Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Vat jusu uztat niekas ir nekabina is kairės, senos tarkos, nes užsiperekšlinot visai. Visos jusu kalbos - ėdimas ir strakaliojimai po ėdimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 19, 11:44)
Vat jusu uztat niekas ir nekabina is kairės,  senos tarkos,  nes užsiperekšlinot visai. Visos jusu kalbos -  ėdimas ir  strakaliojimai po ėdimo  biggrin.gif

O kas tave kabina is kaires? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 18, 22:43)
O tai ryt vel pas tave atostogos? Vel  labai leisi idomiai laika skaiciuodama nariu zinutes? biggrin.gif
Papildyta:

Labai juokinga biggrin.gif .
Pora dieneliu istverei be savo sizofreniniu kliedesiu, galvojau jau pas psichiatra apsilankei, vaistukus geri. O pasirodo ne.
Papildyta:

Viena karta jaunustej pabandziau - nepatiko.
Todel nesuprantu kaip galima but pastoviai alkanai.
Jei jau taip, tai linkiu atsikratyti  ko nenori.

supratau, reiškias mažai buvo
sakau, kad aš per geras žmogus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 19, 11:08)
supratau, reiškias mažai buvo
sakau, kad aš per geras žmogus 4u.gif

Supratai ka? Kad esi isprotejusi? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 06 19, 10:44)
Vat jusu uztat niekas ir nekabina is kairės,  senos tarkos,  nes užsiperekšlinot visai. Visos jusu kalbos -  ėdimas ir  strakaliojimai po ėdimo  biggrin.gif

O tavo kalbos apie edima ir bezdejima.
Visai ne moteriskai atrodai.
Atsakyti
Laukiu savaitgalio smile.gif . Kazkada per netycia atradau idomia vieta pas latvius. Kolka. Ten Rygos ilanka susitinka su Baltijos jura, kysulys, galima stebeti kaip saule teka ir leidziasi i vandeni.
Gal ziema rezervavomes kempinga ant pacio juros kranto tokiose " backutese". Saulesmaja.
Gal kas buvot? Kaip ispudziai?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 19, 12:08)
O kas tave kabina is kaires?  bigsmile.gif

Aha...pasakosiu as cia pavydOlėms atseit rolleyes.gif
Atsakyti

Vat jusu uztat niekas ir nekabina is kairės, senos tarkos, nes užsiperekšlinot visai. Visos jusu kalbos - ėdimas ir strakaliojimai po ėdimo biggrin.gif

Kabina ar nekabina,tai kiekvienos asmeninis reikalas.Nematau reikalo šaukti per visą forumą kas ir kaip kabina,ar nekabina.Jei neatitiks kieno nors pasaulėžiūros ,žiūrėk ir k****a apšauks.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 19, 12:36)
Laukiu savaitgalio smile.gif . Kazkada per netycia atradau idomia vieta pas latvius. Kolka. Ten Rygos ilanka susitinka su Baltijos jura, kysulys, galima stebeti kaip saule teka ir leidziasi i vandeni.
Gal ziema rezervavomes kempinga ant pacio juros kranto tokiose " backutese". Saulesmaja.
Gal kas buvot? Kaip ispudziai?

Įdomi vieta. Nebuvusi.
Šitą savaitgalį būsiu ant balos, su lenta. Kitą savaitgalį kaituoti varau.
Atsakyti
O mes o mes... Varysim jauciu kur i miskus , be civilizacijos, su uodais ir ezerais, keptom ant lauzo sasyskom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 19 birželio 2019 - 12:57
QUOTE(cambala @ 2019 06 19, 12:18)
Supratai ka? Kad esi isprotejusi?  biggrin.gif


kad tau reikia daugiau įrodymų. Man nesunku, aš labai geras žmogus 4u.gif Tu jų gausi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 19, 13:57)
O mes o mes... Varysim jauciu kur i miskus , be civilizacijos, su uodais ir ezerais, keptom ant lauzo sasyskom biggrin.gif

