Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 22, 14:42)
Aha turbut is laimes loja pusdieni nenustodamas ir uzkimes?
Papildyta:

Kadangi tu sociopate, nenustebciau, jeigu pati savo tevukus lupi karts nuo karto  mirksiukas.gif

bet žinai tai tu, ne aš, vadinasi tu sociopatė 4u.gif jūs tokie visada slepiatės už kitų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 08 22, 14:44)
Tavo nuomone yra kliedesiai. Ar suvoki?

Kur tu matai nemazai pristatyta? Konkreciai kur yra moliniu namu kvartalas? Ar vistik tai pavienai namai, kuriuos stosi keistuoliai, kaip taisykle mieste visdelto turintys butus. Kuo cia dziaugtis? Tokio namo neparduosi, neuzregistruosi. Tu gerai pagalvok kodel senoveje nebuvo moliniu namu, tik tvartai?


Matomai mazai zinai toje srityje, tie namai registruojami kap ir visi kiti, kvartalu gal ir nera LIetuvoje, Airijoje yra ir gana daug biggrin.gif O Lietuvoje tikrai jau nemazai tokiu namu isdyge bus virs simto tikrai ir zmones gyvena ten, tai is nauju, Is senesniu irgi yra, esu tokiam buvusi apie 100 metu namukas, labai fainas siltas, smagus, mase moli ir spalius berods, jei neklystu. Klaipedos rajone apie Silute ju nemazai, kur daug ir vokisku raudonu - moliniu plytu namu. mirksiukas.gif

As tai zinau, man nereikia apie tai galvoti. Seniau buvo statomi pastatai su labai mazai siaudu, kuo maseje maziau siaudu tuo jis saltesnis, nes siaudai buvo labai brangu senoveje, Be to ne visur ir to molio buvo, kadangi misku gausa nesiskundem, tai daug kas statesi rastinius. Siuo metu is vis kai kurie zmones statosi is presuotu siaudu ir tik "apmuryja" su moliu, net firmos susikurusios kurios tuo uzsiima, daro karkasines sienas jau gatvas su siaudais.

Todel, jei nori man kazka ta tema pasakyti ar nustatyti,kad as kleidziu, gal pati pirma suprask, apie ka sneki? nes paciai nesigaudant labai graudziai atrodo,kai kazka zmogus bando irodyti.
kiek info ta tema esi perskaiciusi, domejusis?
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 22, 14:25)
Kai kitam baksnoji klaidą, o tuo pačiu postu pridirbi n klaidų, tai ironiška.

tai as nuolat darau klaidas, man tai normalu. Tik va jus man nuolat baknsojat del klaidu, nors irgi pacios darot, tik i tai ir norejau atkreipti demesi, ir tu darai, jei ka mirksiukas.gif
Jusu postu daug su pretenzijom tokiom,ka darot pacios biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 22 rugpjūčio 2019 - 14:05
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 22, 14:48)
bet žinai tai tu, ne aš, vadinasi tu sociopatė 4u.gif jūs tokie visada slepiatės už kitų biggrin.gif

Sakei, pirma niekada nekandi, tik giniesi. Kuo mano postas apie vaiku smurta pasirode kaip puolimas pries tave?
Ar vis tik apsimelavai, elfu karaliene? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 22, 14:59)
Sakei, pirma niekada nekandi, tik giniesi. Kuo mano postas apie vaiku smurta pasirode kaip puolimas pries tave?
Ar vis tik apsimelavai, elfu karaliene?  mirksiukas.gif

tai kad tu jau seniai užpuolusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 22, 14:30)
įspės bent jau. Gal svolačius nustos šunį kankintį. Kaip taip galima prisipirkti ir palikti? Idealiu atveju turėtų būti atranka kam galima auginti, kam ne. Šuo neskirtas vienas sėdėti valandų valandas, tai kompanjonas

neispes, pasiziurejau info, patikrina ar suo skiepytas ar seriamas, turi kur prisiglausti nuo lietaus, jei neloja nakti nieko niekas nedaro.
Bet zinoma gal vien policijos pasirodymas sudrausmintu, nu bet laikys suni bute viduje tada, kazin ar suniui bus geriau?
gal nebent jei surinktu parasus daugiau zmoniu del keliamo nuolaitnio triukmso? bet ir tai diena triukmo lyiai gana dideli leidziami.... unsure.gif
nera realiso guyvunu apsaugos Lietuvoje.
ziurek kaip tas suniukas siluteje, kur kudiki nuzude, juk rase, kad ten ir skunde, ir baude, ir nieko kaip buvo kankinamas, taip ir buvo....

idomu Mylimuke pranes ar ne, papaskos ar kas ko emesi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 22 rugpjūčio 2019 - 14:01
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 22, 12:45)


dar viena misku zinove lotuliukas.gif

menkaverciai kam, tau bizniui ar gamtai?

kai, jei reiks ir retinsim, siuo metu maziukai dar visi , pasodinom nemazai azuoliuku, jei ka  mirksiukas.gif


O tu kazka baigus apie miskus, kad zinosi kada retint? Ar is davo nuoziuros?

Beje, kazkada raudojai del kalediniu egluciu. Tau net nedasunta, kad jas kokioj Danijoj augima hektarais specialiai sventem, kad jas uzseja ir kerta kada pasiekia tam tikra auksti. O pas mus miskininkai praretina irgi, kad sabokstynais miskas nevirstu.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 22, 15:00)
tai kad tu jau seniai užpuolusi biggrin.gif

Citata prasau.


Cambala, ir danijos nereikia. Cia kazkada pravaziavau istisa egluciu plantacija Lt.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 22, 12:52)
Policijai pareiškimas. Nufilmuok,  įkelk į kokią grupę. Policijai nusiųsk, VMVT

Policijai triuksma galima skusti nuo 19 val.
Cia reiktu skambint i gyvunu teises, jei suo balkone kankinamas.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 22, 15:14)
Citata prasau.
Cambala, ir danijos nereikia. Cia kazkada pravaziavau istisa egluciu plantacija Lt.

dar ir prilinkėjai man visko, nors diskusija tavęs nelietė, bet įsikišai, jau nepameni? nenuostabu, nes prisilinkėjai pati sau, tai ir menkėja galvelė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 22, 13:02)


kalba buvo apie seimas ir kur jom geriau gyventi, as issakiau nuomone, kad saimai geriausia nuosavam name, ne bute, tada iskilo klausimas apie kaina, ir pasakiau kaip pvz, kad gana pigu statytis patiem nama is siaudu ir molio, kas dabar ir vyksta salyje tikrai jau nemazai namu pastatyta, ir zmones dziaugiasi. Aisku vidaus apdaila, stogas, kainuos tiek, kiek noresi, bet tai viena is ekologiskiausiu, patvariausiu statybu ir gana pigi , jei nebijai darbo. Niekaip niekur saves ir savo planu neminejau anoje diskusijoje, ir keli metai vis bandai man pritemti tai, nu ir niekaip neiseina lotuliukas.gif ir taip man tokie namai grazus, jei graziia padaryti, jie turi daug galimybiu ivairiu. man daug kas grazu, bet tai nereiskia,kad as vsika zadu daryti taip . mirksiukas.gif



Eik tu, Glušauskiene. Sakau kad visai pamirsti ka kur radei per savo paklodes. Gal jau ir kitur kazka rasei, bet kad dusavai anoj temoj, kad vis tiek kazkada pasistatysi, tai buvo taip.
Tu net sugebejai i tevu karsinimo tema atsivilkt, postringaut, kad senelius turi anukai priziuret, kad jie uztat turetu kur gyvent kokioj seneliu bakuzei.
Vnz tu eini ir triedi visokias nesamones, paskui dar verti savo kiaules akis kad tu taip nerasei.

Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 22, 13:02)


netiesa, as vyra myliu besalygiskai,

Nemyli tu jo. Pati esi rasius, kad gali eit kur tik nori, tu nepergyvensi. Esi rasius, kad kai grizta po darbo savaitestu jam kazkokiu blynu ar ko ten nesiteiki iskept. Dar tas tavo jo " auklenimas" nedavimu daug ka pasako apie jusu santykius. Nemyli tu savo vyro. Vyras tau teikalingas todel, kad " taip reikia". Sitai sprendziu is to kaip pvz daipeisi is Simonytes, kad ana vyro ir vaiku neturi.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 22, 14:42)
TAIP man pacios temos idomios, ju apmastymas, kalbejiams ta tema, o ne mano emocijos ir reakcija i tai, kas pasakyta ir juo labiau nesimatuoju sau kitu pasakytu budvardziu  biggrin.gif  Nezinau kaip neskiri tokiu dalyku?
Asmeninis reagvimas yra kai kalbama pvz apie kt ir pasakau,kad moterys nori laisvai seksuoti ir naudoja Kt, ir zmogus priima ta pasakyma taip: tu naudoji kt, tu pasileidusi lotuliukas.gif


Paprastas klausimas : tau patinka laisvai sexuoti?
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 08 22, 15:14)
Policijai triuksma galima skusti nuo 19 val.
Cia reiktu skambint i gyvunu teises, jei suo balkone kankinamas.

Kokias dar gyvūnų teises? Nėra tokių, kurios teisiškai kažką galėtų, tik VMVT gali ttuputį
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 22, 14:24)
ir kas bus? dienos metu uz triuksma nenubaus, jei suo maitinamas, priziurimas, cia joks teisinkai ne pazeidimas, baus uz tai, kad diena suo loja?  biggrin.gif

net del nepriziurimu sunu nelabai kas ka daro...

Nezinau kaip Lietuvoj, bet pas mano drauge atejo, nes kazkas paskunde, kad katinas vienas namie. Gerai, kad kaip tik as buvau atejus paziureti kaip jus laikosi. Sake butu duris lauze, jei nebutu buve nieko namie.
Lietuvoje turbut kitaip.
Atsakyti