Įkraunama...
Įkraunama...

Dulkių siurbliai

aisvyde, pirma galia - tai variklio galia, ji parodo, kiek elektros ryja siurblys. Cituoju iš čia:: "Rinkdamiesi dulkių siurblį dauguma pirkėjų atsižvelgia į jo galingumą, tačiau čia labai lengva suklysti. Dauguma painioja dulkių siurblio siurbimo galią ir variklio galingumą. Klaidingai manoma, kad kuo didesnis variklio galingumas, tuo daugiau dulkių siurblys susiurbs. Deja, dažnai būna net atvirkščiai. Modernūs, mažai energijos naudojantys, taigi ir mažesnio variklio galingumo siurbliai dažnai turi didesnę siurbiamąją galią. Siurbiamoji galia paprastai siekia apie 250-480 W. Keleto kambarių butui užtenka ir 250 W siurbimo galios, tačiau dažnai užsiteršiančioms patalpoms geriau rinktis 300 W galios dulkių siurblius."
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2007 11 06, 20:09)
Gal galit išduot paslaptį koks tiksliai jo pavadinimas ir kokia jo galia, nes aš noriu pirkt Philips siurblį, tik dar tiksliai modeliuko neišsirenku blush2.gif , nu pagirkit saviškį wub.gif

galesiu parasyti ...dabar ne namie smile.gif , o pirkau pagal rekomendacija .
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2007 11 07, 01:24)
turėjau , gal ne visai toks pat , bet taip pat oxygen , prieš kokius šešis metus pirkom ,geras siurblys buvo , distancinis siurbimo galios reguliatorius , spec šepetys kilimams , kuris surenka visus plaukus ir pašiaušia kilimą ..... bet sudegė variklis  verysad.gif  , pati kalta , sode po laiptais laikiau , o ten dregmės gavo , variklis net surūdijo  doh.gif , remontas apie  200lt , galvojom galvojom ką daryt ir nusipirkom karchery su nuolaida ~600lt 
karcher
vienintelis dalykas kas man nepatinka , tai tie keičiami dulkių maišeliai ir nėr to papildomo šepečio kuris plaukus surenka , lygtai galima atskirai nusipirkt  g.gif


Aciu uz info, vat as irgi nenoriu su keiciamais maiseliais, tai uzmirsi nusipirkt, tai dar ka.... o ir kainuoja pakankamai.......
Cikloniniuose nere maiseliu isvis, tik kazin ar jie nepalieka kvapo namie, ar nesukelia visu dulkiu ir nepaleidzia ju...... nes dabar su paprastu siurbliu, namai po siurbimo nelabai kokie..
Atsakyti
Saja, ačiū, labai pagelbėjai, na, tada griebsiu 250 W, nes neturiu didelių teritorijų 4u.gif
Atsakyti
Mes turim Miele siurbli, skalbykle ir dziovykle. Visi daiktai SUPERINIAI, patikekit, dziovykle apskritai stebuklu vadinu thumbup.gif
Atsakyti
Darfe, kokį Miele modelį turite? Ir kodėl pasirinkote būtent šitą? Mes irgi galvojame apie Meile rolleyes.gif.
Atsakyti
QUOTE(kakadudelta @ 2007 11 07, 18:04)
galesiu parasyti ...dabar ne namie  smile.gif , o pirkau pagal rekomendacija .

philips FC6840 , plauna, siurbia skyscius, sausas siurbimas, langu plovimas, kruva antgaliu, daugkartinis maiselis , galingumas 300 , kaina 940lt . kokybe - super . Kilima isploviau , po poros valandu - sausutelis , garais plaunantis gerai, bet kaina 0- negera , aisku galima nusipirkti , bet ... kai kainuos 1000:-). Daukartinis maiselis, tai irgi tauposi pinigeliai , nelabai as zinau tas charakterisikas , tiesiog man jis super !
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2007 11 07, 08:53)
Buvau Karcher atstovybėje (kadangi galvoju pirkti SV 1902)  ax.gif  Tai tikrai yra atskirai pirkti antgaliu. Pvz. kilimam Turbo šepetys, kaina 170 lt. O kokia proga gavote nuolaidas  blush2.gif  Gal kur suteikia  4u.gif

mes Vilniuj Ermitaže pirkom , bet tos pačios nuolaidos visoj Lietuvoj turėtų būti , jei dar nesibaigė .
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2007 11 07, 14:07)
Mes turim Miele siurbli, skalbykle ir dziovykle. Visi daiktai SUPERINIAI, patikekit, dziovykle apskritai stebuklu vadinu  thumbup.gif

Mano svajone su naujais virtuves baldais isigyti indaplove MIELE ax.gif, siurbliuka jau turim. Na o skalbykle ir dziovykle, gal ir bus tolimoje ateityje. Velniskai jau brangiai viskas kainuoja 4u.gif Gal zinai kokius ju modelius turi??? Labai interesna man ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kakadudelta @ 2007 11 08, 00:22)
philips FC6840 , plauna, siurbia skyscius, sausas siurbimas, langu plovimas, kruva antgaliu, daugkartinis maiselis , galingumas 300 , kaina 940lt . kokybe - super . Kilima isploviau , po poros valandu - sausutelis , garais plaunantis gerai, bet kaina 0- negera , aisku galima nusipirkti , bet ... kai kainuos 1000:-). Daukartinis maiselis, tai irgi tauposi pinigeliai , nelabai as zinau tas charakterisikas , tiesiog man jis super !

p.s. sitam siurbli irgi yra tas turbo antgalis -va cia tai geras dalykelis! ir apskritai yiek visko prie sito siurblio yra , kad reikia spintoje visa lentyna skirti smile.gif
Atsakyti
Ir as renkuosi siurbli. Man reikia su vandens filtru. Apziurejus realiai ir dar pasiskaiciusi cia atsiliepimus- issirinkau EPIKA. (Nors jis man ir parduotuvej patiko, bet atsiliepimai dar patvirtino mano nuomone). Pagalvojau, gal tikrai neverta moketi 1500Lt, jei panasu galima uz 500Lt nusipirkti (ZELMER). Nuvaziavau paziureti si siurbli. Niu ir ka, bent jau isorines kokybes nepalyginsi su Epika. Mazas, per daug lengvas, kaip rimtas siurblys, ir toks man zaislinis pasirode- apdaila nelabai patvari- kazkokios plasmases ten klibejo. Ir nemanau, kad jo siurbimo kokybe prilygsta Epikai. (.Nors abieju nebandziau, negaliu palyginti)
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 11 09, 14:27)
Ir as renkuosi siurbli. Man reikia su vandens filtru.


Norėjau pasiteirauti, kodėl renkatės siurblius su vandens filtrais? Dėl to, kad su jais galima siurbti skysčius, nereikia maišelių, ar manot kad jie geriausiai išfiltruoja siurbiamas dulkes, ar dar kokios priežastys? g.gif
Atsakyti