Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 21, 22:11)
ko dabar vel meluoji? ar kada sakiau, kad planuoju statyti nama i rjuo labiau molini ?
Papildyta:



Kao ti przi beli pezet, tai jau ir pamursti savo paistalus, po to sauki, kad kazkas meluoja.
Kai buvai ubunte, toj ilgiausioj temoj kur moteris isvadinai kompleksuotomis, paleistuvemis ir t.t. rasei kad svajoji apie molio troba su saulrs baterojom.. Kilnojai fotkes ir dusavai oi, kokie geri, kvepuojantys, kad tu vis tiek toki pasostatysi...
O paskui pyksta kad glusauskiene vadinu..
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 08 21, 22:12)
Brazilija yra banditu valstybe. Uzima prizine vieta pasaulyje. O turint galvoje jos dydi, tai tikras zudiku centras. Jau Lietuva palyginus yra saugi salis nes nuzudymu procentas Lietuvoje yra 7 kartus mazesnis, nors siaip Lietuva viena is Europos lyderiu. Ir Norvegija virsija 7 kartus

Bet kaip sakoma, norint visuomet galima surasti dar blogiau

https://en.wikipedia...l_homicide_rate

Buuu kaip baisu.
Ir mieste eeinant plyta ant galvos gali nukrist, tai dabar sedek namie.

Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 21, 23:37)
ciur as ta su kompu lotuliukas.gif

Jin be tympiu. Ner taves tarp ju.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 08 22, 09:30)

Mylimas zmogus yra mylimas ne uz gera tarnavima, kaip koks suva, o besalygiskai.
Jus to nemokat... va kur problema.
Net suvaidinti nemokat.

Mano exe mokejo suvaidinti kokybiskai, vis geriau nei nieko.

Bet tikri dalykai - tai tikra verte.

Kliedesiai. Taip gamtos suredyta, kad BESALYGISKAI mylim tik savo vaikus
Visus likusius su salygom, kad ir kaip to nenori pripazint.
Gi psts vedei ne eiline is gatves, o nekalta, nori atsiduodancios visada or tt. Tai dar ir kiek salygu. Gi negyventum su stoties sliure?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 22, 09:42)
Kliedesiai. Taip gamtos suredyta, kad BESALYGISKAI mylim tik savo vaikus
Visus likusius su salygom, kad ir kaip to nenori pripazint.


Pas idomuc atvirksciai.
Na dar buna tokia kategorija kaip Matuko gimdytoja.
Atsakyti
QUOTE(Wild DreaMer @ 2019 08 22, 00:37)
tai imk ir uzvesk koki idomu ''topic'a''  mirksiukas.gif

O! Išlindo Pilypas is kanapiu biggrin.gif Kur valkiojaisi tiek laiko?
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 08 22, 08:58)
Zinoma, kad nera. Nes jei butu tokia salis, tai ten visi suemigruotu ir sugadintu ta sali.

Kam cia apie salis? O is jusu ar yra nors viena gera? Matyt tokios nera.
As jau nekalbu apie Ubuntiene, kur vyras ir miega atskirai ir gyvena atskirai. Bet va kuri bent imtu ir pameluotu, kaip myli savo vyra, stengiasi, kad butu laimingas... Net pameluot jau tingit... Visiskas dugnas.

Aš cia pati geriausia biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 22, 12:24)
Aš cia pati geriausia  biggrin.gif  biggrin.gif

Raminkis. As pati geriausia.Tobula. ura.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 22, 07:40)
Ar žinojai,kad prūdų kasimas taipogi keičia klimatą?Pasidomėk plačiau.

Sergi dėl kertamų džiuglių, o va dėl kertamų mūsų miškų jokioje peticijoje nepasirašei.

Tai zinoma, kad keicia kazkiek viskas, ka darome su gamta, tik ne neigiamai, susikuria tam tikra nauja ekosistema, atskrenda gerves ir t.t. mazi prudukai ten ir butu, jei nebutu melioracija atlikta senais laikais, vanduobutinas gamtai ir gaisru prevencijai ar uzgesinimui...

