Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

pasakykite prašau, kaip man klostysis asmeninis gyvenimas? (turiu omeny santykius) ar būsiu poroje šiais metais?

Atsakyti

Sveiki, su vyru negalime susilaukti vaikelio. Labai neramina klausimas , ar man pavyks pastoti?🙈

būčiau dėkinga jei kam pavyktų atsakyti į mano klausimą❤

Atsakyti

Laba diena. Jei kas galetu, gal atsakytu. Turiu konkertu klausima. Buvau darbo pokalbį vienoj didelėj kompanijoj. Atsakymą turėčiau gauti penktadienį, bet labai smalsu, ar pasiūlys ten dirbti, ar ne. Dažniausiai turiu gerą nuojautą, bet šiuo atveju nežinau net ką galvoti, nes buvo, kad per jaudulį šiek tiek nekonkrečiai į kai kuriuos klausimus atsakiau, bet tuo pačiu gavau ir pagyrimų dėl turimos patirties. 

Atsakyti
QUOTE(Hedy @ 2018 11 14, 18:59)
Sveikos,

Esu labai neoriginali, todėl paklausiu apie meilę:
kaip toliau klostysis mano santykiai su S.G.? wub.gif


QUOTE(Hedy @ 2018 12 06, 12:16)
Patikslinu klausimą: ar gali dalykiniai santykiai peraugti į romantiškus? wub.gif


QUOTE(Hedy @ 2019 01 03, 17:48)
Būčiau labai dėkinga. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Neda_108 @ 2019 01 20, 15:55)
Nebematau išeities, nusprendžiau numirti..............

Kaip paprasta.. Numirsiu ir lyg viskas susitvarkys.

Pasvajok mergyt.. Palikti užkrauti bedas kitam labai paprasta.. Apie artimus žmones pagalvoti reiktų

Finansinės bėdos neatejo ko gero pacios.. Prie tų bedu patys nemazai prisidedam..

Taip kad nera ko snargliuotis ir verkslenti.. O metas imtis to ko imanoma imtis, ieskoti pagalbos, patarimu ir imtis veiksmu.

Numirti spesi kai laikas ateis.. Ir ne tau tai nuspresti

Atsiprasau jei supykdziau... Bet.. Tiesiog galvoju jei mano kuris is vaiku taip galvotu.. Gerai uzpakali dirzu isausciau.. Manau susimastytu... Apie gyvenimo ir gyvybes verte.

Atsakyti

Laba diena. Jei kas galetu, gal atsakytu. Turiu konkertu klausima. Buvau darbo pokalbį vienoj didelėj kompanijoj. Atsakymą turėčiau gauti penktadienį, bet labai smalsu, ar pasiūlys ten dirbti, ar ne. Dažniausiai turiu gerą nuojautą, bet šiuo atveju nežinau net ką galvoti, nes buvo, kad per jaudulį šiek tiek nekonkrečiai į kai kuriuos klausimus atsakiau, bet tuo pačiu gavau ir pagyrimų dėl turimos patirties. 

Ko gero tiesiog nenorite sutikti su savo nuojauta)

Panašu, kad atsakymas neigiamas.

Atsakyti

QUOTE(Hedy @ 2018 11 14, 18:59)
Sveikos,

Esu labai neoriginali, todėl paklausiu apie meilę:
kaip toliau klostysis mano santykiai su S.G.? wub.gif


QUOTE(Hedy @ 2018 12 06, 12:16)
Patikslinu klausimą: ar gali dalykiniai santykiai peraugti į romantiškus? wub.gif


Tarp jųdviejų galimi neįpareigojantis santykiai, nors labiau dalykiniai. Jeigu imsities iniciatyvos, gal ir bus romantiški. Jis vyrukas "stumk, trauk") su laiku Jums toks bendravimas ko gero nusibos.

Atsakyti
QUOTE(Moonlightmagic @ 2019 01 25, 09:55)
Tarp jųdviejų galimi neįpareigojantis santykiai, nors labiau dalykiniai. Jeigu imsities iniciatyvos, gal ir bus romantiški. Jis vyrukas "stumk, trauk") su laiku Jums toks bendravimas ko gero nusibos.

Ačiū. 4u.gif
Atsakyti

Sveiki, pažiūrėkite prašau ar greitai pavyks susikurti naujus santykius po skyrybų? Ačiū

Atsakyti
Sveiki, būčiau dėkinga, jei pasižiūrėtumet , kaip toliau klostysis mano santykiai su J? Viskas labai neaišku ir paslaptinga.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti

Sveiki, kiek cia kainuoja visas sitas burimo reikalas? turiu tokia situacija gyvenime, yra mergina viena, kuria labai myliu, bet reikia ja tiesiog pamirsti, susikloste viskas labai nedekingai, del sios manajam gyvenime ivyko kardinalus pokyciai i geraja puse ir stipriai, sioji yra siektiek vyresne, visais budais ta darau, bet jos pamirsti neglaiu, lankiausi ir pas energetikus, psichoterapiautus, bet kitiem santykiam atsiduoti tiesiog negaliu, nepajuntu nieko tokio is kitu moteru, ka jusdavau is jos, kas be ko, mane  vis aplanko ar tai sapnai ar kazkokios vizijos susijusios su ja, lygiai taip pat  stiprus pojuciai ne vien emocinio tipo bet ir fiziologiniai. Tiesiog nezinau ka daryti toliau, tokiu jausmu stipriu niekada neturejau, bet melas, manipuliacijos ir visa kita issunke psichologiskai, del visko jauciuosi  labai iskaudintas, stengiuosi negalvoti apie ta zmogu, bet kitko nieko pradeti negaliu. Nors atkreipiu demesi i kitas moteris, taciau galu gale prieinu tokia riba, kur as pajuntu kazka ir negaliu testi jokiu santykiu. Labai lauksiu jusu patarimo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marius Raibys: 26 sausio 2019 - 18:14

Sveikos. Turiu pora klausimų.

1. Kaip baigsis skyrybos su vyru? Ar liksiu gyventi kur dabar gyvenu?

2. Kaip toliau klostysis reikalai meileje? Vis dėl to norisi turėti širdžiai artimą žmogų šalia.. 

3. Ar nusimato kokių permainų darbo srityje?

Iš ankto ačiū už skirtą laiką🙂

Atsakyti