Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Hmmm... @ 2018 06 22, 21:31)
Ar beždžionė gali tapti asmenybe? Jei aplinkiniai nustotų ją treniruoti ir leistų būti?

Vienas dalykas, kai mus formuoja aplinka ir kai mes formuojamės taip, kaip suvokiam reaguodami į tai, kas mus supa pagal savo suvokimą. Kitas dalykas, kai Idomucia ir Monteverte nusprendžia imtis keisti žmogų, nes vienas įvaldė manipuliacijų ir smegenų plovimo techiką ir jam šis procesas yra "fun", o kita galvoja, kad žino, kas mane (mano vietoje gali būti bet kas) turėtų laimingą padaryti.


Bezdzione asmenybe tapti negali, jas reikia arba isvezti i dziungles arba laikyti narve.

Del to poveikio jus nesuprantat svarbiausio. Nera tokio pasaulio be poveikio. Tai zmoniu, poveikiu nematanciu, poziuris.
Jus gyvenate poveikiu juroje. Kai kas toje juroje geriau orientuojasi, tik tiek.

Jus atstovaujate pozicija, kad "juros nematau".
Nors garantuotai pati su tuo susiduriantt ir aktyviai ir pasyviai
Atsakyti
nu...bliam...mergos...jūs tikra soc gyvneimo neturite...tik čia online per dienas? blink.gif


skaitau, skaičiau vidunaktį, neperskaičiau, dar 20 psl liko...
įstrigo tie sąrašai vyrams. jie rig mus vertina, nemanot
davai, išvardinkite, o kokios pačios ESATE. (Rene jau pasakė.)
VAT Monteverte pradėjo su sąrašu vyrui...taigi, kokia pati esi savajam? mirksiukas.gif


dar. už ką negalėtumėt atleisti(atleistumėt, bet nebetęstumėt santykių) su savuoju atmetus neištikymbę ir smurtą?

ar toleruojat išdavystę/nepagarbą bendrąja prasme?


p.s. aš vis mąstau pasidalint šalia Rene apie savo "nuotaikingus nuotykius" su su savo ex vyrais/vyrų exėmis ir dabartinėmis, bet ...vis nėra laiko. brunette.gif

p.p.s rene, o šitas skirtas tau. Nor pasakyti septnynis metus vienišavai, ir pažintyse sėdėdami išbėgdavai keliems nevykusiems pasimatymams?
vien tai, ką pasako, kokia gauja žmonių/padarų sėdi pažintyse. pasigirsiu/prisipažinsiu, niekad nesu niekur registravusis, nekad nieko neieškojau. mano draugės yra susiradusios onlne savo antras puses, bet turbūt kiek filtro turėjo padaryti...neaaa, ne man toks stilius. mano vsi vyra atėjo gyva, senoviniu būdu, ir patys smile.gif




p.s. bet šiap, mergos, žiauru, kaip suprantu - jokio bendravmo realybėje. čia jūsų realybė. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 23 birželio 2018 - 09:46
QUOTE(given444 @ 2018 06 23, 10:46)
nu...bliam...mergos...jūs tikra soc gyvneimo neturite...tik čia online per dienas?  blink.gif
skaitau, skaičiau vidunaktį, neperskaičiau, dar 20 psl liko...
įstrigo tie sąrašai vyrams. jie rig mus vertina, nemanot
davai, išvardinkite, o kokios pačios ESATE. (Rene jau pasakė.)
VAT Monteverte pradėjo su sąrašu vyrui...taigi, kokia pati esi savajam?  mirksiukas.gif
dar. už ką negalėtumėt atleisti(atleistumėt, bet nebetęstumėt santykių) su savuoju atmetus neištikymbę ir smurtą?
ar toleruojat išdavystę/nepagarbą bendrąja prasme?
p.s. aš vis mąstau pasidalint šalia Rene apie savo "nuotaikingus nuotykius" su su savo ex vyrais/vyrų exėmis ir dabartinėmis, bet ...vis nėra laiko.  brunette.gif
p.p.s rene, o šitas skirtas tau. Nor pasakyti septnynis metus vienišavai, ir pažintyse sėdėdami išbėgdavai keliems nevykusiems pasimatymams?
vien tai, ką pasako, kokia gauja žmonių/padarų sėdi pažintyse. pasigirsiu/prisipažinsiu, niekad nesu niekur registravusis, nekad nieko neieškojau. mano draugės yra susiradusios onlne savo antras puses, bet turbūt kiek filtro turėjo padaryti...neaaa, ne man toks stilius. mano vsi vyra atėjo gyva, senoviniu būdu, ir patys smile.gif
p.s. bet šiap, mergos, žiauru, kaip suprantu - jokio bendravmo realybėje. čia jūsų realybė.  rolleyes.gif

As jau rasiau, kad, darant reikalavimu sarasus, reikia ir apie save pagalvoti 😉
As atleidau ir neistikimybe. Bet santykiu nebesuklijavom.
As zinau daug zmoniu, kurie susipazino internetu. Nematau tame nieko blogo. Koks skirtumas, kur sutinki zmogu, svarbu, kad sutinki.
Bendravimas yra ir realybeje, tik kitomis temomis 😉 idomiai atrodytu misrioje kompanijoje apie reikalavimys vyrams kalbeti 😁
Tai jei tema "uznese", tai ko nebendraut forume? 😀
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 06 22, 20:02)
apie ką jūs čia? blink.gif  aš gi jums kaip sveikam, protingam žmogui pabrėžiau, kad kalbu visiškai ne apie mėsą ar rūkymą.

kad ir ape rūkymą.
na, kaip galima norėti nesveikai pilnais plaučias, Hmmmm, paaiškink.
Prasiplėsk.
Tarkim, tu rūkai, trauki dūmą romantiškai už krūmo.
bet smirdi gi visa, glaudi savo vaikus po trjų minučių atėjus. tai juk žala jiems, o tu teigi, jog įmanoma nesveikai gyventi ir nekenkti kitiems tuo pačiu.
taipogi, pavyzdys vaikams. žiūrėk, tuoj tavo vaikas trauks cigaretę po metų kitų.

arba...ėdi nesveikai, aliejuotą maistą, riebalus, pienus, sūrius, fast foodą, pykšt, šuntavimas (mano pažįstamai 38metai, jau antrąsyk šuntuos.) tai ką, vadinasi, ėdei bile ką, gyvena kaip norėjai, ir vat...prašom, esi našta artimiems, jie tave slaugo gulintį (kurį laiką), krypuojantį, šokinėja, už tave į pardas sulaksto.
čiagi ne tas pats, kaip po avarijos atgulti į lovą.

explain.
Atsakyti
Zmones, kurie teigia, kad internetu neverta susipazinti, man panasus i tuos, kurie teigia, kad kompiuteris - velnio kurinys ir atsisako juo net darbe naudotis.

O kur susipazinti? Bare? gatveje? Normalus zmones dabar retai ten buna.

Dabar net normalaus darbo pokalbio negausit normaliai nepabendrave internetu. NIEKAS NEGAIS LAIKO. Tai nereiskia, kad galima kazka priburti online. Online dar geriau imanoma patikrinti neei kam atrodo.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2018 06 23, 10:46)
davai, išvardinkite, o kokios pačios ESATE. (Rene jau pasakė.)
VAT Monteverte pradėjo su sąrašu vyrui...taigi, kokia pati esi savajam?  mirksiukas.gif
dar. už ką negalėtumėt atleisti(atleistumėt, bet nebetęstumėt santykių) su savuoju atmetus neištikymbę ir smurtą?

ar toleruojat išdavystę/nepagarbą bendrąja prasme?

nu aš manau, kad atitinku viskuo saviškiui, antraip su manimi nebūtų smile.gif

aišku, kad ne, čia juk ne brolis, kad toleruotum jo antrą pusę, kurią jis išsirinko ir atvedė į šeimą. O vyro ir žmonos šeimoje pašalinių būti negali ax.gif
o nepagarba irgi yra baisu. Kitą kartą žodis dar baisiau žeisti gali, nu pvz. jei vadintų vyras savo žmoną baisuokle, netikša ar pan. blink.gif
Atsakyti

Given,labiausiai kenksminga gyventi.

Nesureiksminkit tiek to savo gyvenimo,is esmes tai tik kiekvienai jusu jis toks svarbus. Ispraustiems i remus irgi teks mirti,ir nebutinai veliau uz tuos su zalingais iprociais.Dauguvietyte snapsa pyle,cigarus pese,gyveno ir gyveno....

Spekit,katriems bus lengviau su mirtim susitaikyt,ligotiems,ar sveikiems? :D 

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 06 22, 22:02)
Pvz. net negelbėtumėte giminaitės, jei sužinotumėt, kad su kokiu narkomanu susideda (bet ji to nežino, netiki, jis jai akis užpudrinęs)?

atvirai pasakius, dabar jau negelbeciau. Nes nera prasmes. Nes nepatikes ir prie geriausiu noru nieko nepavyks padaryt. Cia kaip ir pvz. gerai draugei pasakyt, kad jos vyras/vaikinas neistikimas ar, kad mane megino "pakabint". Arba nepatikes, arba apsimes, kad netiki. Jei issiskirs, OK. Bet jei issiskirs ir susitaikys, nutrauks rysius kuri blogai apie jos isrinktaji kalbejo, net jei jau 100 proc. zinos, kad tai tiesa.

QUOTE(given444 @ 2018 06 23, 10:46)
1.nu...bliam...mergos...jūs tikra soc gyvneimo neturite...tik čia online per dienas?  blink.gif
skaitau, skaičiau vidunaktį, neperskaičiau, dar 20 psl liko...
2. jie rig mus vertina, nemanot
3.davai, išvardinkite, o kokios pačios ESATE. (Rene jau pasakė.)
4.už ką negalėtumėt atleisti(atleistumėt, bet nebetęstumėt santykių) su savuoju atmetus neištikymbę ir smurtą?
5.ar toleruojat išdavystę/nepagarbą bendrąja prasme?




1.as tai visko neskaitau kas prirasyta kol manes nebuvo. Pakanka 1-2 paskutiniu puslapiu. Gyvenimo ir akiu gaila biggrin.gif
2.aisku, kad vertina. Dirbau vyriskam kolektyve. Moteru minimaliai, o vyru netoli 200. Dar kitam darbe tai klijentai vien vyrai. Visko prisiklausiau. Tik vyru vertinimai ir reikalavimai mazi: grazi grazi grazi, seksuali, kad duotu ir valgyt moketu gamint. Tik 1 karta girdejau vyro reikalavima, kad jo zmona butu su aukstuoju. Dar is vieno girdejau, kad butu tikinti. Keli tokie drasesni reikalavimai, kad savo buta turetu. Viskas. Pas juos tai gan supaprastinta, o gal tie reikalavimai tik jau bunant poroje atsiranda? unsure.gif
3.tikrai esu kitokia nei virtualiam pasauly.
4.neistikimybe, smurtas, nepagarba. Daugiau ko gero viska galeciau atleisti, jei noreciau.
5.NIEKADA!


Dar galiu pasakyt ko netoleruociau per pirma pasimatyma ir po ko antro jau nebutu. Taigi:
-jei vyriskis i pasimatyma ateitu neblaivus ar jo metu prisigertu,
-jei per pasimatyma kazkam skambinetu ir visokius reikalus "tvarkytu" ar zvilgsniu nulydetu kiekviena praeinanti "sijona",
-jei pradetu pilt pamazgas ant buvusios zmonos ar drauges,
-jei tai internetine pazintis ir pamatyciau, kad daug anketoj buvo apsimelaves,
-jei/kai pati apsimokeciau savo saskaita (saskaita apmokeciau jei ir pati nesiruosciau daugiau su juo susitikt).
Cia pagrindiniai tokie dalykai. Aisku, jei pamatyciau,kad nieko bendro neturim ir pan.
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2018 06 23, 11:12)


arba...ėdi nesveikai, aliejuotą maistą, riebalus, pienus, sūrius, fast foodą, pykšt, šuntavimas (mano pažįstamai  38metai, jau antrąsyk šuntuos.) tai ką, vadinasi, ėdei bile ką, gyvena kaip norėjai, ir vat...prašom, esi našta artimiems, jie tave slaugo gulintį (kurį laiką), krypuojantį, šokinėja, už tave į pardas sulaksto.
čiagi ne tas pats, kaip po avarijos atgulti į lovą.

explain.

na, as pvz. zinau, kad i senatve susirgsiu cukralige. (Paveldimumas musu giminej, o man jau uzgarantuota gydytoju) Ir ka? Galiu atsisakyt viso nesveiko maisto, saldumynu, pradet sportuot ryte vakare ir...vardan ko? Kad ta cukralige prasidetu metais ar dviem veliau? Eina nafik! Kitas dalykas, jei galeciau visai isvengt.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2018 06 23, 16:42)
Dar galiu pasakyt ko netoleruociau per pirma pasimatyma ir po ko antro jau nebutu. Taigi:
-jei vyriskis i pasimatyma ateitu neblaivus ar jo metu prisigertu,
-jei per pasimatyma kazkam skambinetu ir visokius reikalus "tvarkytu" ar zvilgsniu nulydetu kiekviena praeinanti "sijona",
-jei pradetu pilt pamazgas ant buvusios zmonos ar drauges,
-jei tai internetine pazintis ir pamatyciau, kad daug anketoj buvo apsimelaves,
-jei/kai pati apsimokeciau savo saskaita (saskaita apmokeciau jei ir pati nesiruosciau daugiau su juo susitikt).
Cia pagrindiniai tokie dalykai. Aisku, jei pamatyciau,kad nieko bendro neturim ir pan.

visi atvejai yra buve smile.gif
tas, kuris girtas, dar pasiule eiti su juo i kazino - tipo, pasimatymas bus ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2018 06 23, 16:42)
Kitas dalykas, jei galeciau visai isvengt.

tai aišku, kad gali, viskas tik tavo rankose! vienas mano pažįstamas taip "dovanai" jau šioje Žemėje gyvena dešimtus (10) metus, jei lygintume su tėvų. giminių ligomis, "programomis". Todėl kad sportuoja, prisižiūri maiste ir geria papildus atitinkamus (ko giminė nedarė). Pas jį širdies ir kraujagyslių ligos giminėje, tai tikrai baisiau manyčiau už cukraligę.
Nu kaip taip galima nesiimti į savo rankas savo gyvenimo ir palikti, kad nuspręstų kažkas? Nesuvokiama man. O jei koks nelaimingas atsitikimas, tai taip ar tip, bet jei ne?

ir negydytojai ten tada pas tave, o lopetos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 23 birželio 2018 - 16:40
QUOTE(kin @ 2018 06 23, 17:34)
visi atvejai yra buve smile.gif
tas, kuris girtas, dar pasiule eiti su juo i kazino - tipo, pasimatymas bus ten smile.gif

man irgi yra taip buve, todel ir parasiau.
Ai, dar plius, jei apie seksa kalbetu vos atejes ir greiciau i lova noretu nustempt. Irgi nurasytas.

QUOTE(Monteverte @ 2018 06 23, 17:38)
tai aišku, kad gali, viskas tik tavo rankose!



policistiniu kiausidziu sindromas. Neisvengiama ir neisgydoma. Kitaip nebus ir cia gydytojai nepades. Bent kol kas medicina tiek nepasiekus, kad galetu tai gydyti. Tai aplamai nera niekaip gydoma.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2018 06 23, 17:46)
man irgi yra taip buve, todel ir parasiau.
Ai, dar plius, jei apie seksa kalbetu vos atejes ir greiciau i lova noretu nustempt. Irgi nurasytas.
policistiniu kiausidziu sindromas. Neisvengiama ir neisgydoma. Kitaip nebus ir cia gydytojai nepades. Bent kol kas medicina tiek nepasiekus, kad galetu tai gydyti. Tai aplamai nera niekaip gydoma.

Viskas įmanoma, jei labai pasistengtum, iki minimumo susimažintum ir laimingai gyventum smile.gif
Ne pas tuos gydaisi. Gydaisi pas tuos, kurie moka tik operuot, paskirti vaistus arba pasakyti, kad nieko neina padaryti. Ar tai gydytojai? Jie neverti tokių vardo. Gydytojas - gydo realiai, pašalina priežastį ar ją absoliučiai sukontroliuoja, kad tik minimaliai ji reikštųsi.
Atsakyti