Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Rezultatai:

Maja Di: Tvorchi - "Heart of Steel", Ukraina,  6 vieta.​

Monteverte:

  • Käärijä - "Cha Cha Cha", Suomija, 2 vieta;
  • Pasha Parfeni - "Soarele și Luna", Moldova, 18 vieta;
  • Lord Of The Lost - "Blood & Glitter", Vokietija, 26 vieta.

Ramyra: Marco Mengoni - "Due vite", Italija, 4 vieta.

Mano:

  • Alika - "Bridges", Estija, 8 vieta.
  • Voyager - "Promise", Australija, 9 vieta.
  • Luke Black - "Samo mi se spava", Serbija,  24 vieta.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 14 gegužės 2023 - 01:15

Lietuvos vietos neatspėjau, užėmė 11 vietą, viską sugadino žiūrovai, bet atspėjau, kad pagerins Monikos Liu Eurovizijos rezultatą. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 14 gegužės 2023 - 01:13
QUOTE(Anakure @ 2023 05 14, 02:04)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="73071892" data-time="1684018932"><div><p>ech, vargšas mano chacha, bet vistiek suspardžiau Majai šikinę vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Bet antra vieta taip pat labai gerai. Sveikinu, laimėjai smile.gif</p>

ačiū 4u.gif
estukė kuri liko?
Atsakyti

ačiū 4u.gif
estukė kuri liko?

Estija 8 vieta.

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2023 05 14, 02:13)
<p>Lietuvos vietos neatspėjau, užėmė 11 vietą, viską sugadino žiūrovai, bet atspėjau, kad pagerins Monikos Liu Eurovizijos rezultatą. </p>

ji tikėjosi daugiau, bet aš manau, kad jai ir taip per gerai, Monika Liu tikrai fainesnė
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2023 05 14, 02:14)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="73071899" data-time="1684019637"><div><p>ačiū vartotojo įkelta nuotrauka
estukė kuri liko?</p></div></blockquote><p>Estija 8 vieta.</p>

visai neblogai, Monika būtų norėjiusi tos vietos biggrin.gif
mano Vokietija tai vrgšų vargšai, žmonės kuiliai biggrin.gif
labanakt
Atsakyti

ji tikėjosi daugiau, bet aš manau, kad jai ir taip per gerai, Monika Liu tikrai fainesnė
Papildyta:
visai neblogai, Monika būtų norėjiusi tos vietos biggrin.gif
mano Vokietija tai vrgšų vargšai, žmonės kuiliai biggrin.gif
labanakt

Nesuprasi ko žiūrovams reikia. Labanakt.

Atsakyti

Albanija užėmė 22 vietą: komisijos 17 balų, žiūrovai 59.

Lenkija 19 vieta: komisijos 12 balų, žiūrovai 81. 

Kroatija 11 vieta: komisijos 11 balų, žiūrovai 112.

Belgija 7 vieta: komisijos 127 balai, žiūrovai 55.

Atsakyti

Kroa

Albanija užėmė 22 vietą: komisijos 17 balų, žiūrovai 59.

Lenkija 19 vieta: komisijos 12 balų, žiūrovai 81. 

Kroatija 11 vieta: komisijos 11 balų, žiūrovai 112.

Belgija 7 vieta: komisijos 127 balai, žiūrovai 55.

Kroatija 13 vieta.

Atsakyti

Švedija nė iš vienos šalies žiūrovų negavo 12 balų.

Lietuva daugiausiai balų gavo iš Didžiosios Britanijos (k8, ž10), Latvijos ( (k7, ž10), Ukrainos (k10, ž4), Airijos (k1, ž10), San Marino (k8, ž2), Gruzijos (k6, ž4), Australijos k10, Slovėnijos k8, Austrijos k7. Dar balus (1-4) skyrė Lenkijos, Maltos, Danijos, Italijos, Vokietijos, Estijos komisijos.

Lietuvos komisija balus skyrė Švedijai (12), Izraeliui (10), Austrijai (8), Belgijai (7), Prancūzijai (6), Estijai (5), Australijai (4), Suomijai (3), Ukrainai (2), Kiprui (1).

Lietuvos žiūrovai balus skyrė Suomijai (12), Ukrainai (10), Lenkijai (8), Švedijai (7), Italijai (6), Estijai (5), Kroatijai (4), Izraeliui (3), Moldovai (2), Prancūzijai (1). 

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2023 05 14, 11:12)
<p>Švedija nė iš vienos šalies žiūrovų negavo 12 balų.

nes ten nei žodžių nesuprasi, nei nieko
geriausia, kad būtų Izraelis laimėjęs, jei jau taip žiūrėti pagal šou, balsą, šokį ir visą visumą
Atsakyti

nes ten nei žodžių nesuprasi, nei nieko
geriausia, kad būtų Izraelis laimėjęs, jei jau taip žiūrėti pagal šou, balsą, šokį ir visą visumą

Izraelis gerai atrodė, galėjo laimėti, nors žiūrovai ir komisijos gana vienodai įvertino, todėl ir nelaimėjo :) Italija išvis beveik sutapo žiūrovų ir komisijų vertinimas, tik 2 balų skirtumas. Laimėjimui reikėjo, kad arba žiūrovai, arba komisijos daug geriau įvertintų. 

Atsakyti
Pirmame pusfinalyje užimtos vietos: 1. Suomija, 2. Švedija, 3. Izraelis 4. Čekija, 5. Moldova, 6. Norvegija, 7. Šveicarija, 8. Kroatija, 9. Portugalija, 10. Serbija, 11. Latvija, 12. Airija, 13. Nyderlandai, 14. Azerbaidžianas, 15. Malta.
Antrame pusfinalyje užimtos vietos: 1. Australija, 2. Austrija, 3. Lenkija, 4. Lietuva, 5.Slovėnija, 6. Armėnija, 7. Kipras, 8. Belgija, 9. Albanija, 10. Estija, 11. Islandija, 12. Gruzija, 13. Graikija, 14. Danija, 15. Rumunija, 16. San Marinas.
Atsakyti