Įkraunama...
Įkraunama...

Rūkymas

Mane iki gyvo kaulo uz... vyro rukymas. Na, kiek gi galima, kaip koks garvezys dumija ir dar mane nuodija. Siaip jis ir pats noretu atprasti rukyti, bet kad tai jam nesukeltu diskomforto smile.gif)) Tiesa, karta bande mest, tai televizorius i siena skrido ir sukem pabiro, mat netycia "uzstrigo", o ir dar galybe auku buvo... Zodziu, tada nusprendem, kad geriau tegul jis ruko... dabar jis lyg ir noretu nerukyt, bet... darbe visi ruko, draugai visi ruko... as viena kaip idiote nesusipratele...
Siuo metu bandau terorizuot sakydama, kad su smirdanciu nesibuciuosiu, bet tai nera tokia jau veiksminga priemone sad.gif Nikoretais nepasitikiu... (o gal veltui, nors vyras sake anksciau jam jie vietoj kramtoskes po cigaretes budavo) galvoju apie per telika reklamuojamas cigaretes...
Ka jus apie visa tai manot? Noras sioks toks is vyro puses yra, dabar reiketu man pradet veikti...
Atsakyti
Vyras pats gali mesti rukyti, tik reikia jam paciam to noreti wink.gif
Kadangi jis nenori sukelti sau diskomforto kaip pati rasei, reiskias jo pasamoneje dar ne taip stipriai subrendo mintis mesti rukyti, jis abejoja, ir kol tvirtai nesubres siuo klausimu, manau, nieko nebus.O ir tavo veikimas cia nieko nepades, jei zmogus nenori, jis to ir nedarys, naturalu wink.gif
Atsakyti
Mes tik pats, jei tu jam sakysi, nieko neveiks. Mano vyras metė prieš du metus, šiaip metė ir tiek, supratęs, kad rukyti visaii nenori, tiesiog malonus pats procesas. beje, metė, sakydamas, kad neprižadu nerūkyti, jei kada pradėsiu, tai pradėsiu, bet jei dabar pradėtų, oi, kaip blogai būtų dry.gif
Atsakyti
maniskis 'mete', kai pirma karta mes susitikom, sake turi rimta priezasti - mane. Taciau...tas metimas buvo toks jau labai blink.gif , karts nuo karto jis pradedao vel pastoviai rukyt, na gal tai ir del to, kad mudu tuo metu turejom rimtu problemu, nervai sad.gif Dabar po 2 metu na jau galima sakyti, kad jis neruko, kartais darbe suruko kokia viena, bet pasitaiko karta i 2 menesius, tai jau as laiminga clap.gif .
Ko jis ir nebande, ir pleistrus, ir kramtoma guma. Pleistrai jam labai netiko, visa oda isberdavo, alergiskas matyt kazkam juose g.gif , bet va guma padejo, nors dabar jau ir tos nenaudoja clap_1.gif
Atsakyti
tu vaistinej paklausk, yra Nicoret ir Nicotinel gumos atrodo, bet ju skiriasi lygiai, ten skirtingos gumos-skirtinga cigareciu kieki sunaudojantiems zmonems. Pradeda nuo vieno lygio ir kas 3 savaites ar kazkas panasaus reikia pirkt kita ir taip vis mazinamas nikotino kiekis. Maniskis tai labai gerai darydavo, isideda ta guma, kad ir nekramto, bet sone laiko, kai uzsimano pakramto, tai taip ir susitaupo biggrin.gif
Atsakyti
mano vyras pirma karta mete rukyt, kai tik pradejom draugaut... na, gal po poros menesiu draugystes... po to sunkios darbo salygos ir kitos aplinkybes ji palauze... O dabar galvojam apie vaikuti ir jis vel meta rukyti. Sako, kad lengviausia mesti rukyti, pradejus intensyviai sportuoti...
Atsakyti
jo stresai metant rukyti nepageidaujami rolleyes.gif , ar sportas padeda abejoju, nes maniskis visalaik sportavo, bet vsitiek buvo sunku. Is esmes pabandykit pleistrus Nicotinel, bet gali but alergiski (maniskis buvo, alergija prasidejo po savaites, nors siaip iki tol labai padejo), gumos irgi padeda, nes tada zmogus kazka burnoje turi ir nepasigenda tiek daug cigareciu, bet maniskiui vienos gumos burna grauze, bet kitos tiko clap_1.gif Na o dabar jau jokiu nereik clap.gif
Atsakyti
O gal, sakau, tiesiog pradek daugiau bambet? Maniskiui veikia - namie ir per atostogas neruko visiskai. O ruke! Tiesa, darbe siek tiek patraukia, ko gero, kas ji ten zino. Bet tik todel, kad ten niekas ta tema nebamba!

Zmonos bambejimas - puikiausias vaistas nuo visu ligu smartass.gif
Atsakyti
Kai mes sugalvojom, kad reikia antro leliuko, as dar vyrui istraukiau savaja korta - tik kai mesi rukyti. Tai va ir viskas. Buna, kad ruko per baliukus, zinau, kad buna (ir ne retai laugh.gif ) darbe, bet tai manes nejaudina - nes nei namie, nei prie manes jis man nesmirda, o ir vaikai to kvapo nepazista clap.gif

Mes vaidinam, kad as isitikinusi, kad jis is viso niekada neruko, tai jei kada uztinku cigareciu, piktos zmonos tonu klausiu: "kas cia?", bet po tokiu scenu skaniai pasijuokiam wub.gif
Atsakyti
Varykit tik tuos rukalius laukan rukyti, i balkona ar dar kur. Tada nereiks nuodytis - nuodysis jis vienas. Man nesuprantami tokie dalykai, kai rukalius vercia jo smardalus uostyti seimos narius. Mano tevas, buves ex ruke kaip garveziai, bet niekada namie.
O mesti niekas nepades, kaip jau minejo, jei pats zmogus nenores.
Atsakyti
As irgi turiu ta pacia beda su savo vyru, labai jau man nepatinka sis jo iprotis mad.gif na savaime aisku jis neruko kambaryje (tik lauke arba balkone) bet vis tiek tas dumu kvapas ir savaime aisku tas nuodijimasis labai jau mane liudina sad.gif sad.gif sad.gif as tikrai suprantu, kad labai sunku mesti. Bandau tartis, kad jis maziau rukytu. Na tai kol biskutuka priziuri, tai laikosi, o jei ne - tai kaip kaminas.

Siaip manau reikia labai stiprios valios ir didelio didelio noro, tada galima sia yda iveikti. O pleistrai ir gumos, tai kaip storuliams lieknejimo tabletes - nieko is ju gero.
Atsakyti
daistuke, yra is ju gero ir patirtis musu tai rodo wink.gif Esme tame, kad tiek pleistrai, tiek gumos turi labai nedideli kieki nikotino, todel zmogus jo siek tiek gauna, todel pleistrus reikia keisti, nes kiti turi jo maziau ir taip pamazu pereinama prie mazesnio kiekio ir atprantama. Maniskis turi labai jau stipria valia ir nora, bet vistiek be gumu nieko neisejo, nes ne psichologiskai, bet ir fiziskai pradeda negerai jaustis, jei jau metu metus ruko.
Ir jeigu paims cigarete tai surukys visa, o vat guma turi daug maziau nikotino nei cigarete, bet jau ir situ atsikratem clap_1.gif
Atsakyti