Įkraunama...
Įkraunama...

Pažadėtoji

Loranija mane taip pat juokina fraze :D

Atsakyti
Kaip pradzioj Anandi vien zliumbe ir zliumbe, taip dabar jos anyta asaras lieja ir lieja. Jau erzina truputi. Kiek ten jos tai dukrai metu dar laukt iki pilnametystes like, kad tokia tragedija atrodo?
Ir nesuprantu, kodel visgi mociute vaiksto pasipuosus. kaklo papuosalas juk yra, tas skarmalas ant galvos irgi siek tiek papuostas. O teoriskai naslei puostis nevalia. Cia ko gero, kad ji turtinga, tai gali visu paprociu ir nesilaikyti.
Atsakyti

Kokia ziauri Pratapo mama 😢 Gaila Sudnos 😢

Atsakyti

Sudna pati verzesi pas savo vyra kuo greiciau gyvent, va ir turi. 

Ir pas mus sakoma, kad anyta velnio pramanyta. Visur matyt taip :( 

Atsakyti

Sudna pati verzesi pas savo vyra kuo greiciau gyvent, va ir turi. 

Ir pas mus sakoma, kad anyta velnio pramanyta. Visur matyt taip :(

Na bet ji juk nekalta del Pratapo mirties.

Atsakyti

Gaila, kad į priekį neina pažiūrėti:) 

užsikabinau ir aš už šio serijalo, nors veiksmas be galo ištęstas, bet idomu...

Man tai idomu, kad pas juos jie miega, su rūbais, skaromis ir t.t. negi išties taip:)

Idomiai teismai - susirinkimai pas jos vyksta:)

Idomu, kad vieni vyrai skaras nešioja susuktas ant galvos, kiti ne...kaip nesidomėjau niekad ta kultūra, tai daug idomybių pamatai... :D

 

Atsakyti
Gena man siam seriale visad protingiausia atrodydavo, daug protingu minciu pasakydavo. Bet siandien... na, kazkaip jau per daug su ta savigarba... Galejo paimt anytos ta pazadeta dviguba atlygi ir likt su sunum... O pinigus galejo tevams atiduot, jeigu jai ju nereikia. Ir siandien man vistik anyta patiko. Na, siule ji Genai pinigus, bet...zmogiskuma parode taip, kaip ji sugeba - per pinigus. Nemoka kitaip, nesupranta, kad reikia ka kita pasakyt. Bet matesi, jog nuosirdziai nori, kad marti neiseitu.
Tikiuosi, kad veliau rodys kaip genai sekasi isejus is anytos namu... idomu kaip ir jos likimas susiklostys.
Atsakyti