Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Aš manau,kad būna puspročių tiek tekėjusių, tiek netekėjusių moterų.Tik mūsų visuomenė atlaidesnė ištekėjusiai moteriai.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 19, 14:29)
Pati susidare nuomone.

skirtingą nei tavo?
Atsakyti

Vokietija puva technologiskai. Seni inzinieriai jau pasimire ar pensijoje, ateejo jauna pistbaliu diskoteku karta buka technologiskai, dar privaziavo turku ir dar is toliau. Tai vokieciai dabar didziuojasi, kad alus skanus. Nors alus kaip alus, belgiskas kur kas skanesnis.
Kaimuose ir gyvenvietese privede sviesolaidziu, bet tas sviesolaidis yra skirtas bukaprociams su visokiais apribojimais.

Nera zemeje jau beveik kur gyventi, na gal Bahamuose bet ten babkiu reikia

tai tik alus skanus,viskas kita sheize. beje juk dauguma gamyklu kinijoj viska ale gamina

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 20 balandžio 2019 - 10:07

kiausinius jau nudazet

Atsakyti

kiausinius jau nudazet

Nea,dar rankos iki kiašinių nedaėjo.Buvau gyme, mugėj, pardes perlėkiau.Nesudegs kiaušiniai, nuterliosiu. :irnesakyk:

Šiandien salėje pastebėjau, kad nėra nei vienos vyresnės moters, tik vyrai ir paaugliai.Visos moteros matomai prie puodų tupi.

Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2019 04 20, 08:08)
<p>kiausinius jau nudazet</p>


tavuosius?
vištos menesiniu apsisprendusi esu nevartoti.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 04 20, 11:54)
Nea,dar rankos iki kiašinių nedaėjo.Buvau gyme, mugėj, pardes perlėkiau.Nesudegs kiaušiniai, nuterliosiu. irnesakyk.gif
Šiandien salėje pastebėjau, kad nėra nei vienos vyresnės moters, tik vyrai ir paaugliai.Visos moteros matomai prie puodų tupi.

West’as, lenta, šalmas bagažinėje. Tuoj dumsiu skandintis, box’as ir kickeris manęs pasiilgo. O gal aš jų? Hmmm... Vyras ką tik su dviratuku parvažiavo, laikas man.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 04 20, 13:25)
tavuosius?
vištos menesiniu apsisprendusi esu nevartoti.

Nes??
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 04 20, 08:42)
skirtingą nei tavo?


As dar neturiu nuomones o ji jau buna susidarius. Kai vazinejam, tai pravaziuojam tokias vietas, kur turistu siaip neveza... Tai MB is karto... aciu aciu sitoj salye negyveenciau uz jokius pinigus

Ziuri vokieciu laidas apie vokiecius, kurie nutaria emigruot. "Goodbye Deutschland"

https://www.vox.de/c...eutschland.html
Ten pasakoja visokias istorij apie vokiecius kurie emigruoja visur nuo majorkos iki Tailando ir dar toliau ir pasakoja kaip ten sekas gyvent. Aisku niekur stebuklu ner

Taip pat ziuri laidas apie milijonierius Gaisenus per RTL2
https://geissens.de/


Tiee plaukioja su savo jachta apie pasauli ir lanko ivarias salis. Tai irgi visokiausiu problemu, bet turi daug babkiu tai isgyvent galima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 20 balandžio 2019 - 15:47

Nuterliojau pagaliau tuos kiaušus.Įdomu, ar dar kur be LT dažo margučius?

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 04 20, 18:30)
<p>Nuterliojau pagaliau tuos kiaušus.Įdomu, ar dar kur be LT dažo margučius?
</p>


Visam krikščioniškam pasaulyje tai tikrai smile.gif Šiemet idėjų kaip dažyti margučius valgomomis priemonėmis ieškojau tik anglų kalba
Atsakyti

Nuterliojau pagaliau tuos kiaušus.Įdomu, ar dar kur be LT dažo margučius?

vokieciai tai net stakles dazymo turi

Atsakyti