Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 22, 14:32)


Kokias dar gyvūnų teises? Nėra tokių, kurios teisiškai kažką galėtų, tik VMVT gali ttuputį

Na policija be 19 val nevaziuos. Yra triuksmo istatymas.
Jei jau kazkas gyvuna mustu, tada gal ir vaziuotu. Buvo gi cia nevisprotis Fabijoniskese katina lenta kieme uzmuses, atvaziavo policija, isveze. Bet garantuoju ikale kokia bauda keliu euru ir vsio.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 22, 15:11)
O tu kazka baigus apie miskus, kad zinosi kada retint? Ar is davo nuoziuros?

Beje, kazkada raudojai del kalediniu egluciu. Tau net nedasunta, kad jas kokioj Danijoj augima hektarais specialiai sventem, kad jas uzseja ir kerta kada pasiekia tam tikra auksti. O pas mus miskininkai praretina irgi, kad sabokstynais miskas nevirstu.

doh.gif o tu kazka baigusi, kad zinotum ,kaip i tualeta nueiti nusis**?
va cia panasaus lygio klausimas mirksiukas.gif


ir ka tai turetu buti geris? airijoje beveik tokie visur ir yra "miskai". Viskas panaudojama sunaudojama, egliu plantacijos. O galetu buti normalus miskas vietoj to ir augti medziai simtmecius... mirksiukas.gif
Pas mus miskininku jau bevik ir nera, naikinami, like tik pramone ir miskai kertami plynai.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 08 22, 15:26)
Eik tu,  Glušauskiene. Sakau kad visai pamirsti ka kur radei per savo paklodes. Gal jau ir kitur kazka rasei, bet kad dusavai anoj temoj, kad vis tiek kazkada pasistatysi, tai buvo taip.
Tu net sugebejai i tevu karsinimo tema atsivilkt, postringaut, kad senelius turi anukai priziuret, kad jie uztat turetu kur gyvent kokioj seneliu bakuzei.
Vnz tu eini ir triedi visokias nesamones, paskui dar verti savo kiaules akis kad tu taip nerasei.

Papildyta:

Nemyli tu jo. Pati esi rasius, kad gali eit kur tik nori, tu nepergyvensi. Esi rasius, kad kai grizta po darbo savaitestu jam kazkokiu blynu ar ko ten nesiteiki iskept. Dar tas tavo jo " auklenimas" nedavimu daug ka pasako apie jusu santykius. Nemyli tu savo vyro. Vyras tau teikalingas todel, kad " taip reikia". Sitai sprendziu is to kaip pvz daipeisi is Simonytes, kad ana vyro ir vaiku neturi.

mergele ar moterele, ar troli, nezinau kas tu nubet tau paciai tavo kliedesiai nepabosta?
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 22, 15:32)
Paprastas klausimas : tau patinka laisvai sexuoti?

nelabai supratau klausimo? jei pagal mano zinute, tai laisvai seksuoti, turejau omeny, kad uzsiimti seksu ir nesusilaukti vaiku, jei ta prasme, as vaiku nebijau ir ju susilaukti nebijau, man nuo ju apsaugos nereikia. ir daug geresnis pasimylejims, kai nuo nieko nereikia saugotis. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 22, 15:45)
Nezinau kaip Lietuvoj,   bet pas mano drauge atejo,   nes kazkas paskunde,   kad katinas vienas namie. Gerai,   kad kaip tik as buvau atejus paziureti kaip jus laikosi. Sake butu duris lauze,   jei nebutu buve nieko namie.
Lietuvoje turbut kitaip.

aisku, kad kitaip biggrin.gif tu ka nebemmtai sunu priristu su lensiugais ? arba mazuose voljeruose, balkonas gi ne ka kitaip, tai cia is vos ne visu reiktu gyvunus atimti.

o del kates vienos diena namie - tai jau absurdiska, aisku, jei ten savaite butu viena tai taip, bet jei tik diena.... unsure.gif miega tos kates diena namuose dazniausiai. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 22 rugpjūčio 2019 - 15:46
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 22, 15:19)
dar ir prilinkėjai man visko, nors diskusija tavęs nelietė, bet įsikišai, jau nepameni? nenuostabu, nes prisilinkėjai pati sau, tai ir menkėja galvelė smile.gif

DABAR as taves nepuoliau, ikisai savo trigrasi
Jei teigi kitaip, prasom citata. Juk zinutes skaiciuoti ir konspektuoti tavo arkliukas.
Kitaip busi apsimelavus parsele tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 22, 14:42)
TAIP man pacios temos idomios, ju apmastymas, kalbejiams ta tema, o ne mano emocijos ir reakcija i tai, kas pasakyta ir juo labiau nesimatuoju sau kitu pasakytu budvardziu  biggrin.gif  Nezinau kaip neskiri tokiu dalyku?
Asmeninis reagvimas yra kai kalbama pvz apie kt ir pasakau,kad moterys nori laisvai seksuoti ir naudoja Kt, ir zmogus priima ta pasakyma taip: tu naudoji kt, tu pasileidusi lotuliukas.gif


