Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

alkoholio aš tai irgi "nea", čia tik nuotaikos smailiukas. Nebent konkursą laimės. Leisiu sau po ilgos pertraukos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 18 gegužės 2021 - 19:09
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 18, 20:03)
neturiu alko, vyras uždraudė excl.gif sakau sulakstyk į barelį ko vakarui. Ne sako, per daug papiktnaudžiavom iki tol. Na ir tas tiesa, kelis kartus be progos nupirko, tai viskas dabar, sausa pas mus biggrin.gif

Aš šampės butelį į šaldytuvą įkišau. Sūris, alyvuogės jauduliui nuraminti ax.gif . Tave Veryga išauklėjo, pas mane vien vyno gal 10 butelių namuose biggrin.gif

QUOTE(mjforever @ 2021 05 18, 20:08)
alkoholio aš tai irgi "nea", čia tik nuotaikos smailiukas. Nebent konkursą laimės. Leisiu sau po ilgos pertraukos  biggrin.gif

A rimts? Raudono vyno taurė net labai sveika, resveratrolio moterims labai reikia biggrin.gif
Atsakyti
Nepamirskit geltonai apsiengt. smile.gif As jau pasiruosus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2021 05 18, 19:35)
Pagaliau Didzioji diena atejo. Sulaukeme. smile.gif Geras vakarelis bus. smile.gif

Na joo, tai jau nemažai teko palaukti...smile.gif
Gero žiūrėjimo mirksiukas.gif



Atsakyti
aš neišsiploviau geltono megztinio, tai taip ir liks jau.
Papildyta:
orų berniukas koks nuoboda, kaip Selas
Papildyta:
ta El diablo tai kaip Gagos vienos dainos kopija
Atsakyti
Prisijungiu prie žiūrinčių šiemet smile.gif Sakė, kad reik programėlę oficialią atsisiųsti ir ploti virtualiai-geriau kažkas mūsiškiams bus tuomet smile.gif
"Eurovision song contest"
Atsakyti
oho, aš su tokiom technologijom nedraugauju
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 18, 21:00)
oho, aš su tokiom technologijom nedraugauju



smile.gif
Na, aš netyčia išgirdau per LRT šįryt kažkokią ryto laidą
Atsakyti
kaip gerai kad mano Finland ketv
Atsakyti
biggrin.gif gražuoliai mūsiškai, susitvarkė, gražiai pasirodyta
Atsakyti
prastai... energetikos visai nera, atrodo kad tiesiog kaip robotai atidirbo . Negirdziu Zilnio, per musu antena nera komentaru. Tai au niekas nekomentuoja ir nenervina smile.gif smile.gif
Atsakyti
Slovėnija grąžino į Eurovizijos kontekstą, Roopai aukščiau o jei
Atsakyti