Įkraunama...
Įkraunama...

Rūkymas

QUOTE(Limcamca @ 2009 01 15, 08:52)
O dabar nėra minties, kad be reikalo parūkei?


aišku yra, praėjo dvi savaitės o man toks jausmas ,kad aš nerūkiau niekad tik noras iškažkur išlenda vis doh.gif bet prisimenu ir pamirštu iškart smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux000 @ 2009 01 14, 21:41)
Na ir pataikyk  lotuliukas.gif Sapnavau,kad sapne labai susinervinau ir labai daug rukiau  doh.gif

Va, va, MB jau 2 savaites neruko, tai siandien atsikele ir sako,, jau taip plesiau duma sapne o paskui grauziau save'' lotuliukas.gif Nupirkau as jam ta knyga,, Lengvas budas mesti rukyti'' bet kolkas neskaito, sako jei labai uzsimanys rukyt tada ir skaitys. As manau, kad jokia knyga nieko nepakeis jei zmogus pats nenori mesti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2009 01 16, 11:49)
As manau, kad jokia knyga nieko nepakeis jei zmogus pats nenori mesti schmoll.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip sekasi ex rūkorėms?
Atsakyti
g.gif AŠ dar vis laikausi, bet šiandien kažkaip keistai nei kitomis dienomis ne kartą buvau užsinorėjusi parūkyt, kažkokios silpnos akimirkos užplūdo
Atsakyti
Man tai sekasi kaip ir gerai thumbup.gif toks jausmas kaip ir niekada nerukus buciau thumbup.gif Aisku buna kartais tas noras va dabar cia pat paimti ir parukyti doh.gif Bet kai pagalvoju kiek dienu jau nerukau tai ir noras dingsta thumbup.gif
Atsakyti
Na kaip toliau sekasi nerūkyt ? man tai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leilla @ 2009 01 21, 12:41)
Na kaip toliau sekasi nerūkyt ? man tai gerai smile.gif


Man irgi gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux000 @ 2009 01 17, 00:02)
Man tai sekasi kaip ir gerai  thumbup.gif  toks jausmas kaip ir niekada nerukus buciau  thumbup.gif Aisku buna kartais tas noras va dabar cia pat paimti ir parukyti  doh.gif Bet kai pagalvoju kiek dienu jau nerukau tai ir noras dingsta  thumbup.gif

man irgi taip, islenda seni iprociai... va MB vakar i treniruote isejo pirma karta kai meciau, tai visada uzsiticharinus parukydavau, kilo mintis suplest cigarieta unsure.gif taip net nejuciom islindo poreikis(gerai kad ne noras, nes rukyti as nenoriu thumbup.gif ) biggrin.gif
Atsakyti
Cigarečių nerukau, bet kaljaną beveik kas dieną traukiu....Įdomu, tai irgi priskiriama prie to tikrojo rūkymo....? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jaspis @ 2009 01 22, 11:07)
Cigarečių nerukau, bet kaljaną beveik kas dieną traukiu....Įdomu, tai irgi priskiriama prie to tikrojo rūkymo....? g.gif



kažkur girdėjau kad kaljanas kenksmingesnis nei cigaretės, na bet kiek čia tiesos nežinau
Atsakyti
QUOTE(jaspis @ 2009 01 22, 11:07)
Cigarečių nerukau, bet kaljaną beveik kas dieną traukiu....Įdomu, tai irgi priskiriama prie to tikrojo rūkymo....? g.gif

o kaip pavadintum tabako dumu traukima i plaucius?
citatos is straipsnio:
Nors kaljano dūmas ir nėra toks kenksmingas, tačiau prie jo taip pat galima priprasti.
iš tiesų bet koks rūkymas yra tam tikra narkomanijos rūšis. Jokiu būdu negalima propaguoti kaljano. Vienintelė tiesa apie jo tariamą nekenksmingumą yra ta, kad tie, kurie renkasi ne cigaretes, o vandens pypkę, mažiau rizikuoja tapti priklausomi nuo nikotino - vien todėl, kad prašmatnios rytietiškos pypkės neįsidėsi į kišenę ir neužsitrauksi kada panorėjęs.
Kaljano rūkoriai įkvepia daugiau nikotino. Taip yra dėl didesnio įtraukiamų dūmų kiekio. Dėl drėgnų kaljano garų dūmai būna mažiau erzinantys, tad jų įkvepiama žymiai daugiau, negu cigarečių dūmų. Be to, ir pats vanduo nėra stebuklingas filtras - jame tabako dūmai nenustoja išskirti tokių toksinių junginių kaip anglies monoksidas, sunkieji metalai bei įvairiausi kancerogenai.
Vandens pypkė rūkoma apie 45-60 minučių. Per tiek laiko žmogus į plaučius įtraukia 50 litrų dūmų – tiek, kiek surūkius 100 cigarečių (viena cigaretė surūkoma per 5-7 minutes, rūkalius įkvepia 0,5 litro dūmų porciją). Ištirta, kad šiuose net ir per vandenį perėjusiuose dūmuose yra per 4000 įvairiausių cheminių medžiagų. 69 iš jų gali sukelti vėžį.
45 minučių trukmės kaljano rūkymas organizmą užteršia beveik tokiu pat dervų ir smalkių kiekiu, kaip pilnas cigarečių pakelis. saltinis

tad galima daryt isvada, kad per vakara pavarai cigareciu uz gera sumike. is vienos puses sutaupai, bet is kitos-kiek kenksmingu medziagu itrauki taip naukindama savo kvepavimo sistema blink.gif mazas geris tas kaljanas, o ypac rukomas kasdien blink.gif net nemaniau taip kol nepaklausei(niekad nesu bandzius). kaip vienoj vietoj radau, kad kaljano rukymas tai ne kasdienybe o laisvalaikio praleidimo budas, tad jei jau rukai ji, tai geriau daryk tai kuo reciau, nes neilgai trukus ir cigareciu nusipirksi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 22 sausio 2009 - 19:49