Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2018 11 18, 23:43)
Grazi mergina, ne, as ne is tokiu, kur dauguma geretusi groziu, toks mano grozis orginalus, gurmanam, kaip sakoma  lotuliukas.gif
Bet galit mane tokia isivaizduoti, as nieko pries smile.gif
dar pries 4 m atrodziau daug jauniau, bet nuo gero gyvenimo "pasitaisiau" lotuliukas.gif nu ir aisku metai bega kazkaip labai siemet pajutau ta senejimo porcesa,pirma kart gyvenime  biggrin.gif

Cia tavo vidinį AŠ parodziau biggrin.gif Sviesaus zmogaus.

Mes siandien su vyru pajuokavom ta proga, kad senstam jau. Bet galiu pasakyti teisybe - jaunesnis vyras palaiko mano tonusa, Jauciuosi jo metų biggrin.gif

Jei kada rinksitės naujus vyrus - rinkitės tik jaunesnius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 18 lapkričio 2018 - 22:49
As to niekada nesuprasiu...
Atsakyti
As nezinau...Cia as stagnacija darausi ar kas daros, nu bet dabartinės lyfčikų mados nesuprantu. Tokius vykrentasus tik bepapės gali nešioti rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Carolinos Herreros patarimai vyresnio amžiaus moterims: ko niekada neturėtumėte vilkėti

Is esmes taikliai
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2018 11 18, 22:48)
Cia tavo vidinį AŠ parodziau  biggrin.gif  Sviesaus zmogaus.

Mes siandien su vyru pajuokavom ta proga,  kad senstam jau. Bet galiu pasakyti teisybe  -  jaunesnis vyras palaiko mano tonusa, Jauciuosi jo metų  biggrin.gif

Jei kada rinksitės naujus vyrus -  rinkitės tik jaunesnius  biggrin.gif

dekui 4u.gif

as niekad negalejau kazkaip sutarti su jaunesniais seniau, man jie tokie nebrandus atrodydavo, nors aisku nuo zmogaus priklauso, dabar gal jau kitaip butu, su amziusm tie metai susivienodina, svarbu, kaip zmogus jauciasi, jo biologinis kuno amzius, o siela vis tiek sena biggrin.gif Mano vyras panasaus amziaus, siek tiek vyresnis.
Atsakyti
Tai as cia taip juokavau biggrin.gif . Svarbiausia meile vienas kitam
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2018 11 19, 00:20)
As nezinau...Cia as stagnacija darausi ar kas daros,   nu bet dabartinės lyfčikų mados nesuprantu. Tokius vykrentasus tik bepapės gali nešioti  rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

As toki turiu, viskas graziai isipakuoja. Svarbiausia nepirkt per mazo biggrin.gif
Reiktu man jau atsinaujint, nes visai i C nebetelpu angel_not.gif


Dar ne i papu tema, susipazinau su anyta, ir dar mociute, tai abi mane suzavejo ax.gif Anyta tokia simpatiska ir jaunatviska, sportuoja, sveika mityba domisi, bet ne fyfa kokia biggrin.gif Mociute jau amziuj, bet sviesaus proto, nezinau kodel, bet tokia siluma pasijaute iskart wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 19 lapkričio 2018 - 00:44
QUOTE(mylimuke! @ 2018 11 19, 01:37)
As toki turiu, viskas graziai isipakuoja. Svarbiausia nepirkt per mazo biggrin.gif
Reiktu man jau atsinaujint, nes visai i C nebetelpu  angel_not.gif

------

Dar ne i papu tema, susipazinau su anyta, ir dar mociute, tai abi mane suzavejo  ax.gif  Anyta tokia simpatiska ir jaunatviska, sportuoja, sveika mityba domisi, bet ne fyfa kokia biggrin.gif Mociute jau amziuj, bet sviesaus proto, nezinau kodel, bet tokia siluma pasijaute iskart  wub.gif

Nu ziurek - bus š... tai tau subinę vanosiu...su botagėliu biggrin.gif

---------

Šilumos tau reikia is šeimos. Suaugus moteris esi, todel mokinti nereikia, kad tik nuo taves priklauso ar ir toliau tokie silti santykiai bus

Pala...anyta...Tai zenyjates? bigsmile.gif
Atsakyti

Mylimuke, nuoširdžiai sveikinu tave,labai džiugu. :4u:

Su Herera ne visai sutinku.Kodėl negerai klasikiniai džinsai?Lekiant į pardę,leidžiant laisvalaikį tai nepamainomas drabužis.Klasikiniai džinsai visada lieknina.Jau geriau nei treningai.

