ka jus per tokius karscius valgyt darot?
siandien issiviriau perliniu kruopu siurbos astrios, ryte vaisius valgiau dar prisidejau ju i saldikli, vaikams bus ledu, uzsaldziau smudziu is uogu, galvoju ka dar pasidarius..?
siandien dirbu is namu, iaurus karstis ofise kondicionieriaus nera, neprisitaikius slai svsisikai nei sniekgui, nei karsciam, nera susirinkimu tai sakua is namu padirbsiu, komanda mano isvyko i toli i susitikima su partneriasi, siule vaziuoti 5 val masinoje be kondicionieriasu!! tokiu karsciu, sakau, dekui ne ir siaip su keliais vyrukais svetimais masinoje butu nelabai jauku, bet tinka cia i ta kelioniu tema, buciau pamaciusi bendradarbius is kitu sonu
pas mus geltonas perspejimas oro, paskui tik buna raudonas, kai jau is namu nepatariama vaziuot niekur, kaip ziema kad buvo,kai snigo, sedejom namie saviate

vienu zodziu globalinis atsilimas ar kas ten veikia, klimatas keiciasi, zmones keiciasi, kazin kaip bus su tuoporavimosi dar po 20-50 m, gal is vis zmones is namu nebesilys ir kompiuteriu....
Papildyta:
QUOTE(rene' @ 2018 06 26, 15:40)
Turbūt gerai, aš tlf dabar vistiek tematau žaluą žvirblį, prie kompo grįšiu, pasigrožėsiu
Aš išvis maniau, kad goji uogos tik parduotuvėse auga

, kad ne mūsų kraštų, o tu štai krūmą lepini

Reikia patarimo? Kai mano abrikosai kelis metus gausiai žydėjo, bet nemezgė, tai šiemet jiems kirvį parodžiau. Kaip mat primezgė pilni abrikosiukų
Rene, o jus nuotrauka kur keitet? nes as pastebejau,kad abiejose forumuose nuotraukas reikia keisti atskirai, jos nesikalba tapusavyje , pvz Montevertes nuotrauka naujoje versijoje sena, gal jus ten keitet ir cia liko sena? ana tikrai jusu grazi, bet si irgi tokia silta miela.
ozerskis vadinasi, manau auga ir Lietuvoje, tik va, kad uogu pas mane neduoda, reiks ieskotis info,kaip ten jas isgauti.
Vava drauge Lietuvoje vynuoge augina, tai sake vienais metais labai apipjauste, tai pradejo uogos augti , gal ir cia kazka reikai daryti, nes auga tai nereliai per 3 m, jau isipletojo is vieno stiebuko i didziuli auksta kruma.