Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 03 14, 16:46)
tu gal kunigas? išpažinti tau nuodėmes turėčiau? biggrin.gif

o tu skaityt moki? as neprasiau nuodemiu ispazint, tik klausiau koki istatyma pazeistum, jei pasigirtum. biggrin.gif


rtyais valgom avizinius dribsnius, grikius, kartais burnocius (sios vaikai nevalgo, jiems smirda biggrin.gif ), beja i koses kartais isisdedu sauksteli riesutu sviesto. as riesutu ziauri megeja, tai man viskas su riesutais skanu biggrin.gif arba kiausini virta ar kepta, ar omleta, kartais blynu su varske ar bananais, kartais salotu su tunu. na, ziurint kiek laiko turim, kas vakar gaminta (buna, kad vakarienes likucius sildomes biggrin.gif) ir pan.

del plauku nesiskundziu, neluzineja, bet gal del to, kad pakerpu kas kokias 6 savaites. Dar daug itakos turi lietuviskas kietas vanduo. mes namie filtrus susistatem, vanduo paminkstejo, plaukai pagerejo. Drauge is norvegijos skundesi, kad po vizitu Lietuvoje, jos plaukai siaudiniaia pasidaro, kaukiu reikia, nes Norvegijoj labai geras minkstas vanduo.
ir dar biggrin.gif kirpeja rekomnedavo kuo maziau sukuot ir tik svelniu naturaliais seriais sepeciu, tuomet fiziskai galiukai maziau pazeidziami.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 03 15, 07:56)
Sviestas dar viena gincytina tema, sveika ar nesveika biggrin.gif

mes sviesta valgom. i koses ar kepinius. sumustinius darom retai, gal koki karta per menesi ar reciau. na dar ta zalia sviesta kai padarau, tai ji ant visko kraunam biggrin.gif bet ji irgi nedaznai darau. margarinu nenaudoju jau senai, to sviesto - riebalu misinio irgi ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sazininga: 15 kovo 2019 - 08:05

Man kirpeja yra sakius, kad tu grynu alieju molekules yra "dideles" labai, ir neisigeria tinkamai i plauka, tik is pavirsiaus. Bet tada maniau, kad tik bando prastumt kokia priemone biggrin.gifbet as nesu pastebejus didelio skirtumo taro grynu ir cheminiu.

Koses dazniausiai avizu dribsniu ir grikiu, nes ismirkau is vakaro, ryte belieka tik uzvirt. Dar buna ryziu, bolivine balanda. MB tai jas isvis be nieko kerta, net druskos neibarsto, as tai megstu banana ipjaustyt, sviestuko truputi.
Sviestas dar viena gincytina tema, sveika ar nesveika biggrin.gif

Kirpeja teisi. Lygiai taip pat su naturaliais kremais. Musu oda skirta apsaugoti nuo aplinkos poveikio, del to visokie aliejai, agurku kaukes neisigeria. Galima tik isivaizduoti kas butu, jei viskas, kas randama gamtoje butu sugerta odos ir plauku. As skaiciau sita info interviu su gydytoja.

Reikia bandyti koses valgyti. Nuo pirmadienio. :D

Atsakyti


Lisiteja,
Tiketina, kad busiu perliejus, labai jau rupestingai liejau viska lotuliukas.gifbet turbut jos nebeatsigaus, matyt galiu kazka kita ten jau sodint hmm.gif

Gal neduos panos kupron už daržininko patarimus.Iliustruoju gyvai.Kai kur  augalai nunykę.Tai atsėsim,kai paaugs ir atšils,persodinsim į nuolatinę vietą šiltnamyje.cad76d5fcfde.jpg

Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2019 03 15, 09:05)
del plauku nesiskundziu, neluzineja, bet gal del to, kad pakerpu kas kokias 6 savaites. Dar daug itakos turi lietuviskas kietas vanduo. mes namie filtrus susistatem, vanduo paminkstejo, plaukai pagerejo. Drauge is norvegijos skundesi, kad po vizitu Lietuvoje, jos plaukai siaudiniaia pasidaro, kaukiu reikia, nes Norvegijoj labai geras minkstas vanduo.
ir dar  biggrin.gif  kirpeja rekomnedavo kuo maziau sukuot ir tik svelniu naturaliais seriais sepeciu, tuomet fiziskai galiukai maziau pazeidziami.
Papildyta:

mes sviesta valgom. i koses ar kepinius. sumustinius darom retai, gal koki karta per menesi ar reciau. na dar ta zalia sviesta kai padarau, tai ji ant visko kraunam biggrin.gif bet ji irgi nedaznai darau. margarinu nenaudoju jau senai, to sviesto - riebalu misinio irgi ne.

