Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 61 tema

Šaunu, kad po truputį grįžtame namo. Turiu pirmokus, dirbu su Vaivorykšte. Gal kas turit didesnę patirtį dirbant su šiuo vadovėliu. Kaip jį vertinat?
Atsakyti

Sveikutės!

Grįžtu ir aš..... Čia daug jaukiau ir drąsiau.... Šiemet dirbu su pirmokais......, Tiksliau pirmokėm- klasėje 16 mergaičių ir 1 berniukas. Tokios patirties dar neturėjau..... gal kuri dirbot su mergaičių klase? 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga99: 15 rugsėjo 2019 - 20:19
Sveikos 4u.gif
Su "Vaivorykšte" nedirbau, o tokios klasės neturėjau, kurioje vien mergaitės. Buvo, kai 6 berniukai ir 12 mergaičių, bet kad toooks skirtumas... rolleyes.gif

Gal turit Dambrausko dainos karaoke versiją "Pasivyti vėja"? Labai reikia, randu tik internete ax.gif
Atsakyti
Mergaičių klasės nesu turėjusi, tad patirties mokant tokią klasę neturiu. Prisiminiau studijų metus kai mūsų grupėje buvo 29 merginos ir vienas vaikinas. Bet jis šeimos taip ir nesukūrė. Muzikos nedėstau, tad ir su karaokė negaliu padėti.
Atsakyti
Laba diena, o aš ne mokytoja o mama. Mano antrokėliui visai nesiseka mokykloje su dūdele. Mačiau kalbėjot apie kažkokias knygeles ar instrukcijas dūdelei. Gal būtų negaila pasidalint, kad galėtume namie pasimokint ir vaikui streso nebūtų per pamokas. Jei kas sutiks pasidalint mano paštas fordprobe.klubas@gmail.com . Dėkoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Strazdane: 23 rugsėjo 2019 - 08:45
Sveikos, grįžtu vėl čia ax.gif Labai gaila, kad šiemet klasės neturiu, likau trečia nereikalinga verysad.gif Surinko mokykla tik dvi klases verysad.gif Dirbu visos dienos grupės auklėtoja, ir kaip čia Jums pasakius... nepatinka man čia verysad.gif Bet vis darbas... Dar gaunu vadavimus kolegėms susirgus ar išvykus tobulintis ax.gif Bet miela paskaityti kuo gyvenate Jūs, su kokiais vargeliais ir džiaugsmeliais susiduriate. Turiu pirmoką, tad nesu visiškai nutolusi ir nuo pamokinių reikalų biggrin.gif
Atsakyti
Suprantu tave ax.gif
Kai aš netekau darbo mokykloj, tai buvo tokia tuštuma. Bet kai labai reikėjo, maniau dirbsiu bet ką, kad ir Maximoj, kad tik duonos turėčiau. Tuo metu mūsų rajone mokytojų nereikėjo ir buvau tokia be vietos. Tačiau netyčia susidarė dar viena klasė ir gavau darbą. Artėja laikas, kai gali trūkti mokinių ir po metų kažkuri liksim be klasės unsure.gif
Atsakyti
Sveikos kolegės, pats darbymetis visoms. Dirbu šiais metais su pirmokais, tai „įsivažiuojam“ labai lėtai.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2019 09 15, 14:59)
Tikrai taip. Čia vyko laisvas, draugiškas bendravimas. Ir visapusiška pagalba  bigsmile.gif
Fb forume tik skaitau, savo minčių nereiškiu... Kaip viga rašė, kad neužjuoktų  rolleyes.gif

Sutinku visu šimtu procentu. Čia niekada nebuvo patyčių, buvo geranoriškas bendravimas, lobių dalijamasis. Dabar fb vyksta kažkokia nesąmonė net su duomenų apsaugos pažeidinėjimais. Grįžkime čia. O prie lobių skrynių aš prieeinu, tik dalintis negaliu. Ne aš administruoju.
Atsakyti

Sveiki,

grįžkime ir dažniau bendraukime čia. Dirbu su pirmokais. Malonu, kad vis dažniau čia yra užsukančių....

Atsakyti

Gera sugrįžti. Visada yra kas pataria, pasidalina, nuramina.... Saugiau ir drąsiau čia :rolleyes: !

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Norėjau paklausti, ar švenčiate su mokiniais Heloviną? ax.gif Ji dabar vis populiarėja. Ar paliekate mokiniams namie, su draugais ją švęsti? Ar darote kokius nors darbelius šia proga? unsure.gif
Man ji nepriimtina. Gal aš pasenus jau? biggrin.gif
Atsakyti