Tu man pasakyk, is kur pasidarai tokias isvadas? blink.gif doh.gif susapnavai sianakt? nu blyn, bent klausima butum uzdavus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 22, 07:59)
<p>patys sau medžiai besisėjantys ne visada yra vertybė, pilna menkaverčių, plius-mišką REIKIA retinti, tad kirtimas, tiek retinant, tiek nesveikų medžių, yra būtinas, ko čia raudoti? </p>

dar viena misku zinove lotuliukas.gif

menkaverciai kam, tau bizniui ar gamtai?

kai, jei reiks ir retinsim, siuo metu maziukai dar visi , pasodinom nemazai azuoliuku, jei ka mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 22, 09:08)
aš ta pirma iš kairės, rimčiausia
Papildyta:

sutikrinai visas peticijų pavardes? biggrin.gif

lotuliukas.gif

svarbiausia,kas is tu peticiju? kaip kirto taip ir kerta, kiaurus metus.... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 22 rugpjūčio 2019 - 12:47
Kur skambont kao visa diena suo loja vienas? Policija tarnyba kokia ar kur? Balkone uzdarytas,
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 08 22, 09:30)

Mano exe mokejo suvaidinti kokybiskai, vis geriau nei nieko.

matai priklauso kas kam geriau, tau geriau vaidyba, tai ir turi ka turi - skyrybas, man geriau teisybe mirksiukas.gif

tikrai ne kitiem zmonem spresti ape tai,ask seimoje vyksta, buna is isores grazi seima, o realiai manjjakai, sadistai kokie ir atvirskciai atrodo pykstasi susirieja, o myli be galo vienas kita mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 22, 13:49)
Kur skambont kao visa diena suo loja vienas? Policija tarnyba kokia ar kur?  Balkone uzdarytas,

Policijai pareiškimas. Nufilmuok, įkelk į kokią grupę. Policijai nusiųsk, VMVT
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 22, 10:29)
Kao ti przi beli pezet, tai jau ir pamursti savo paistalus, po to sauki, kad kazkas meluoja.
Kai buvai ubunte, toj ilgiausioj temoj kur moteris isvadinai kompleksuotomis, paleistuvemis ir t.t. rasei kad svajoji apie molio troba su saulrs baterojom.. Kilnojai fotkes ir dusavai oi, kokie geri, kvepuojantys, kad tu vis tiek toki pasostatysi...
O paskui pyksta kad glusauskiene vadinu..


pamurstu pamurstu lotuliukas.gif
sunku priimti kad galveleje pas tave skysteje smegeneles?

kai esi kopmpleksuota ir pasileidusi tai taip viska ir priimti sau, ne skas otkso nera tai ir neprieme asmenisikai lotuliukas.gif

kalba buvo apie seimas ir kur jom geriau gyventi, as issakiau nuomone, kad saimai geriausia nuosavam name, ne bute, tada iskilo klausimas apie kaina, ir pasakiau kaip pvz, kad gana pigu statytis patiem nama is siaudu ir molio, kas dabar ir vyksta salyje tikrai jau nemazai namu pastatyta, ir zmones dziaugiasi. Aisku vidaus apdaila, stogas, kainuos tiek, kiek noresi, bet tai viena is ekologiskiausiu, patvariausiu statybu ir gana pigi , jei nebijai darbo. Niekaip niekur saves ir savo planu neminejau anoje diskusijoje, ir keli metai vis bandai man pritemti tai, nu ir niekaip neiseina lotuliukas.gif ir taip man tokie namai grazus, jei graziia padaryti, jie turi daug galimybiu ivairiu. man daug kas grazu, bet tai nereiskia,kad as vsika zadu daryti taip . mirksiukas.gif

as nepysktu ant taves, tik kyla atjauta, sunku, kai protelis maisosi, nei pats nesupranti, o kitiem daraisi apsunkinimu....

Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 22, 10:42)
Kliedesiai. Taip gamtos suredyta, kad BESALYGISKAI mylim tik savo vaikus
Visus likusius su salygom, kad ir kaip to nenori pripazint.
Gi psts vedei ne eiline is gatves, o nekalta, nori atsiduodancios visada or tt. Tai dar ir kiek salygu. Gi negyventum su stoties sliure?

netiesa, as vyra myliu besalygiskai, jei pati taip nemylejai, nespresk apie visus. Myli zmones kai kurie ir vaikus ir tevus ir artimuosius besalygiskai.

Bet jei zmogus daro kazka bloga nebutina su juo gyventi, bet nebutinai ta meile kazkur dings... meile nera tolygu gyvenimas kartu.
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 22, 13:52)
Policijai pareiškimas. Nufilmuok,  įkelk į kokią grupę. Policijai nusiųsk, VMVT

ir ka padarys, jei diena? koks cia nusizengimas? gal geriau nueiti pas tuos zmones ,kai gris ir pasisneketi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 22 rugpjūčio 2019 - 13:03

pamurstu pamurstu lotuliukas.gif
sunku priimti kad galveleje pas tave skysteje smegeneles?

kai esi kopmpleksuota ir pasileidusi tai taip viska ir priimti sau, ne skas otkso nera tai ir neprieme asmenisikai lotuliukas.gif

Kaip ironiska.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 08 22, 14:02)
Kaip ironiska.

sarkastiska mirksiukas.gif

laukei laiko, kai galesi ikasti:? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 22 rugpjūčio 2019 - 13:04