Įkraunama...
Įkraunama...

Nusižudymas. Depresija

Galetu valstybe teikti eutanazijos paslauga civilizuotai.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2017 02 02, 14:16)


Manau kiekvienas žmogus turi teisę tiek į gyvybę, tiek ir į mirtį.

Jei tavo dukte pradetu taip rasyt - ta pati sneketum?
Kartais nebijai savo bjaurasties bumerango griztancio?
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 02 02, 14:20)
Galetu valstybe teikti eutanazijos paslauga civilizuotai.

O, dar gyvas biggrin.gif , as jau galvojau, kad cia jus. Aciu diev, gaila butu tokio nario.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 02 02, 14:21)
Jei tavo dukte pradetu taip rasyt - ta pati sneketum?
Kartais nebijai savo bjaurasties bumerango griztancio?

labai labai bijau - todėl ir nerašau biggrin.gif pati pagalvok, kiek tai logiška.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2017 02 02, 14:24)
labai labai bijau - todėl ir nerašau biggrin.gif pati pagalvok, kiek tai logiška.

Ten kur vaikinukas Vilniuj, Romerio studentas pries kaledas buvo irgi logikos nebuvo.
Nes mama fb per draugus, paskui visur kitur ieskojo...O jis tokia dovanele mamai kaledu proga iteike...

Tai kad geriau jau patylek tokioj temoj, nes matai kas su tavim darosi, kai visa sita isbandei ant saves.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 02 02, 13:42)
Asas11, kiek jums metu, kas esat, vyras ar moteris? O kas jau taip sudinai gyvenime atsitiko, kad taip pasielgt norit?
Gal nors truputi galit mums cia issipasakoti, nes as tiesiog noriu palyginti savas problemas, kai man ziauriai negera buna, su jusiskemis 4u.gif .

Man irgi įdomu. Jaučiu nustebtume, Jis būtų laimės kūdikis, lyginant su mumis smile.gif
Atsakyti
As irgi nematau prasmes gyventi, bet jei apie tai garsiai pareiksti, tai tuoj suklusta ivairus smulkus plesrunai ir pabando letai sudraskyti.
Savizudybes apsauga gali buti mylimi zmones pries kuriuos esi atsakingas. Ta ir naudoju.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 02 02, 15:21)

Savizudybes apsauga gali buti mylimi zmones pries kuriuos esi atsakingas. Ta ir naudoju.

kad tu uz nieka nesi atsakingas. Net abejoju ar kas verktu, jei kilpa ant kaklo uzsikabintum. Nebent dar kazko nepasipasakojai, o labai gi megsti. Na, tai pirmyn. Kas tie tokie mylimi zmones....
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2017 02 02, 21:32)
kad tu uz nieka nesi atsakingas. Net abejoju ar kas verktu, jei kilpa ant kaklo uzsikabintum. Nebent dar kazko nepasipasakojai, o labai gi megsti. Na, tai pirmyn. Kas tie tokie mylimi zmones....

Leksa, juk esat protings moteris. Nesiriskit iki cicio lygio.
Is tokiu dalyku negalima saipytis, nes niekas nesam garantuotas uz save kaip rytoj musu smegeneles pasisuks.
Atsakyti
as cia ivykiams uz akiu uzbegu. Zinau, kad tuoj Idomucia prades apie savo gyvenima pasakotis, gi neturi daugiau su kuo pabendraut.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2017 02 03, 00:11)
as cia ivykiams uz akiu uzbegu. Zinau, kad tuoj Idomucia prades apie savo gyvenima pasakotis, gi neturi daugiau su kuo pabendraut.

O tai jei ir neturi - nu tai ka, dabar jo pasakojimu negalima pasiklausyt? Man kartais idomu svetimas istorijas paskaityt forumuose ar zurnaluose.
Gal neturi su kuo, gal nenori mylima zmogu kvarsin/ uzimt, gal tiesiog nori ta minute/ valanda issipasakot..
Kas blogai??? Juk geriau cia , sm , visgi visu sriciu specai diskutuoja cia, nei kur nueisi i poliklinika - o ten viso labo bakalaure 4 metus vos ne vis psichologija isstenejus sedi ax.gif .
Atsakyti
svetimos istorijos ir man patinka, pasimokyti is ju galima (ko nedaryt). Bet tos personos istorijos... pasibaisetinos. Jei tikros. Is ju man tik viena nauda - dziaugiuosi, kad savo gyvenime tokio padaro kaip Idomucia nesutikau ir tikiuosi, kad nesutiksiu.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2017 02 03, 12:52)
svetimos istorijos ir man patinka, pasimokyti is ju galima (ko nedaryt). Bet tos personos istorijos... pasibaisetinos. Jei tikros. Is ju man tik viena nauda - dziaugiuosi, kad savo gyvenime tokio padaro kaip Idomucia nesutikau ir tikiuosi, kad nesutiksiu.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti