Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Sakysim, kai kas cia galvoja, kad vokieciu kalba sunku ismokti smile.gif

Visas kalbas imanoma ismokti, jei norima ir matoma prasme.

Man, pvz., vokieciu kalba nepatinka, todel jos nesimokiau :) Puikiai gyvenu be jos :) Jei prireiks gyvenime, tuomet ismoksiu. Bet jei kazkas ateitu ir pasakytu - as moku vokieciu ir tu mokykis, tai as gi neprivalau klausyti :)

Atsakyti
QUOTE(virga @ 2018 06 21, 22:32)
Net neabejoju, kad bus isleistas bestseleris. Jau dabar zurnalistai temas, savo rasiniams, semiasi is musu temos. Viena diena pasnekame apie ka, kita diena jau laikrsty raso.
Nemeluoju. Gali ateiti i tema ir isitikinti.  mirksiukas.gif

nuo kurio keturženklio skaičiaus puslapio man ten pradėt skaityt? biggrin.gif
Čia zviozdos visos, peno spaudai duodat. mirksiukas.gif juk žurnalistės irgi mamos, valgyt nori, o ir jų vaikai gi nelakstys pliki. kiek tai suderinta su žurnalistų etika ir su sm taisyklėm, matyt, naudoti galima, o net ir reikia mūsų perliukus biggrin.gif . skaičiau gana smagų straipsnį (irgi iš šio aruodo, ko gero, nebuvo šaltinio nurodyta), tema, ar vyras turi prižiūrėti žmonos automobilį. gražiai ten susistemintos skirtingos nuomonės ir pateikta su humoru. tokie laikai, su mikrofonais gatvėm nebelaksto, kuičiasi po netą ir renka medžiagą. mažu ir mano eilėraštį kada užtiks, išspausdins bis.gif
vaje, kokia aš dabar graži, nebe besmegenė kokia, pas Variniją, kertelės šviesulį, save radau nail.gif
rev.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rene': 22 birželio 2018 - 12:40
QUOTE(kin @ 2018 06 22, 13:02)
Ar noru issakymas yra siekis keisti?


Cia priklauso nuo poveikio objekto. Kai kurie jautrus nuotaikai, o kitiems tikrai reikia su pagaliu per galva dauzyti, kad butu koks poveikis. Ir visa skale tarp tu dvieju krastutinumu.

Sakysim parodymas, kad esi nelaimingas jau gali buti labai stiprus poveikis mylinciam zmogui, gali net supanikuot. Kita vertus tada jau negali net blogai jaustis, nes stengiesi kita apsaugoti, tai jau atbulinis poveikis.

Va moterys noretu vyrisko vyro, kurio neveiktu moterisku nuotaiku kaitaliojimos israiskos, tai norri maziau paveikiamo.
Atsakyti
QUOTE(rene' @ 2018 06 22, 13:11)
vaje, kokia aš dabar graži, nebe besmegenė kokia, pas Variniją, kertelės šviesulį, save radau nail.gif
nė velnio aš ne kulverstukas, kaip klajoklis siūlė. Aš va tokia knygelių pasiskaičiusi, protinga. ir dar toliau žiūriu  rev.gif

? aš vis tą patį besmegenį tematau unsure.gif smile.gif
Atsakyti

O dabar? :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rene': 22 birželio 2018 - 12:57
QUOTE( rene' @ 2018 06 22, 13:56)
<p>O dabar? 4u.gif</p>

tas pats sniego balvonėlis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 06 22, 14:10)
tas pats sniego balvonėlis unsure.gif


Reikia ikrauti faila kitu pavadinimu, o tai ilgai daug kas nematys, nes naudojama kopija issaugota pas visus
Atsakyti
Prastas iš manęs kompiuterastas. Paspaudžiau keisti, įkėliau ir pasikeitė. Tai bile sau graži, o jums ir liksiu besmegenis biggrin.gif prisėsiu gal kada prie kompo, pažiūrėsiu ax.gif
Bent, Virga, gal matai senojoj versijoj? Aš keičiau per abi. Nors užmuškit man nauja versija negraži unsure.gif nesimato, kas skaito, vardukai nekabo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rene': 22 birželio 2018 - 13:53
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 06 22, 00:42)
Tai kad Proscaras neitakoja hormonu balanso, tik itakoja ta konversija.
Asiku nezinau, kas bus jei ji ryti didelemis dozemis:

cia is ju aprasymo, ne mano sugalvota smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2018 06 22, 00:57)
1.geros ten savybes surasytos. Kad dievuliui i ausi  biggrin.gif
dar galima prirasyti:
- be prasymo ir visiskai savo noru vyras griebiasi namu ruosos darbu ir negalvoja, kad grindis ar indus ispaluti yra nevyriska  biggrin.gif
2.Mano senelis pasakojo, kad pas juos kaime buvo vyras, kur irgi negerbe savo pirmos zmonos, daznai ja muse, gerdavo pastoviai, daug vaiku jiedu turejo. Tai moteris neapsikentus ji paliko... su vaikais. Ir ka, vyriokas issipagiriojo ir po keliu menesiu ar pusmecio kita moteri i namus parsivede, kuria pats pradejo apsokinet. Jau negere, vaikais ir nauja moterim rupinosi. Matyt, pabijojo vel vienas likt. Reikia kartais gero sukretimo, kad zmogus suprastu ka daro blogai.
3.nieko, as gyvunus myliu. Labiau sunis. Bet gal ir zirgai patiktu. Tik princas tai kazin ar kas gero butu, islepes, nieko nemokantis, kojyte ant kojytes uzdejes ir ant sofkutes besedintis... Gi rimtai piemuo geriau. Ale kur jo aviu banda laikyt reiketu, i balkona tai jau netilps  blink.gif
4.jooooo, vyrui tereikia paminet impotencija ir per jega tu tableciu nesugirdysi.

yra moteru, kurios to nemegsta blink.gif blink.gif viena drauge cia sako, kai mane nervina, kai vyras pradeda tvarkytis sestadieniais namus, sakau tu visai jau kuku, ji slovake,nezinau pas juo gal taip priimta, kad moteris tik tvarkosi.
Mano vyras sudeda indus i indaplove, bet grindys jam visada svarios lotuliukas.gif is tikro apsileidau, reikejo nuo pradzios gyvenimo kartu dalintis tvarkymu, o kazkaip kai dviese gyvenom atrode, nu kad nera cia ka ir tvrakyti... biggrin.gif

Butent reikai nuo pat pradziu ziureti ir neuzsileisti .

lotuliukas.gif

bet va plaukai butu lotuliukas.gif

siaip bendravau su vienu senuku tada jam buvo 94 ir jam ataugo plaukai, 84 buvo beveik praplikes, kai pradejo sveikai gyventi, sportuoti, o daktarai is vis ji nurase buvo. rode nuoraukas , aisku nebuvo ten -plauku kupetos, bet tikrai ataugo.
Atsakyti

Prastas iš manęs kompiuterastas. Paspaudžiau keisti, įkėliau ir pasikeitė. Tai bile sau graži, o jums ir liksiu besmegenis biggrin.gifprisėsiu gal kada prie kompo, pažiūrėsiu ax.gif
Bent, Virga, gal matai senojoj versijoj? Aš keičiau per abi. Nors užmuškit man nauja versija negraži unsure.gifnesimato, kas skaito, vardukai nekabo biggrin.gif

Matau nauja, grazu 😁

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 06 22, 07:37)
Visai nieko pasiklausyti vyru fantaziju apie jaunutes grazuoles, su teisigomis kojomis, krutimis ir t.t.
Tokios snekos irgi nera rimtos, tai tiesiog vyrai stengiasi parodyti savo kietuma, plepa, o realybeje buna paprasciau. Nors... jei gauna kuris pinigu (geras verslas) ar pareigas (pvz Seimo narys) tai pamato, kad tai galima realizuot senas svajones.

Taip reikia ziuret ir i moteru plepejima.
Ka daryti vyrui, kad gauti gera zmona? Tai nueikit i beet koki portala, kuris skirtas pazintimss ir pamatysit, kad vyrui stengtis visai nereikia. Aisku tu daugybes moteru, kurios iesko kokybe pagrinde prasta, bet vyro gerumas rezultata mazai itakos. Va sugebejimas matyti kas svarbiausia, tai tikrai esme.

manau tokie yra iskrype ir pilni kompleksu, normalus vyras ras panasaus amziaus moteri.

kaip ir sakiau, ne karta , visada i pora sueina vienas kito verti.
Papildyta:
QUOTE(virga @ 2018 06 22, 07:39)
Lutuke, na jei FB viena "karininko" nuotrauka(ir ta netikra) ir nieko daugiau, tai cia aisku, kad piniginiai sukciai. Ar nesi girdejusi apie tokius?  mirksiukas.gif

O tai juk kin nerase, kad tik viena nuotrauka. Tai aferistu buna visur, ir aisku per visur stengsis paveikti, bet man keista, kad tokiu buku zmoniu atsiranda, jei tuos pinigus kazkam siuncia.
kaip toje dainooje kazkas nori meluoti, kazkas nori buti apgauti.
As siaip fb is vis nei vieno karininko nesu maciusi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 22 birželio 2018 - 14:41
QUOTE(lutuke123 @ 2018 06 22, 15:41)
manau tokie yra iskrype ir pilni kompleksu, normalus vyras ras panasaus amziaus moteri.



Jaunyste turi savo privalumu, aisku visur reikia jausti saika.
Atsakyti