galimybių kažką pakoreguoti. Juk jei, neduok Dieve, sirgtumėt sunkia liga ir jūsų gyvybės klausimas būtų pakibęs "važiuot ar nevažiuot", turbūt, nekeltumėt klausimų, galiu ar negaliu? Tiesiog darai viską, kas tavo valioj. Taip ir čia. Galų gale, visur yra žmogiškasis faktorius, net ir direktoriai sukalbami, nes mes kalbame ne apie ką kitą, o apie sveikatą. Atidirbti darbus turėsite labai daug laiko smile.gifTačiau jei laikas spaudžia (mes abi tos pačios situacijos), imkitės veiksmų. Mano 17 dienų atostogos Stambule dėl vėluojančių mmm ir sunkaus stimuliavimosi užtruko iki 22d, bet net ir tąkart mažiausiai galvojau apie darbą.

Kartais yra situacijų kai pasirinkimo neturi, juk ka tik pradėjus dirbti nenueisi ir nepasakysi klausyk išvarau 3 savaitėm (pradefu dirbti naujame darbe nuo naujų metų) arba kaip šiuo atveju buvo vyras laikinai dirba vienas ir negalėjo pasakyti darykit ką norit aš turiu išvažiuoti. Šiais laikais lengva prarasti gerą darbą o rasti sunku, be to juk ivf kainuoja tikrai nemažus pinigus. Žinau kad galima sakyti reikia rasti išeitį bet kartais tai didelis klausimas, kaip?  Pvz vyras sausi gali važiuoti o man jau viskas ne. Nu trumpai tariant istorija be galo. 

Atsakyti

Sabelyte, na Tai jeigu neišeina, darykite kaip iseina 😉 o jeigu galite palaukti pusmetį tarkime ir bandyti Turkijos klinikose tai irgi gal nieko tokio ir palaukti pusmeti kokį? Jau po pusmečio gal galima pajausti darbine atmosfera, suprasti kaip kas reaguoja, kur galima ką pameluoti vardant savo tikslo 😉 žinoma kad dabar kai jums viskas taip ant kortos pastatyta nereikia visko mesti ir pulti, tikrai visada yra daug aplinkybių. 

Man beje kaip nefifi buvo kad reikėjo atidėti skrydžius ir meluoti vadovui kodėl nebūsiu darbe, nebuvo malonu 🙄😀 bet parsiveziau dvynukus pilvelyje 😍 dėl šito aišku Sefutis irgi labai neapsidziauge sužinojęs ateityje 😂 

Atsakyti

Atsiprašau jei atsakymas nuskambėjo grubiai, tikrai nenorėjau bet šiai dienai truputį chaosas galvoje kad neišeina išvažiuoti. :4u:  :blink:  :blink:​ 

Atsakyti

Cola kaip tu laikaisi ? Kaip tavo savijauta po transferio ???  :4u:​ 

Atsakyti

Cola kaip tu laikaisi ? Kaip tavo savijauta po transferio ???  :4u:​ 

Kazkokia kaip balionas. pilve uraganas :blink:

ir vakar dariau prg, zemas buvo... :huh2: ryt pakartosiu.

O tave sveikinu labai su graziais HCG :4u: 

Atsakyti