Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

Supratau. Na, turiu jai klausimu (ir ne už dyka). Blush 4u.gif
QUOTE(pirmaargenta @ 2019 08 08, 19:49)
Pavasario saulė dingo iš SM, dar kurį laiką teko su ja bendrauti FB, bet ir ten panaikino savo profilį. Greičiausiai turi kitą, bet nežinau, kokiu vardu dabar prisistato.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimeta: 09 rugpjūčio 2019 - 17:06
QUOTE(4blueflower @ 2019 07 16, 13:41)
Ar galite išmesti kortas dėl sveikatos. Mėnesį vargina skausmai, silpnumas. Prastėja kraujo rodikliai... verysad.gif


Sveikatos būklė vis prastėja. Nežmoniškas silpnumas. Gal galite išmesti kortas pażiūrėti, ar situacija keisis, ar kažkas rimto man verysad.gif Dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2019 08 09, 18:29)
Sveikatos būklė vis prastėja. Nežmoniškas silpnumas. Gal galite išmesti kortas pażiūrėti, ar situacija keisis, ar kažkas rimto man verysad.gif Dėkoju.

Ar nebuvo tokiu minciu kad jums yra kazkoks poveikis is salies?
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2019 08 09, 21:06)
Ar nebuvo tokiu minciu kad jums yra kazkoks poveikis is salies?


Na nebent darbas, kuris man labai įgrisęs. Iš žmonių nėr tokių arba nepastebiu.
Atsakyti
Gal kas pažiūrėti gali mano situaciją smile.gif po ilgalaikių santykių išsiskyriau su draugu. Ir mano gyvenime atsirado naujas žmogus. Bendravome, bet staiga tyla iš jo. Noriu paklausti ar bus galimybė tęsti santykius su tuo vaikinu. Jo vardas Aurelijus.
Ačiū...
P.S. galėsiu aš isburti...
Atsakyti

Gal kas pažiūrėti gali mano situaciją smile.gifpo ilgalaikių santykių išsiskyriau su draugu. Ir mano gyvenime atsirado naujas žmogus. Bendravome, bet staiga tyla iš jo. Noriu paklausti ar bus galimybė tęsti santykius su tuo vaikinu. Jo vardas Aurelijus.
Ačiū...
P.S. galėsiu aš isburti...

Aurelijus į jūsų gyvenimą dar sugrįš, bet didelės meilės ir ilgalaikių santykių su juo nebus. Tai trumpalaikiai santykiai, nes jus nuvils šis žmogus, suprasite, kad ne tokio žmogaus norėtume šalia.

Atsakyti

Sveikatos būklė vis prastėja. Nežmoniškas silpnumas. Gal galite išmesti kortas pażiūrėti, ar situacija keisis, ar kažkas rimto man verysad.gifDėkoju.

Didelė nervinė įtampa aplinkoje jums kerta per sveikatą, turite veikti dviem kryptimis. Pirmiausia eiti pas gydytojus ir daryti tyrimus, kad būtų sustabdytas sveikatos blogėjimas, o kita kryptis - keisti gyvenimo būdą, ne esate labai įtemptoje, nervingoje aplinkoje, kuri ir kerta per sveikatą, per silpniausius organus jūsų organizme. Turite pašalinti įtampos priežastis, kitu atveju gydymas duos tik trumpalaikį efektą.

Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2019 08 10, 16:58)
Didelė nervinė įtampa aplinkoje jums kerta per sveikatą, turite veikti dviem kryptimis. Pirmiausia eiti pas gydytojus ir daryti tyrimus, kad būtų sustabdytas sveikatos blogėjimas, o kita kryptis - keisti gyvenimo būdą, ne esate labai įtemptoje, nervingoje aplinkoje, kuri ir kerta per sveikatą, per silpniausius organus jūsų organizme. Turite pašalinti įtampos priežastis, kitu atveju gydymas duos tik trumpalaikį efektą.</p>