Margarino seniai nevalgiau ir tu misiniu.. Man buvo sokas, kai bande prastumt i ugdymo istaigas margarina blink.gif
Sviesta dedu i koses, kepinius, daug skaniau nei aliejus (nebent kokosu dedu).
Apie plaukus esu pastebejus, kad pietuose jie man labai susvelneja, tarsi silkas slysta is pirstu. Bet ten berods nera minkstas vanduo, o gal siaip ko naudingo jame yra plaukams.
Sukuoju labai retai, jie man nesivelia beveik, dziovontuvo nenaudoju. Bet va pakerpu kas 2 men, karta nutariau eksperikentuot ir nekirpau gal 4 ar daugiau, tai buvo siaubas kazkoks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 03 15, 08:20)
Gal neduos panos kupron už daržininko patarimus.Iliustruoju gyvai.Kai kur  augalai nunykę.Tai atsėsim,kai paaugs ir atšils,persodinsim į nuolatinę vietą šiltnamyje.vartotojo įkelta nuotrauka
</p>

Kas cia paseta? Salotai?
As tai kol pomidorai sudygs iki kol reikes perkelt i siltnami, siltnamy pasejau salotu, ridikeliu, krapu ir svogunu. Ant pakuotes rade, kad ankstyvi. Ir uzdengiau balta agroplevele. Kazi isfldygs kas nors ar salta zeme dar?
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 03 15, 08:50)

Apie plaukus esu pastebejus, kad pietuose jie man labai susvelneja, tarsi silkas slysta is pirstu.

Aplamai ir paciu pietieciu moteru plaukai irgi labai grazus, sveiki. Idomu kas ta itakoja. Gal mityba, klimatas, dazo nat dazais.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 03 15, 11:04)

Aplamai ir paciu  pietieciu moteru plaukai irgi labai grazus, sveiki.  Idomu kas ta itakoja. Gal mityba, klimatas, dazo nat dazais.

Sakytum salcio nera, bet saule juk pas juos. Bet man butent vanduo, atrode kad net balzamo nereikia, tokie minksti buvo ax.gif gali but ir mityba.
O pas pietietes dazniausiai tamsus plaukai, labai nesveika juos balinti, tai turbut mazai jos juos dazo isvis. O va ant sviesiu ka nori spalvink, matosi, uztai ir triusenos tada biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 15 kovo 2019 - 10:17

Salotos čia.Paaugs pikiuosim šiltnamin.Ridikiukus ir salotas jau galima sėti į šiltnamį,jie nereiklūs šilumai,kaži kokio minuso jau nebe bus

Atsakyti
Maximoj pirkau salotu seklas( bet ir visokiu kitokiu buvo) ant juostos. Galvojau kaip ten ant tos juostos. O labai patiko- seklytes tolygiai isdestytos, uzpili vos zemiu ant virsaus, jauciu jei sudygs bus labai tolygiai.
Atsakyti
Ar jūs išprotėjot temoj apie vyrus pasakoti apie daržus? unsure.gif
Eikit jūs nacher, žinote ką biggrin.gif
Pasakokit kokie jusu vyrai ir kaip jus juos mylit, kaip popinat ir lepinat , o ne 'šiemet daigai nekokie, o va peeeeernai!' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 03 15, 11:50)
Ar jūs išprotėjot temoj apie vyrus pasakoti apie daržus?  unsure.gif
Eikit jūs nacher, žinote ką  biggrin.gif
Pasakokit kokie jusu vyrai ir kaip jus juos mylit,  kaip popinat ir lepinat ,  o ne 'šiemet daigai nekokie,  o va peeeeernai!'  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Taip popinam ir lepinam vienas kita, kad isstorejom per ziema nesvietiskai lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir aš šitų pirkusi esu-su juostelėm, labai patiko!
Ech, reik jau sėti į šiltnamį kažką, kaime.
Bandžiau bute kažkada į lovelius salotas, krapus ir dar kažką sėti. Nu....sudygo būreliais, paskui aš praleidau momentą, kai juo išpikiuoti reikėjo ir nieko realiai nesigavo. Nuo to laiko bute neauginu smile.gif


QUOTE(cambala @ 2019 03 15, 10:39)
Maximoj pirkau salotu seklas( bet ir visokiu kitokiu buvo) ant juostos. Galvojau kaip ten ant tos juostos. O labai patiko- seklytes tolygiai isdestytos, uzpili vos zemiu ant virsaus, jauciu jei sudygs bus labai tolygiai.

Atsakyti
O kada ispikuot reik? Kokio dydzio turi but?
Atsakyti