kad nėra daug tų uodų
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 06 19, 13:45)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72455092" data-time="1560933877"><div><p>Vat jusu uztat niekas ir nekabina is kairės, senos tarkos, nes užsiperekšlinot visai. Visos jusu kalbos - ėdimas ir strakaliojimai po ėdimo vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Kabina ar nekabina,tai kiekvienos asmeninis reikalas.Nematau reikalo šaukti per visą forumą kas ir kaip kabina,ar nekabina.Jei neatitiks kieno nors pasaulėžiūros ,žiūrėk ir k****a apšauks.</p>

Aha aha...geriau šaukti per visa foruma kokia tu negrazi ir lašiniais apaugus.
Tai logika!
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 19, 13:57)
O mes o mes... Varysim jauciu kur i miskus , be civilizacijos, su uodais ir ezerais, keptom ant lauzo sasyskom biggrin.gif

O aaaaaaaaš....o aaaaaaaaš dienas skaiciuoju iki (kaip mano vyra sako) 'romaaaaaaantiniu atostogu dviese'. Palmės, zydra pakrante, kokteilis vienoj rankoj, kokteilis kitoj rankoj biggrin.gif ..eina namas kaip laukiu nesulaukiu...
Atsakyti
Mes esame buvę Kolkoje. Bet jau seniai, gal prieš 10 metų. Važiavom mašina palei visą pakrantę, kažkokiame name ant jūros kranto gyvenome, paskui miške prie jūros palapinėje nakvojome, pamenu, kad pakeliui aplankėme kažkokią laukinių arklių salą, buvo įdomus jausmas-einam tarp medžių ir žolių ir girdžiu lyg kažkokį garsą, aš tada kažkaip viena buvau į šoną nuėjusi, atsisuku-arklys joja į mane...nu toks hm hm jausmas buvo smile.gif Bet jie draugiški labai.
O pačioje Kolkoje mes pabuvome kelias valandas-ten iš tiesų taip bangos kampais susieina, aplink priaugę tokių didžiulėmis šaknimis medžių, toks laukinis kraštas, mums patiko. Dabar jau manau, kad truputį kitaip atrodys viskas. Ant jūros kranto nakvoti būtų žiauriai smagu...Mes tame namelyje kur nakvojom (ne Kolkoje) tai ant jūros kranto buvo sūpuoklės, tiesa, pats krantas žolėtas, reikėjo paeiti toliau, jei nori pasimaudyt, bet man vis tiek tie laukiniai Latvijos paplūdimiai labai liux.



QUOTE(cambala @ 2019 06 19, 11:36)
Laukiu savaitgalio smile.gif . Kazkada per netycia atradau idomia vieta pas latvius. Kolka. Ten Rygos ilanka susitinka su Baltijos jura, kysulys, galima stebeti kaip saule teka ir leidziasi i vandeni.
Gal ziema rezervavomes kempinga ant pacio juros kranto tokiose " backutese". Saulesmaja.
Gal kas buvot? Kaip ispudziai?


Papildyta:
Mano kraujas nėra labai uodų mėgiamas, tai nesikankinu dėl jų. Bet va neseniai buvom sodyboje ant ežero kranto netoli Trakų, nu blin blin, kad aš, tokia mylėtoja sėdėti lauke, apie 11 vakaro mielai eičiau su visais į vidų pratęsti sėdėjimo...buvo žiauriai daug uodų ten. Sodyboje tiek nėra kažkaip, aha, visai ramu šiemet (palyginus su kitais metais).



QUOTE(Monteverte @ 2019 06 19, 13:03)
kad tau reikia daugiau įrodymų. Man nesunku, aš labai geras žmogus 4u.gif Tu jų gausi 4u.gif
Papildyta:

kad nėra daug tų uodų

Atsakyti