Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliai

QUOTE(toriviki @ 2007 08 18, 16:43)
oooo, siauliu mamos.... pradingote...  g.gif

smile.gif as esu ax.gif
Atsakyti
Sorry, ilindau pas jus , siaulietes, su tokiu klausimu: ar esat buvusi kuri is jusu naujojoj Siauliu arenoj? Galvoju vaziuot i italu koncerta ir nezinau kuriam sektoriuj bilietus pirkti. Ar yra tokiu vietu, kad nieko nesimato ar is visu vietu viskas normaliai matosi? Aciu ir lauksiu atsakymo.
Atsakyti
sveikutes šiaulietės mamytės ax.gif

aš norėjau jūsų paklausti, gal kas galite patarti pas kokį stomatologą eiti Šiauliuose geriausia? blush2.gif
Atsakyti
nebe zinai ar pas saviskes uzsokau g.gif kai seniai bebuvau tai.....baisu

sveikos, mamkos ir nemamkos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
As laikinai Siauliuose, bet cia 4u.gif
Atsakyti
apmirusi tema,kažkošiaulietė mamytės pasyvios pasidarė............. g.gif
Atsakyti
labutis, mamytės. Noriu pasidžiaugti ir pasveikinti visas su motinystės atostogų pratesimu iki dviejų metų. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Įstatymas įsigalios nuo 2008 01 01, man dar pusę metų priklausys motinystės pašalpa 4u.gif 4u.gif Pinigėlių visoms mums reikia.
Papildyta:
QUOTE(liocka @ 2007 10 14, 18:35)
sveikutes šiaulietės mamytės  ax.gif

aš norėjau jūsų paklausti, gal kas galite patarti pas kokį stomatologą eiti Šiauliuose geriausia?  blush2.gif

Aš patarčiau pas gydytoją Matilionienę. jos mob 867373091. Ji dirba Javtokienės stom. ,kuris yra prie projektavimo instituto įėjimo arba centrinėje stomotol. poliklinikoje. pasiskambinus galima susitarti kur patogiau. priema tik privačiai. kainos normalios. gerai sutaiso, maloni. poliklinikoje ji yra vaikų stomatologė, pas ją ir savo Paulytę vėliau vesiu. gal pavyks prirašyti ją neprivačiai. Kas pas ją lankėsi mano nukreipimu, liko patenkinti.
Atsakyti
[/B] tongue.gif Sveikutes!Mes Siaulieciai!Mums trys metai.Tik vakar prisiregistravom.Faina butu susirast draugiu-mamyciu,nes prisipazinsiu ju turejau vos kelias,ir tos pacios gyvena jau svetur. verysad.gif Tikiuosi,kad cia rau bendraminciu! mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis visos siaulietes mamytes
Na ir mes norime prisijungti. mums dar tik 7,5men. Gyvenam centre, gal daugiau yra tokiu???????????
Atsakyti
QUOTE(pelco @ 2008 01 08, 15:03)
[/B] tongue.gif Sveikutes!Mes Siaulieciai!Mums trys metai.Tik vakar prisiregistravom.Faina butu susirast draugiu-mamyciu,nes prisipazinsiu ju turejau vos kelias,ir tos pacios gyvena jau svetur. verysad.gif Tikiuosi,kad cia rau bendraminciu! mirksiukas.gif


Sveika!Paziurejau i tavo vaiko gimimo data-manoji tik menesiu jaunesne smile.gif O kur jus gyvenate?
Atsakyti
siauliu mamyte...? kur dinge... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte66 @ 2008 01 26, 17:39)
siauliu mamyte...? kur dinge... blush2.gif

nedingusios smile.gif tik po kitas temas issibarsciusios mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti