Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Monteverte,
Tu gal mane uzburei, sivakar vien nelaimes... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 03 22, 20:58)
Vargsas arbuzas.
Nemate moters kuri laiminga, kad savo vyrui suteike malonuma.

Egoistes malonumas yra pigus

Aisku galioja ir atvirksciai.

Kaip ir tu vargsas, nes nesi matęs, kaip moteris baigia, nes tu puikus...
Atsakyti
Tavęs, Idomucia, pqklausius, susidaro įspūdis, kad JEI vyrui PAVYKSTA baigti, moteris turi mažų mažiausiai jam raudoną kilimą nutiesti ir orkestrą užsakyti.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 03 23, 09:56)
Tavęs, Idomucia, pqklausius, susidaro įspūdis, kad JEI vyrui PAVYKSTA baigti, moteris turi mažų mažiausiai jam raudoną kilimą nutiesti ir orkestrą užsakyti.

Ko tu aiauteji? Dar nesupratai kad jis trollina biggrin.gif
Atsakyti

Monteverte,
Tu gal mane uzburei, sivakar vien nelaimes... biggrin.gif

O kas tau nutiko? 

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 03 22, 23:51)
Monteverte,
Tu gal mane uzburei, sivakar vien nelaimes...  biggrin.gif

man specialiai net burti nereikia, mano apsaugos suveikia, jei kas man blogo linki smile.gif
o jei nelinki, tai tada ne aš, gal cambalos dvasėnai puola biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 03 22, 19:56)
Jau nuziurejau kad bus fantastiskas oras.. Eisim i zygi miskais paupiais  wub.gif

šauniai, mes jau einam smile.gif gero oro jums
Papildyta:
QUOTE(kin @ 2019 03 22, 20:06)
lutuke jau buvo ikelusi.

tik toli gražu ne viską, tos info yra daug ir įvairios, nu bet debilė vistiek apsimetinės, kad nėra biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 03 22, 20:11)
ST  sito neskaiciau,  bet cia yra nesamones. Tiesiog perkeltine prasme kaip ir is NT  Kristaus  kunas - vynas.

aha, nesąmonės, bet kunigai kas kartą vyną maukia, o tu pas kunigų tėvelį popiežių pažiūrėt lakstai biggrin.gif
jeigu kas ir yra nesąmonė Visatoje - taio tu, centrinė Visatos nesąmoninga ašis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 03 22, 20:36)
Monteverte teigia, kad mate dievus milzinus biggrin.gif .
Tu geriau eik vaikui sikna plauk  ir kose sukimsk. 
Ir dar teises issilaikyk, nes vaika visur veziot paciai patogiau.

tu geriau pažiūrėk kiek bažnyčios apipieštos smile.gif niekas nieko nematė anot tavęs, bet šitiek piešinių. O tu lakstai pas popiežių, bažnyčių vadą, nors niekuo netiki, iš visko šaipaisi, neigi.
Net nesupranti, kad šaipaisi pati iš savęs visų pirma? Centrinė durnė tu čia pas mus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 03 23, 08:38)
Kaip ir tu vargsas, nes nesi matęs, kaip moteris baigia, nes tu puikus...


Koks dar puikus? Normalu, kai moteris baigia ir man tai maloniau ta jausti, nei sau. Bet MB niekada to neprase ir nekele jokiu problemu, jei budavo nenusiteikus ar nebudavo galimybiu. Nes jai taip pat malonu, kai man gera.

Prie ko cia raudoni kilimai?
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 03 23, 09:36)
Ko tu aiauteji? Dar nesupratai kad jis trollina biggrin.gif


Netrolina. Tiesiog jusu fantazija tiek nesiekia... apie dvasinius dalykus.
Liutukei kiek apie tai raso... bet ji to nezino, bet kazkur skaite ir nusprende, kad taii geras dalykas
Atsakyti
Truputi pavasario jums wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Visa diena klaidziojom. Matem ereli, ir kaip varna ji vijo vis ir nuvijo is savo valdu karksedama biggrin.gif
Nudegiau veida oho blink.gif

Monteverte,
Na vakar prasidejo tuo, kad suluzo maisytuvas virtuvej, vakaras jau, nusprendem, kad dar dirba parde, varom naujo. Kazka su MB diskutavom labai, as uzsikalbejau ir kieme kaimynkai ivaziavau doh.gif
Ai dar ryte kiausini per visa virtuve sudauziau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 23 kovo 2019 - 22:31

Kokia graži pavasarinė upė :wub:

Mylimuke, čia visai ne nelaimės, o tik gyvenimo  smulkmenos.Pagalvok pati, kai sugedo maišytuvas, buvote namuose, o tai galėjote užpilti visą butą, ir dar kaimynus.Mašina niekai, kur kas blogiau jei būtum  taranavusi žmogų :blink:.Pomidorų padažo stiklainiukas, sudaužytas virtuvėje, nepalyginamai blogiau,nei koks kiaušinis. Nors nelabai tikiu tokiais dalykais,kaip nužiūrėjimas, bet manau, tai ne taip paprastai vyksta.

Ar dalyvavote vakarykštėje Maisto Banko akcijoje?Nupirkau kelis daiktelius, bet po vieno reportažo jaučiuosi labai durnai :blink:

Atsakyti

Truputi pavasario jums wub.gif

7f95b4cc59e986396b0682b9a9d6bf73541.jpg

e5cede90b3d4e58209d3a10bee72bf92403.jpg

Visa diena klaidziojom. Matem ereli, ir kaip varna ji vijo vis ir nuvijo is savo valdu karksedama biggrin.gif
Nudegiau veida oho blink.gif

Monteverte,
Na vakar prasidejo tuo, kad suluzo maisytuvas virtuvej, vakaras jau, nusprendem, kad dar dirba parde, varom naujo. Kazka su MB diskutavom labai, as uzsikalbejau ir kieme kaimynkai ivaziavau doh.gif
Ai dar ryte kiausini per visa virtuve sudauziau lotuliukas.gif

nu tavo dusia turejo pagyti pavaiksciojus po miska ,dar jei barkstelejo prie kokio kamieno tai isvis fantastika

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 03 24, 08:56)
<p>Kokia graži pavasarinė upė wub.gif
</p><p>Mylimuke, čia visai ne nelaimės, o tik gyvenimo  smulkmenos.Pagalvok pati, kai sugedo maišytuvas, buvote namuose, o tai galėjote užpilti visą butą, ir dar kaimynus.Mašina niekai, kur kas blogiau jei būtum  taranavusi žmogų blink.gif.Pomidorų padažo stiklainiukas, sudaužytas virtuvėje, nepalyginamai blogiau,nei koks kiaušinis. Nors nelabai tikiu tokiais dalykais,kaip nužiūrėjimas, bet manau, tai ne taip paprastai vyksta.
</p><p>Ar dalyvavote vakarykštėje Maisto Banko akcijoje?Nupirkau kelis daiktelius, bet po vieno reportažo jaučiuosi labai durnai blink.gif
</p>

Nuziurejinais as isvis netikiu, pajuokavau tik i tema biggrin.gif ir tas visas smulkmenas jau pamirsau ax.gif
Atsakyti
labai faina liga apie mityba, veganizma, cia daug diskutavom tom temom ir is tos pacios "negeros" televizijos biggrin.gif

https://lnk.lt/video...UZcsg4aDeZERrGs
Atsakyti