Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

Sveikutės wub.gif ,
kaip klostysis santykiai su žmogumi, vardu Darius, man jis labai patinka.🥰
Ačiū iš anksto❤
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 02 11, 22:16)
išsispręs artimiausiais mėnesiais, vyriškis kažkoks pasirūpins, jei labai nepurkštausit, bet ir stačia galva nepulsite lyg vyrų nemačiusi mirksiukas.gif

Nebent tas vyriškis yra Jėzus...
Atsakyti
Sveiki, gal kuri galėtų pasižiūrėti, kaip toliau klostysis santykiai su vyriškiu J? Esu keli mėn po skyrybų ir paniškai bijau vėl įkrist į tą pačią duobę. Jis daug vyresnis už mane, kas labai neramina, jo veikla neaiški, nors atrodo, rūpestingas. Bijau nudegti..
Ačiū 4u.gif
Atsakyti

Labas vakaras. Ar su vyru A.V. turėsime romaną? Kokią santykių perspektyvą rodo kortos? Dėkoju už atsakymą :)

Atsakyti
Labas rytas merginos.
100m čia nebuvau rodos 😊 bet atėjau klausymo vedina.

Visokių vingių tam gyvenime nutinka.. Aš ir ne išimtis..

Taigi.. Trumpai..

Vyrukas A K. Širdy tupi įsikibęs nors tu ką... Nutraukėm ryšį nuo rudens bet lb ilgiuosi jo.. Niekaip is galvos nelipa.. Jis manau taip pat nėra ramus....isdidus abu ko gero..

Buvo bandymas su kitu žmogumi santykius kurt.. Na šnipštas gaunasi.. Kai jausmai kitur..

Klausymas.. Yra tikimybė atnaujinti ryšį su vyru A K man J B. Ar geriau eiti į priekį nes įžvalgant atgal?

Labai dėkoju atsakiusiai.
Atsakyti

Didelės problemos darbe. Sunku susitvarkyti su darbu. Gal galite paziureti, ar pageres situacija? Ar issilaikysiu dabartiniam darbe. Aciu 4u.gif

Kam tiek baimiu laikyti savije, situacija nuo to nesikeis. Neprogramuokite saves nesekmems. Bet jeigu nerandate atsakymu i savo klausimus ar nepavyksta atsikratyti nerimo, pabandykite melstis, klausyti meditaciju, gali atrodyti, kad poveikis trumpalaikis, bet jeigu ta darysite kiekviena diena, pokycius pastebesite.

O siaip, jeigu ir neteksite sio darbo is karto susirasite kita.

Atsakyti

.....
Vyrukas A K. Širdy tupi įsikibęs nors tu ką... Nutraukėm ryšį nuo rudens bet lb ilgiuosi jo.. Niekaip is galvos nelipa.. Jis manau taip pat nėra ramus....isdidus abu ko gero..

Buvo bandymas su kitu žmogumi santykius kurt.. Na šnipštas gaunasi.. Kai jausmai kitur..

Klausymas.. Yra tikimybė atnaujinti ryšį su vyru A K man J B. Ar geriau eiti į priekį nes įžvalgant atgal?

Labai dėkoju atsakiusiai.

Jums tiesiog patinka gyventi svajonese, gal netgi iliuzijose. Jeigu issiskyre keliai, ko gero buvo ir priezastis, o priezastis tiketina ta pati, gyvenimas svajonese, isimylejime.

Jeigu pavyks paciai, pasiziurekite i tuos santykius nesalisku zvilgsniu, nes matau tikimybe, kad taip ir blaskysities santykiuose ateityje.

Atsakyti
QUOTE(Moonlightmagic @ 2019 04 16, 12:41)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="<< Mylinti širdis>>" data-cid="72413787" data-time="1555399384"><div><p>.....
Vyrukas A K. Širdy tupi įsikibęs nors tu ką... Nutraukėm ryšį nuo rudens bet lb ilgiuosi jo.. Niekaip is galvos nelipa.. Jis manau taip pat nėra ramus....isdidus abu ko gero..

Buvo bandymas su kitu žmogumi santykius kurt.. Na šnipštas gaunasi.. Kai jausmai kitur..

Klausymas.. Yra tikimybė atnaujinti ryšį su vyru A K man J B. Ar geriau eiti į priekį nes įžvalgant atgal?

Labai dėkoju atsakiusiai.
</p></div></blockquote><p></p><p>Jums tiesiog patinka gyventi svajonese, gal netgi iliuzijose. Jeigu issiskyre keliai, ko gero buvo ir priezastis, o priezastis tiketina ta pati, gyvenimas svajonese, isimylejime.
</p><p>Jeigu pavyks paciai, pasiziurekite i tuos santykius nesalisku zvilgsniu, nes matau tikimybe, kad taip ir blaskysities santykiuose ateityje.
</p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p>


Papildyta:
Dėkoju Moonlightmagic.
Prisiklausysiu Jūsų patarimo.
Atsakyti

Laba diena,

Turiu tokį labai išsekinusį ir ramybės neduodantį klausimą, kuris ir šeimos santykius gadina :(

Ar mums pavyks šiemet įsigyti ir persikraustyti į nuosavą atskirą būstą? Gal man reikėtų imtis kažkokios iniciatyvos? Taip pavargau būt įstrigus esamoj situacijoj :(

Būsiu labai dėkinga, jei kas pažiūrėtumėt  :4u:​ 

Atsakyti
Aš irgi sugrįžtu su klausimu dėl būsto.
Situacija tokia, kad nuo būsto paieškų senos statybos name po truputį perėjau į naujos statybos, bet vis neduoda ramybės atsargumas , ar patempsim paskolą. Jeigu kažkas pažiūrėtų dėl šio.klausimo, būčiau dėkinga. M. J.
Atsakyti
Sveikos! Gal galėtumėte pasižiūrėt, kokios perspektyvos laukia dabartiniame darbe? Pradėjo labai nesisekti ir sulaukiau priešiškai nusiteikusių kolegių, ko ankščiau nieko panašaus nebuvo. Kas yra, nieks nepaaiškina. blink.gif
Atsakyti

Sveiki,

Neduoda ramybės vienas klausimas, kuris mane išbalansavo labai... Gyvenam kartu su draugu A, tačiau vis patikrinu jo telefoną. Jis vis susiskambina su savo buvusia... Klausiau kodėl jis taip daro, atsakė kad tik šiaip, sako kad jis man ištikimas... Man nepatinka jo bendravimas su buvusia, jie nieko bendro juk neturi... Kam reikia susiskambinti jiems???

Prašau pažiūrėkite, ar jis man tikrai ištikimas ir kokia mūsų santykių ateitis artimiausiu laiku (bent trims mėnesiams).

Dar vienas netikėtumas įvyko vakar, atleido iš darbo, netikėtai... Prašau pažiūrėti, ar artimiausiu metu (per 3 mėn) susirasiu darbą (man patinkantį).

Esu R

Dėkui iš anksto už atsakymą.

Atsakyti