Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Lisitėja2 @ 2018 12 07, 13:07)
<p>Nebijau nei baudos, nei eigulio, nei girinio.Turiu savo miško, iš ten ir imsiu.Eigulio po urėdijų reformos ir su žiburiu miške nerasi, visi mieste kontoroje tupi.
</p><p></p><p>O be to imu ne pačią gražiausią eglutę, o tą kur be ateities.Užspaustą kitų medžių, augančią prie kelio, ar didelio guoto.Jos vis tiek neužaugs ir nuskurs.
</p><p>Sninga pas mus, ir labai stipriai, jaučiu niekur nevažiuosiu,jokio noro nėra šlapti.
</p>

savaitgalis dar baisesnis, važiuok šiandien smile.gif
Atsakyti

savaitgalis dar baisesnis, važiuok šiandien smile.gif

Nevažiuosi, sušlapsiu aš ir du mano šunys.Negalima šuniukų šlapinti.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2018 12 07, 13:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72288971" data-time="1544181375"><div><p>savaitgalis dar baisesnis, važiuok šiandien vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Nevažiuosi, sušlapsiu aš ir du mano šunys.Negalima šuniukų šlapinti.
</p>

tik katytes? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2018 12 07, 13:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72288971" data-time="1544181375"><div><p>savaitgalis dar baisesnis, važiuok šiandien vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Nevažiuosi, sušlapsiu aš ir du mano šunys.Negalima šuniukų šlapinti.
</p>

pas mus tai taip nėra, kasdien į lauką, nėra jokių blogų orų, nes blogiau yra nepavaikščiot ir neišsikakot ax.gif
Atsakyti

Į lauką vedami tris kartus.Bet kokiu oru.Gyvename nuosavame name, kiemas yra, laksto kada nori.Gyvena kambaryje,palepinti jie pas mane.O be to abiems po 12 metų, seniukai jau, reikia pasaugoti.

tik katytes? rolleyes.gif

Jokiu būdu negalima katyčių šlapinti.Mano kačiukai sausi ir sotūs tupi namuose.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2018 12 07, 15:27)
<p>Į lauką vedami tris kartus.Bet kokiu oru.Gyvename nuosavame name, kiemas yra, laksto kada nori.Gyvena kambaryje,palepinti jie pas mane.O be to abiems po 12 metų, seniukai jau, reikia pasaugoti.
</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kin" data-cid="72289025" data-time="1544183518"><div><p>tik katytes? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Jokiu būdu negalima katyčių šlapinti.Mano kačiukai sausi ir sotūs tupi namuose.
</p>

Ar as viena ne apie tas katytes pagalvojau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 12 07, 15:20)
Ar as viena ne apie tas katytes pagalvojau lotuliukas.gif

Su draugu jau zaidet trise?
Atsakyti

Ar as viena ne apie tas katytes pagalvojau lotuliukas.gif

Ui, kokios padykę :oh: .O man tik dabar dašuto. :blush-anim-cl:

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 12 07, 15:20)
Ar as viena ne apie tas katytes pagalvojau lotuliukas.gif

aš ir apie žaisliukus ne tuos pagalvojau, kalės intrigantės jūs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 12 07, 17:38)
aš ir apie žaisliukus ne tuos pagalvojau, kalės intrigantės jūs biggrin.gif

As ir galvoju ka tu ten ne i tema rasai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2018 12 07, 16:49)
Su draugu jau zaidet trise?

Jis jaunas ir nepatyres, nebandes ir nelabai jam tie tryse, nors man visiskai to netruksta.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 12 07, 18:55)
Jis jaunas ir nepatyres, nebandes ir nelabai jam tie tryse, nors man  visiskai to netruksta.

Uzaugs dar 😎 tai kiek jis už tave jaunesnis?
Atsakyti