Įkraunama...
Įkraunama...

2016 lapkritinukai

Pikkolo mes irgi pas Vedeckiene, pirma pas ji vedziau, ta kita nelabai man Murkyte i youtube isivedziau kudikio masazas, ir daug ten praziurejau, issirinkau kas patinka. O dar ten yra pagal menesius ka vaikutos daro, sveikas mazylis atrodo vadinas, tuoj paieskosiu

 

https://www.youtube....h?v=neFUpCzGp-U

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liberty666: 26 sausio 2017 - 18:49

Pikkolo mes irgi pas Vedeckiene, pirma pas ji vedziau, ta kita nelabai man Murkyte i youtube isivedziau kudikio masazas, ir daug ten praziurejau, issirinkau kas patinka. O dar ten yra pagal menesius ka vaikutos daro, sveikas mazylis atrodo vadinas, tuoj paieskosiu

https://www.youtube....h?v=neFUpCzGp-U

Ačiū :4u:  

Bandžiau žiūrėt anglų, primeta irgi trumpų tokių, bandžiau daryt bet atsikėlė valgyt nor tai pikta, jokių masažų nepavyko padaryt :D  reiks vėliau kai apsivirškins pienukas.

Atsakyti
Liberty, 30min.šiandien pirmas kartas, žiūrėsiu kaip ryt, bet jiems man atrodo užtenka , ji pavargsta ir per tiek.

Nu va sakiau veikia masažiukai , sujudinai panelytei biggrin.gif , liuks.

Taip neurologas apžiūri ir skirti gali vadinamąją reabilitaciją, siunčia pas reabelitologą, o jis jau tuo tarpu išrašo mankštų , palauki eilę jai yra arba baseiniuke mankštų skiria.Šitų labai norėčiau, bet tokiu ligų metu, nesinori plaukioti.
Mes pirmadienį pas ortopedą ir reabelitologą , tai paprašysiu kovui kokiam mankštų, juolab eilė bus, kol ji atris, mes nuose sportuosime, kad tik padėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neįtikėtina: 26 sausio 2017 - 22:09
Sveikinimai įsikėlus į naują temą!

Man irgi plaukai kuokštais eina..gerai kad daug jų turiu:)

Laurija klausė dėl inkstukų, tai mums buvo kol dar buvo pilve, bet viskas susitvarkė dar nėštumo metu:)

Mūsų Ežiukas visai dieną mažai miega..nieko nepasidarau, nes jeigu kur pabūna tai trumpai..nors turim visokių pramogųsmile.gif labiausia patinka karuselė prie lovytės:)
Bet naktį miega gerai, negaliu skųstis!

Kadangi gimdymo nauose nepavyko patikrinti klausos, tai vakar buvom klinikose..viskas gerai, tik bijau kad kokių bacilų neparsivežėm..
[
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaudri: 26 sausio 2017 - 23:39

Tai iki tu mankstu toks ilgas kelias? Tai gal anksciau nueisim pas neurologe, bet bijau pasigaut poliklinikoj kokia liga.

Atsakyti
Laba,

Kažkokia slogi nuotaika šįryt, užgeso gyvybė sumušto keturmečio, neteisingas ir žiaurus pasaulis! Kur ritames verysad.gif
Kiek dar tai tesis!!!

Šiandien mankštelė praėjo geriau, daugiau šypsojos, tik jau į galą pradėjo verkti, nepatinka kai rankas, petukus masažuoja panelei.

Pikkolo, gal kaip tik nebus eilės didelės, nes daug bijančių ligų ir atsisakinės, visur skirtingai.Nueikit pasiteiraukit, bent pas neurologę apsilankykit , ten matysit pagal situaciją.Nebent norit palaukt dėl virusų , netampyt liūto už ausų.

Gaudri, gerai, kad su klausa viskas gerai mažiui, ramu dabar.

Mano panikė irgi nemiega dienom, tik nusnūsta , ilgiau 20min.ilgiausio miegelio nebuvo, dažniausiai apie 10min. smile.gif
Atsakyti

Gaila vaiko, kokias kančias turėjo patirti, motinai atsiprašant tik pimpalas rupėjo!!!  :mad2: 

O kiek tokių vaikų yra, tik niekas nežino :( 

Nuo ryto atsikėliau, galvą skauda ir niekaip nepraeina  :cry2: 

Atsakyti
Sveikos,liūdna labai, aš iš Kėdainių, zvakeliu pilna visur.....
Mes buvom pas gydytoją, tai gavome skiepus, per pirmą mėnesį priaugom 1600g 7,5cm, o per antrą 1000g,4cm, geras matyt mamos pienelis biggrin.gif
O jei temperatūros nėra, po skiepo, į lauką galima?
Atsakyti

Sveikos,liūdna labai, aš iš Kėdainių, zvakeliu pilna visur.....
Mes buvom pas gydytoją, tai gavome skiepus, per pirmą mėnesį priaugom 1600g 7,5cm, o per antrą 1000g,4cm, geras matyt mamos pienelis biggrin.gif
O jei temperatūros nėra, po skiepo, į lauką galima?

Labai puikiai augat! Koks bendras ūgis svoris?

Jei nekarščiuoja tai galima. Šnd lauke ramus oras tik kad šlapia.

Atsakyti
Dabar 5900g ir 60,5 cm
Naktį kelios dalys pakilo temperatūra, daugiau ne. Gan neblogai po tokio skiepo.
Atsakyti

Dabar 5900g ir 60,5 cm
Naktį kelios dalys pakilo temperatūra, daugiau ne. Gan neblogai po tokio skiepo.

Gerai laikotės :-)

Mes vakar varėm į svečius pas močiutę, pas vyro tetą. Gastroliavom moteriškės  :D  

Šiandien vyresnėlei temperatūra 38  :blink:  visą dieną normaliai buvo, vakare sako galvą skauda, pamatuojam kur tau. Tikiuos neįsisirgs  :unsure: 

Atsakyti
Murkyte20, mes ir vakar pazyliojom, tai vyresnėlė šiandien su temperatūra, košmaras kažkoks, tikiuosi ir aš kad neįsisirgs
Atsakyti