Apie liemenukus.Šis modelis,jei yra lankeliai, kaip tik tinka didesnią krūtinę turinčioms.Jei be lankelių, tai negražiai išsiformuoja.Turėjau tokį,labai patiko.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2018 11 19, 09:08)
<p>Mylimuke, nuoširdžiai sveikinu tave,labai džiugu. 4u.gif
</p><p> Su Herera ne visai sutinku.Kodėl negerai klasikiniai džinsai?Lekiant į pardę,leidžiant laisvalaikį tai nepamainomas drabužis.Klasikiniai džinsai visada lieknina.Jau geriau nei treningai.
</p><p>Apie liemenukus.Šis modelis,jei yra lankeliai, kaip tik tinka didesnią krūtinę turinčioms.Jei be lankelių, tai negražiai išsiformuoja.Turėjau tokį,labai patiko.
</p>

As tai nesutikciau del juodos spalvos ir dzinsu, ir plauku. Jeigu plaukai visad buvo sveiki ir priziureti, man visai grazu ilgi, sidabriniai. Arba kuodelis koks.
O botoksas tai nesamone, ypac kai straopsnio gale raso, kad nereik bijot savo metu, reik moket sent, tai kam tas rauksles lygint?
Atsakyti

Cia tavo vidinį AŠ parodziau biggrin.gifSviesaus zmogaus.

Mes siandien su vyru pajuokavom ta proga, kad senstam jau. Bet galiu pasakyti teisybe - jaunesnis vyras palaiko mano tonusa, Jauciuosi jo metų biggrin.gif

Jei kada rinksitės naujus vyrus - rinkitės tik jaunesnius biggrin.gif

Tas pats galioja ir moterim...:P

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2018 11 19, 09:08)
<p>Mylimuke, nuoširdžiai sveikinu tave,labai džiugu. 4u.gif
</p><p> Su Herera ne visai sutinku.Kodėl negerai klasikiniai džinsai?Lekiant į pardę,leidžiant laisvalaikį tai nepamainomas drabužis.Klasikiniai džinsai visada lieknina.Jau geriau nei treningai.
</p><p>Apie liemenukus.Šis modelis,jei yra lankeliai, kaip tik tinka didesnią krūtinę turinčioms.Jei be lankelių, tai negražiai išsiformuoja.Turėjau tokį,labai patiko.
</p>

Baisiai ta Herera atrodo. Nemoka moteris graziai ir garbingai senti. Plastines chirurgijos auka.
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2018 11 19, 09:55)
Tas pats galioja ir moterim...tongue.gif

Tai as ir rasau, kad o ko cia tik vyrams ir vyrams galima jaunas vartyti pataluose. Mes ne kitokios biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2018 11 19, 09:52)
As tai nesutikciau del juodos spalvos ir dzinsu, ir plauku. Jeigu plaukai visad buvo sveiki ir priziureti, man visai grazu ilgi, sidabriniai. Arba kuodelis koks.
O botoksas tai nesamone, ypac kai straopsnio gale raso, kad nereik bijot savo metu, reik moket sent, tai kam tas rauksles lygint?

Klasikinius dzinsus as megstu. Kada cia rasiau, kad levisus pirksiu, tik kai busiu tokio ir tokio dydzio numetus svori. Nusipirkau. Dabar nusipirkau vel kitus...per mazus, kad neuzmirsciau, jog vis dar metu svori. Tikiuose po nauju ilysti i size 30 biggrin.gif I wish rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 19 lapkričio 2018 - 10:29