Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2018 11 19, 13:02)
man jau geriau tokia paprastute mociute visiskai nestilinga, bet silta

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:

Is patirties galiu pasakyti, kad kai esi kuda tai daug sunkiau pastoreti, nei atvirksciai  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif geriausia aisku viduriukas, kad nei virsvoris nekankintu, nei vejas nenupustu  biggrin.gif

Jo. Auksinis viduriukas.
Atsakyti

Mano drauge viena angina du vaikus. Vienas jau uzaugintas, kitas paauglys. Nu i nx as jums pasakysiu. Vargšė, vargše, vargšė mano brangi draugė. As taip negaleciau, paprasciausiai nepatempciau. Mano akyse ji yra supermoteris. Miliona kartu sakiau tai, kai jai rankos nusvirdavo.

Tikrai taip. Ir sunku visom prasmem. Finansiskai Lt gyvenant dazniausiai ragas buna, kai viena moteris turi vaika islaikyti. O jei dar kelis. Tokie vaikai anksti suauga ir ismoksta prisiimti atsakomybe. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 11 19, 13:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72269506" data-time="1542620029"><div><p>Mano drauge viena angina du vaikus. Vienas jau uzaugintas, kitas paauglys. Nu i nx as jums pasakysiu. Vargšė, vargše, vargšė mano brangi draugė. As taip negaleciau, paprasciausiai nepatempciau. Mano akyse ji yra supermoteris. Miliona kartu sakiau tai, kai jai rankos nusvirdavo.</p></div></blockquote><p>Tikrai taip. Ir sunku visom prasmem. Finansiskai Lt gyvenant dazniausiai ragas buna, kai viena moteris turi vaika islaikyti. O jei dar kelis. Tokie vaikai anksti suauga ir ismoksta prisiimti atsakomybe. </p>

Bet moters gyvenimad jau vsio, jau baisus ir sunkus. Arti arti ir arti reikia, kad vaikus isleisti i gyvenima. Tokios moterys atostogu neturi. Gal todel dazniausiai moterys ir skiriasi, kai vaikai jau uzauga. Butu lengva vienoms auginti, as garantuoju, dauguma su vyrais negyventu.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 11 19, 13:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72269506" data-time="1542620029"><div><p>Mano drauge viena angina du vaikus. Vienas jau uzaugintas, kitas paauglys. Nu i nx as jums pasakysiu. Vargšė, vargše, vargšė mano brangi draugė. As taip negaleciau, paprasciausiai nepatempciau. Mano akyse ji yra supermoteris. Miliona kartu sakiau tai, kai jai rankos nusvirdavo.</p></div></blockquote><p>Tikrai taip. Ir sunku visom prasmem. Finansiskai Lt gyvenant dazniausiai ragas buna, kai viena moteris turi vaika islaikyti. O jei dar kelis. Tokie vaikai anksti suauga ir ismoksta prisiimti atsakomybe. </p>


Tam tikra gyvenimo tarpa, tik trumpa ir man teko pabudti vienisa motina. Ir mano mama, nasle, augino viena sunu. Taip yra finansiskai sunku, bet ne ka sunkiau istverti aplinkiniu opinija, spaudima. Aplinkiniu tarpe butinai atsiranda geriausiai zinantys kaip tu gyveni, tavo splapta gyvenima, intencijas ir t.t. ir butinai tai viskas dazniausiai apipinta gasliomis interpretacijomis. Pamenu, vienas idiotas, kai eilini karta gavo neigiama atsakyma, sake: "Negali buti kad tokia boba butu viena..." Vemt vercia.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2018 11 19, 12:04)
Kai mane neitakoja paveiskliukai, o idomu tik turinys, tai as puikiai suskaiciau teksta. Visada idomu ka raso zmogus. Jo isore nueina i antra plana.

Pateikti pvz. puikus, stilius organizkas, kiekvienai moteriai tinka. O ten stora plona, ryza, botoksine, cia jau dazniausiai tu isvados, kurie nesupranta kas yra STILIUS, stiliaus visuma.

o mane labai veikia paveiksliukai, negaiu ziureti i daug ka, pvz smurto scenas, krauja, zaizdas, operacijas, siurpai eina per kuna, todel tokie zmones susivare veidus per operacijas, botoksus man atrodo irgi labai siurpiai.. is kart akyse stojasi visokios zombiu ir frankensteino scenos... unsure.gif brrr

man gali stiliaus nebuti, svarbu zmogus naturalus, su sirdim, siltas...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 11 19, 13:02)
man jau geriau tokia paprastute mociute visiskai nestilinga, bet silta

vartotojo įkelta nuotrauka



O tokia greiciau busiu as, nei mano mama, esu naturalistinio stiliaus gerbeja. Mamai 89 metai, niekada neavejo batuku be kulnu, einamaiausias 5 cm, niekada ant galvos nerisejo skareles, tik kepuraites, skrybelaites. Plaukai siekia pacius, visiskai zili, jai del to baltai pavydziu, patys is saves garbanoti, pasisiause, bet graziai suimti per sonus segtukais. Anksciau piestuku ryskindavo antakius, turejome ilga pokalbi, ta tema, pavyko ikalbeti atsisakyti, dabar dazo tik lupas ir tai lupu dazai naturauliu lupu atspalvio. Megstamiausia apranga kostiumeliai, namuose sportinis stiliukas.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2018 11 19, 12:11)
Bet moters gyvenimad jau vsio,  jau baisus ir sunkus. Arti arti ir arti reikia,  kad vaikus isleisti i gyvenima. Tokios moterys atostogu neturi. Gal todel dazniausiai moterys ir skiriasi,  kai vaikai jau uzauga. Butu lengva vienoms auginti,  as garantuoju,  dauguma su vyrais negyventu.