Tu konkreciai ir rasei, kad del kt neva nori gyventi PALAIDA gyvenima. Tai ir reiskia, kad pasileidusi. Dabar giniesi savo zodziu
Atsakyti
Katinas negali būti vienas namie?? Čia rimtai?? blink.gif
Tai žmonės, kurie laiko gyvūnus, neina į darbą? biggrin.gif



QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 22, 14:45)
Nezinau kaip Lietuvoj,  bet pas mano drauge atejo,  nes kazkas paskunde,  kad katinas vienas namie. Gerai,  kad kaip tik as buvau atejus paziureti kaip jus laikosi. Sake butu duris lauze,  jei nebutu buve nieko namie.
Lietuvoje turbut kitaip.

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 22, 16:45)

nelabai supratau klausimo? jei pagal mano zinute, tai laisvai seksuoti, turejau omeny, kad uzsiimti seksu ir nesusilaukti vaiku, jei ta prasme, as vaiku nebijau ir ju susilaukti nebijau, man nuo ju apsaugos nereikia. ir daug geresnis pasimylejims, kai nuo nieko nereikia saugotis. mirksiukas.gif

Visos butu tokios pat ramios ir nesisaugotu, jeigu butu tiek pat vaisingos kiek tu.

O ka daryt toms, kurios JAU turi vaiku kiek nori, kiek gali islaikyti, bet vis dar nori sekso? Gal uzsisiut?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 22 rugpjūčio 2019 - 16:11
Lutukei vyras buvo reikalingas kaip spermos donoras. Daigiau niekam.
Du isperejo, dabar nesimato savaitem, o grize atskirai miega. Ar gali buti dar didesne ir veiksmingesne kontracepcija?
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2019 08 22, 17:06)
Katinas negali būti vienas namie?? Čia rimtai??  blink.gif
Tai žmonės, kurie laiko gyvūnus, neina į darbą?  biggrin.gif

As manau pagal situacija- jei gyvunas pastoviai triuksmauja (loja, miaukia), tai gal jam nera labai komfortiska? Arba net esant seikininkui jis negauna pakankamai demesio, zaidimu, judesio?
Bet buna ir kitokiu.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 22, 16:09)

O ka daryt toms, kurios JAU turi vaiku kiek nori, kiek gali islaikyti, bet vis dar nori sekso? Gal uzsisiut?

Medituoti, kad ismokti susilaikyti ir nenoreti to sekso.
Atsakyti
Na taip, tą aš suprantu-jei loja/triukšmauja ir panašiai. Bet šiaip iš esmės dienomis visi gi palieka gyvūnus, visi juk dirba, dauguma. Gyvūnai prisitaiko kažkaip.
Mūsų kaimynų šuo kaukdavo pernai, vakare, jau į naktį, taip su protarpiais 4 valandas non-stop.
Kadangi nedrįsau, tai parašiau laiškiuką ir įmečiau į jų pašto dėžutę, na, tiesiog informavau, kad kaukia, taip mandagiai. Paskui viskas susitvarkė. Gal laikinai jam kažkas buvo nutikę.


QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 22, 16:13)
As manau pagal situacija- jei gyvunas pastoviai triuksmauja (loja, miaukia), tai gal jam nera labai komfortiska?  Arba net esant seikininkui jis negauna pakankamai demesio, zaidimu, judesio?
Bet buna ir kitokiu.

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 22, 17:06)
DABAR as taves nepuoliau, ikisai savo trigrasi
Jei teigi kitaip, prasom citata. Juk zinutes skaiciuoti ir konspektuoti tavo arkliukas.
Kitaip busi apsimelavus parsele  tongue.gif


tai tu galvoji, kad dabar nepuoli, tai buvę nuodėmės prapuola? biggrin.gif galvok taip kvailai tada toliau biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristi_na @ 2019 08 22, 17:06)
Katinas negali būti vienas namie?? Čia rimtai??  blink.gif
Tai žmonės, kurie laiko gyvūnus, neina į darbą?  biggrin.gif

labai priklauso nuo pripratinimo. Teta, daug būdavo su katinu, vienas nesėdėjo, o kartą išvažiavo į sodybą ir užsibuvo ten, tai kai grįžo, katė nebendravo su ja kelias dienas. Po to ėmė imtis į sodybą. Tiesa, tenais irgi labai sunkiai priprato.
Tai tik parodo kaip negalima elgtis su gyvūnais. Jie negali būti uždaryti, neaprodytas jiems psaulis ir pan., nes p oto būna tokie neadekvatukai, tai vieni nenori būti, tai sodybų bijo ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 22 rugpjūčio 2019 - 16:20
Nei dienos be dvarniaškos isteriju...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 22, 17:20)
tai tu galvoji, kad dabar nepuoli, tai buvę nuodėmės prapuola? biggrin.gif galvok taip kvailai tada toliau biggrin.gif  4u.gif


Tu gal savo nuodemes skaiciuokis, atsirado mat teiseja pleasantry.gif
Atsakyti