Sutinku. Butinai reiketu asilankyti pas gydytojus. Gali vystytis chronine liga.
Papildyta:
QUOTE(pirmaargenta @ 2019 08 10, 16:36)
Aurelijus į jūsų gyvenimą dar sugrįš, bet didelės meilės ir ilgalaikių santykių su juo nebus. Tai trumpalaikiai santykiai, nes jus nuvils šis žmogus, suprasite, kad ne tokio žmogaus norėtume šalia.</p>

Zmogus irgi gali buti po ilgameciu santykiu ir paprasciausiai nenori skubeti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 10 rugpjūčio 2019 - 18:46

Sveiki. Nezinau, ar jus galetumete padeti, bet daugiau neturiu kur kreiptis. Mano ex (L) jau 5 metus kaip ne su manimi, draugauja su kita mergina. Nors praejo 5 metai, jokiu santykiu nesukuriau ir esu viena (S). Pamacius ji su drauge paima toks pyktis ir nusivilimas. Ar bus ramybes laikas kada, gal yra tikimybe ir man antra puse sutikti? Aciu uz skirta laika.

Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2019 08 10, 17:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Vetra2" data-cid="72481684" data-time="1565433558"><div><p>Gal kas pažiūrėti gali mano situaciją vartotojo įkelta nuotraukapo ilgalaikių santykių išsiskyriau su draugu. Ir mano gyvenime atsirado naujas žmogus. Bendravome, bet staiga tyla iš jo. Noriu paklausti ar bus galimybė tęsti santykius su tuo vaikinu. Jo vardas Aurelijus.
Ačiū...
P.S. galėsiu aš isburti...</p></div></blockquote><p>Aurelijus į jūsų gyvenimą dar sugrįš, bet didelės meilės ir ilgalaikių santykių su juo nebus. Tai trumpalaikiai santykiai, nes jus nuvils šis žmogus, suprasite, kad ne tokio žmogaus norėtume šalia.</p>


Dėkoju... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2019 08 08, 19:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="*Drugeliai*" data-cid="72477244" data-time="1564645893"><div><p>Sveikutės vartotojo įkelta nuotrauka
kaip klostysis santykiai su žmogumi, vardu Darius, man jis labai patinka.🥰
Ačiū iš anksto❤
🥰🥰</p></div></blockquote><p>Tokių santykių dar neteko patirti, atrodys, kaip beprotiškas nuotykis - viskas nauja, viskas nežinoma, judės nepaprastai greitai.</p><p>Jūs būsite apvyniota aplink pirštą ir jausitės bejėgė, bevalė atsispirti to žmogaus žavesiui. Tuo jis naudosis ir jumis naudosis, nes pildysite kiekvieną jo užgaidą.</p>


O vargeli...🙁
Gal bėgti neatsisukdamai, taip??🙁
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2019 08 10, 17:58)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="4blueflower" data-cid="72481408" data-time="1565364582"><div><p>Sveikatos būklė vis prastėja. Nežmoniškas silpnumas. Gal galite išmesti kortas pażiūrėti, ar situacija keisis, ar kažkas rimto man vartotojo įkelta nuotraukaDėkoju.</p></div></blockquote><p>Didelė nervinė įtampa aplinkoje jums kerta per sveikatą, turite veikti dviem kryptimis. Pirmiausia eiti pas gydytojus ir daryti tyrimus, kad būtų sustabdytas sveikatos blogėjimas, o kita kryptis - keisti gyvenimo būdą, ne esate labai įtemptoje, nervingoje aplinkoje, kuri ir kerta per sveikatą, per silpniausius organus jūsų organizme. Turite pašalinti įtampos priežastis, kitu atveju gydymas duos tik trumpalaikį efektą.</p>


Ačiū už atsakymą. Turbūt reiktų darbą keisti. Bet bijau, nes iškart prastėtų finansinė padėtis. Panašiai apmokamo darbo nerasiu...
Atsakyti