Tai ar su vyru ar be vyro, tas moters gyvenimas sunkus...daugumai be vyro pasidaro lengviau, tos kur skiriasi, nes musu moterys tokios kankines, kencia iki paskutinio, ne del materialiniu dalyku dazniau, bet kad butu seima, kad vaikai turetu teti ir tos meiles norisi....
bet jei jau sunku vienai galima gi kita vyra susirasti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2018 11 19, 12:23)
O tokia greiciau busiu as, nei mano mama, esu naturalistinio stiliaus gerbeja. Mamai 89 metai, niekada neavejo batuku be kulnu, einamaiausias 5 cm, niekada ant galvos nerisejo skareles, tik kepuraites, skrybelaites. Plaukai siekia pacius, visiskai zili, jai del to baltai pavydziu, patys is saves garbanoti, pasisiause, bet graziai suimti per sonus segtukais. Anksciau piestuku ryskindavo antakius, turejome ilga pokalbi, ta tema, pavyko ikalbeti atsisakyti, dabar dazo tik lupas ir tai lupu dazai naturauliu lupu atspalvio. Megstamiausia apranga kostiumeliai, namuose sportinis stiliukas.

bet taigi galima antakius pasidazyti su blakstienom, mano mama nuolat pasidazo biggrin.gif
Tu piestuku mada kazkada buvo, taip juokingai mano viena teta nusipiesdavo antakius auksciau nei tikri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 11 19, 13:22)
o mane labai veikia paveiksliukai, negaiu ziureti i daug ka, pvz smurto scenas, krauja, zaizdas, operacijas, siurpai eina per kuna, todel tokie zmones susivare veidus per operacijas, botoksus man atrodo irgi labai siurpiai.. is kart akyse stojasi visokios zombiu ir frankensteino scenos... unsure.gif  brrr

man gali stiliaus nebuti, svarbu zmogus naturalus, su sirdim, siltas...


Ir vel, lankos ir trys pusaites. Na kuo, smurtas susijes su MADA, groziu ir t.t.

Kaip supratau, pokalbis neimanomas. Baigiam.

Itariu, jei as pradesiu pasakoti apie paveikslus, kokie grazus peizazai, kuo skiriasi angliskoji ir prancuziksa mokyklos ir t.t. Man bus pasakyta as negaliu ziureti i peizazus, ne bataliniu temu paveiksluose antrame plane ir gi tapoma gamta ir t.t. ir t.t.
Atsakyti
Vat negaliu pasakyti kodel vyru kitu nesusiranda biggrin.gif
Gal per daug gerai apie save galvoja
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2018 11 19, 13:11)
Bet moters gyvenimad jau vsio,  jau baisus ir sunkus. Arti arti ir arti reikia,  kad vaikus isleisti i gyvenima. Tokios moterys atostogu neturi. Gal todel dazniausiai moterys ir skiriasi,  kai vaikai jau uzauga. Butu lengva vienoms auginti,  as garantuoju,  dauguma su vyrais negyventu.

Nu jeigu vyras koks nenormalus, nekalbu apie smurta fizini jau ar didelius alkoholio kiekius, bet reikia istverti pastoviai ta zmogysta salia, su jo nesamonem taikytis, valgyti is vieno puodo, skalbinius kartu deti. Jeigu santykiai prasti, tai ir siaip kazin ar labai prisideda finansiskai, kas kad oficialiai kartu. Dar tokie buna ir valgyt reikalauja daryt, ir viska ten, intymaus reikia pastoviai vengti. Ar cia gyvenimas labai jau geresnis? Gi kiek energijos sueda toks zmogus salia n metu. Kartais tikrai geriau atskirai.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2018 11 19, 12:14)
Tam tikra gyvenimo tarpa, tik trumpa ir man teko pabudti vienisa motina. Ir mano mama, nasle, augino viena sunu. Taip yra finansiskai sunku, bet ne ka sunkiau istverti aplinkiniu opinija, spaudima. Aplinkiniu tarpe butinai atsiranda geriausiai zinantys kaip tu gyveni, tavo splapta gyvenima, intencijas ir t.t. ir butinai tai viskas dazniausiai apipinta gasliomis interpretacijomis. Pamenu, vienas idiotas, kai eilini karta gavo neigiama atsakyma, sake: "Negali buti kad tokia boba butu viena..." Vemt vercia.

o kas cia bloga, zmogus komplimenta pasake biggrin.gif

bet siaip taip, keist akai kuriu moteru rekacija, pamenu, mama kai issiskyre, tai kai kurios drauges nustojo bendrauti, ale nuvilios vyrus doh.gif o mamai maziausiai kiti vyrai rupejo, taip ir nesusirado jokio ,viena suagyvena ir patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 11 19, 13:27)

bet taigi galima antakius pasidazyti su blakstienom, mano mama nuolat pasidazo  biggrin.gif
Tu piestuku mada kazkada buvo, taip juokingai mano viena teta nusipiesdavo antakius auksciau nei tikri  biggrin.gif


Mano mamai 89 metai, koks dar tusas? Pziurekite i pacios ikelta nuotrauka, i tos moters akis-blakstienas, antakius... Ir i ka ji bus panasi pasidaziusi.
Atsakyti