Įkraunama...
Įkraunama...

Grindjuostės

QUOTE(Kliamka @ 2015 07 12, 10:53)
Kas dėjote baltas grindjuostes namuose, ar nenusivylėte, kaip jums su jomis gyvenasi? kokio aukščio turite? ax.gif

as planuoju deti 7-10cm grinduostes(lubos pas mane 2,9), tik neapsisprendziu dar ar deti lygias ar su pafrezavimu ir koki auksti pasirinkti ax.gif esu nusiziurejusi keleta gamintoju, bet kainos uz metra truputi nemenkos, o senukuose pamaciau paparastas medines , tad kilo ideja,gal reiktu patiems pameginti nudazyti, cia aisku gal tokia ideja labiau utopine, nes kazin ar pavyktu isgauti lygu,lygu pavirsiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bridz :): 15 liepos 2015 - 16:46
Keliu temą į viršų 4u.gif
renakmės grindjuostes, norim baltų ir aukštų be visokių raštų. Grindys bus balinto ąžuolo, durų dar neišsirinkom, bet širdis linksta prie balinto ąžuolo spalvos (tik dar nžn ar atiderinsim atspalvį prie grindų), klausimas - ar gerai atrodys baltos grindjuostės, kai nei durys nei grindys ne baltos?

kitas klausimas - kur perkate ar gaminates grindjuostes?
Atsakyti
Sveiki, padekit rasti Wenge Ryfla spalvos grindjuostes (nes noriu prie duru paderinti)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2016 08 26, 10:45)
Keliu temą į viršų  4u.gif
renakmės grindjuostes, norim baltų ir aukštų be visokių raštų. Grindys bus balinto ąžuolo, durų dar neišsirinkom, bet širdis linksta prie balinto ąžuolo spalvos (tik dar nžn ar atiderinsim atspalvį prie grindų), klausimas - ar gerai atrodys baltos grindjuostės, kai nei durys nei grindys ne baltos?

kitas klausimas - kur perkate ar gaminates grindjuostes?

oi, as taip pat noriu tokiu pat, be rastu, aukstu ir be krasto, ant kurio dulkes kaupiasi, bet apacia platesne, kad parketas turetu kur judeti. Sunkus reikalas rasti kazka tokio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2016 08 26, 11:45)
Keliu temą į viršų  4u.gif
renakmės grindjuostes, norim baltų ir aukštų be visokių raštų. Grindys bus balinto ąžuolo, durų dar neišsirinkom, bet širdis linksta prie balinto ąžuolo spalvos (tik dar nžn ar atiderinsim atspalvį prie grindų), klausimas - ar gerai atrodys baltos grindjuostės, kai nei durys nei grindys ne baltos?

kitas klausimas - kur perkate ar gaminates grindjuostes?


Man atrodo, kad tada geriau dažytos sienų spalva, o ne baltos. Nebent sienos baltos.
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2016 08 27, 12:01)
Man atrodo, kad tada geriau dažytos sienų spalva, o ne baltos. Nebent sienos baltos.


tai va, kad daug kur bus baltos, o ir siaip man baltos prie visko, atrodo, dera ax.gif
Atsakyti
Noriu baltų, noriu aukštų, bet ne per aukštų... Jau matau, kad labai praktiškų kažin ar rasiu, galvoju apie šiuos g.gif Kažin kaip jie? 4u.gif
Norėčiau tokio rezultato, bet nežinau ar čia 12 cm, ar jau aukštesni. Dar šitie man kaip ir nieko g.gif Tik vyrui jau atrodo per daug aukšti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B'ena: 30 rugpjūčio 2016 - 20:34
o gal LT zinote internetine parduotuve, kur daaaaug panasiu grindjuosciu parduoda? Nes nemanau, kad apsimoketu dar ir siustis is Lenkijos...
Atsakyti
Kokias grindajuostee renkates? Polistireno, mdf, medines faneruotas ar medines? Kurios praktiskiausia?
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2016 10 27, 04:12)
Kokias grindajuostee renkates? Polistireno, mdf, medines faneruotas ar medines? Kurios praktiskiausia?

Ei pasisakykite apie grindjuosciu medziaga, kas praktiskiausia? Dilema ka rinktis mdf, medi, faneruote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *magnifique*: 14 lapkričio 2016 - 20:53
pasidalinkit kur kas pirkote baltas grindjuostes? ir kiek kainavo?
Atsakyti
Mes pagal grindis renkames tokias grindjuostes

Atsakyti