Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

QUOTE(Damutee @ 2019 02 12, 11:06)

Klausimas vis dar aktualus, gal kuri paziuretu? Paskutiniu metu vyru demesio labai daug gaunu, bet nuolat nusivylimai..kodel? Gal problema manyje?
Atsakyti

Klausimas vis dar aktualus, gal kuri paziuretu? Paskutiniu metu vyru demesio labai daug gaunu, bet nuolat nusivylimai..kodel? Gal problema manyje?

Nusivylimai, nes dar neprasidejus santykiams, samoningai ar ne, bijote, kad jie nutruks. Bijote nepateisinti lukesciu vyro ar savo.

Dar tiketina, kad tokio pobudzio nepasitikejima, galejote igyti po santykiu kuriais nusivylet. Tai yra, nesitikejote, kad kazkurie santykiai is praeities butent taip baigsis, problema buvo neisspresta ir tuo pasekoje, igyjote nepasitikejima savimi kaip moteris.

Atsakyti
[quote=Moonlightmagic,2019 03 07, 11:19]
<p></p><blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Damutee" data-cid="72374397" data-time="1551861416"><div><p>Klausimas vis dar aktualus, gal kuri paziuretu? Paskutiniu metu vyru demesio labai daug gaunu, bet nuolat nusivylimai..kodel? Gal problema manyje?</p></div></blockquote><p></p><p>Nusivylimai, nes dar neprasidejus santykiams, samoningai ar ne, bijote, kad jie nutruks. Bijote nepateisinti lukesciu vyro ar savo.
</p><p>Dar tiketina, kad tokio pobudzio nepasitikejima, galejote igyti po santykiu kuriais nusivylet. Tai yra, nesitikejote, kad kazkurie santykiai is praeities butent taip baigsis, problema buvo neisspresta ir tuo pasekoje, igyjote nepasitikejima savimi kaip moteris.

Aciu uz atsakyma 100% taip ir buvo, nezinau kaip isspresti sita problema.
Atsakyti

Sveiki, gal atrasit truputi laiko zvilgteleti i mano situacija  :4u:

Turiu drauga ilgameti, labai myliu, bet arba man paranoja arba jis turi slapta (aisku is mano perspektyvos) seima/zmona/vaiku? Ir dar prie to paties - ar mus sieja abipusiai jausmai, ar jis irgi labai mane myli?

Sveikos dar karteli, up'inu klausima  :)​ 

Atsakyti
Labas rytas visoms Damoms wub.gif
Gal kuri Tarologe galetu uzmesti aki i mano klausima?
Ar pavyks iki sios vasaros pakeisti darba?
Aciu ir visoms sekmes! 4u.gif
Atsakyti

Sveikos! Visas sveikinu su švente! :) 

Po ilgų metų vienišystės jau virš mėnesio pradėjau draugauti su vienu vaikinu. Iš pradžių viskas atrodė tiesiog per daug gerai, kad būtų tiesa, bet po truputį lenda mūsų skirtumai. Norėjau pasiteirauti, kokie jo ketinimai mano atžvilgiu? Kuo toliau, tuo labiau suvokiu, jog nelabai suprantu jo kaip žmogaus.

Aš esu A. J., o jis A. A.

Atsakyti
Sveiki,

QUOTE(Neda_108 @ 2019 02 12, 08:15)
Jei galėsit, pažiūrėkit prašau, ar pradėsiu uždirbti tiek, kad užtektų normaliam pragyvenimui. ax.gif

Atsakyti
Laba diena,
Mano gyvenime atsiranda virsmai. Žinoma, kartu atsiranda dvejonės, ar teisingi sprendimai yra priimami.
Ar teisingus sprendimus aš priimu? Gal yra vietų, kur man reikia elgtis atsargiau?
Ar įkyriai manęs sieks žmogus V iš praeities, ar nepakenks? Ar nepasikeis mano šeimos reikalai su A?
Ar rodo kortos artimu metu blogumų?
Ačiū.
Atsakyti

Po ilgų metų vienišystės jau virš mėnesio pradėjau draugauti su vienu vaikinu. Iš pradžių viskas atrodė tiesiog per daug gerai, kad būtų tiesa, bet po truputį lenda mūsų skirtumai. Norėjau pasiteirauti, kokie jo ketinimai mano atžvilgiu? Kuo toliau, tuo labiau suvokiu, jog nelabai suprantu jo kaip žmogaus.

Aš esu A. J., o jis A. A.

Is pradziu buvo susizavejimas, veliau atsidavet emocijoms ir svajonems. Kaip ir daugelis, skubate kazka praleisti, o nesidziaugiate gerai leidziamu kartu laiku.

Vaikinas tiesiog bendravo, norejo geriau pazinti, bet jums is judvieju bendravimo noretusi konkretumo. Jam, gal ir netiesiogiai uzduodate atvirus klausimus, tokius kaip, ka tau reiskiu ar kalbate apie planus ir panasiai, o jis nenori jums meluoti, nes dar tik pradzia ir vaikinukas jauciant sioki toki spaudima nutyli ar atsako ne ta, ka norejote isgirsti, kas jumyse issaukia nepasitikejima sio zmogumi, visa tai priveda prie minciu, kad jo nesuprantate. Jo ketinimai nera jumis pasinaudoti, bet bendravimo eiga labiau priklauso nuo jusu.

Atsakyti

.....

Jei galėsit, pažiūrėkit dar prašau, ar pradėsiu uždirbti tiek, kad užtektų normaliam pragyvenimui. ax.gif

Parduoti save yra menas ir sekmes reikalas. Dar svarbu, realiai ivertinti savo galimybes, nes kartais norint daugiau, galima netekti ir to ka turi. Taip pat, galima butu pagalvoti apie zodzius NORIU ir GALIU.

Atsakyti
Su vyru santykiai buvo ne per geriausi,dabar dar ir sveikatos problemų man atsirado.Kaip toliau klostysis mūsų santykiai?Ar nusimato šviesus periodas visų problemų sprendime?
Atsakyti

Is pradziu buvo susizavejimas, veliau atsidavet emocijoms ir svajonems. Kaip ir daugelis, skubate kazka praleisti, o nesidziaugiate gerai leidziamu kartu laiku.

Vaikinas tiesiog bendravo, norejo geriau pazinti, bet jums is judvieju bendravimo noretusi konkretumo. Jam, gal ir netiesiogiai uzduodate atvirus klausimus, tokius kaip, ka tau reiskiu ar kalbate apie planus ir panasiai, o jis nenori jums meluoti, nes dar tik pradzia ir vaikinukas jauciant sioki toki spaudima nutyli ar atsako ne ta, ka norejote isgirsti, kas jumyse issaukia nepasitikejima sio zmogumi, visa tai priveda prie minciu, kad jo nesuprantate. Jo ketinimai nera jumis pasinaudoti, bet bendravimo eiga labiau priklauso nuo jusu.

Aciu labai uz atsakyma! Tiesiog labai keista, kai zmogus savo iniciatyva pasiule draugauti, as jo is savo puses tikrai stengiausi nespausti, o paskui zmogus staiga pasidare atitoles. Bus apie ka pamastyti :) 

Atsakyti