Įkraunama...
Įkraunama...

Pagardai kavai ir arbatai

QUOTE (Sinuhe @ 2003 04 09, 19:48)
Airiška kava

1 taurelė airiško viskio,2 šaukšteliai rudojo cukraus,1 puodelis karštos kavos,3 valg. šaukštai saldžios grietinėlės.

Viskis supilamas į pašildytą plačią stiklinę, suberiamas cukrus. Pilama karšta kava ir ant viršaus uždedama plaktos saldžios grietinėlės.

Skanaus  wink.gif

Pilama karsta kava i pasildyta taure, i ja idedi cukraus ir viska ismaisai, tik tada pili viski. Ant virsaus per sauksta pilti plaktos grietineles. Dar galima ant virsaus sokoladu pabarstyti.
Atsakyti
QUOTE (vobla @ 2003 10 08, 17:16)
Na aš dažniausiai geriu šalta kava. Receptas paprastas:
Šauštelis kavos, du-cukraus. Užpilame verdanciu vandeniu ir minutelei(kol pritrauks kava)  nueiname prie interneto. Po valandos mes jau turime šaltos kavos. Skanaus.
Tas pats receptas tinka ir arbatai.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Geras receptas. ..Man kartais irgi taip nutinka. biggrin.gif

Nors karstomis vasaros dienomis kartais specialiai salta kava kava gaminu. Saldyta, balinta kava gerai atvesinu saldytuve, supilu i aukstas stiklines, uzpilu
plaktos grietineles, tarkuoto sokolado - gaunasi malonus gaivinantis gerimas. smile.gif
Atsakyti
Tik su cinamonu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2003 10 08, 21:16)
Na aš dažniausiai geriu šaltą kavą. Receptas paprastas:
Šauštelis kavos, du-cukraus. Užpilame verdančiu vandeniu ir minutėlei(kol pritrauks kavą)  nueiname prie interneto. Po valandos mes jau turime šaltos kavos. Skanaus.
Tas pats receptas tinka ir arbatai.

Dar į tokią kavą skanu, ypač vasarą įsidėti ledų tai gaunasi kokteilis. Tik tada jau geriau perkošti ir galima gerti per šiaudelį. vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(Belladona @ 2005 08 25, 14:11)
Tik su cinamonu thumbup.gif

Ir man patinka toks kavos prieskonis, bet ne pusryčių kavai.
Atsakyti
Mano mėgstamiausias variantas- juodoji arbata, cinamonas, kardamonas, gvazdikėlis, medus ir pienas. Mmmmm, pasaka pasilepinimui... thumbup.gif
Atsakyti
Skaniausia kava gaunasi kai kava darai is geros kavos
Tuomet nereikia jokiu sintetiniu sokoladu ar vaniliu.

Kaune skambini tel 407258 ir atveza i vieta 7 ar net 9 rusys kavos pagal pageidavima. Tik uzsakomas min kiekis 500 g ar net 1 kg turi buti, atrodo.

Gauni tikrai sviezia rushine kava. Daugiau isgerus (o issigeria, nes liuks
kava) kofeinas per akis lipa...

Ir jokios magijos-sintetikos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samblia: 20 rugsėjo 2005 - 13:45
Skanu į kavą įpilti truputi amaretto arba kondensuoto pieno thumbup.gif thumb_yello.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Springlet @ 2003 03 29, 00:53)
Is aromatizuotu man patinka Airiska grietineles skonio kava.
O receptelis, tai gal tau, Ingrid, patiktu toks:
Smetoniska kava:
I puoduka dedi tirpios kavos, tada tarkuoto juodo sokolado ant virsaus cukraus ir uzpili trupuciu spirito, tada uzdegi. Labai graziai atrodo  ;D Kiek pasigrozejusi uzpili verdanciu vandeniu. Skanaus wink.gif




blink.gif blink.gif blink.gif oho kaip tas Smetona issidirbinedavo, o atrode toks kuklus zmogelis biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidairi @ 2003 04 08, 19:14)
giliu kava neskani.mano mama anksciau cia kazkada dare.na gal kam toks skonis ir priimtinas.ji visai nepanasi i iprasta kava.

o i malta kava,kai jau pasidarote,isidekit truputuka druskos.tai kavos skonis nebus toks kartus.ji bus svelni.........kai pirma kart pamaciau,pamaniau,kad zmogus bajeri daro.juokiuosi,galvoju ot bus dabar linksma.tik ziuriu,kad jis pats ir geria.......nustebau labai.bet kai paragavau,tai patiko.



Gal per stipria giliu kava padare? Nes siaip tai ji labai skani thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2003 10 08, 19:16)
Na aš dažniausiai geriu šaltą kavą. Receptas paprastas:
Šauštelis kavos, du-cukraus. Užpilame verdančiu vandeniu ir minutėlei(kol pritrauks kavą)  nueiname prie interneto. Po valandos mes jau turime šaltos kavos. Skanaus.
Tas pats receptas tinka ir arbatai.



Siaip tai kiek girdejau salta kava kenkia sirdziai, atsargiai!!!
Atsakyti
Man labai skani kava su amaretu:
Ipuodeli tirpios kavos ipilam amareto, o ant virsaus per sauksta letai pilam mikseriu plakta piena ar grietinele(pries plakant piena ar grietinele irgi ipilama truputis amareto), ant virsaus uzbarstom tarkuoto sokolado... thumbup.gif
Atsakyti