Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Man teko bendrauti su tokia viena šeimynėle, iš kurios mergytė turėjo būti atimta bent penkis kartus.Kelis kartus teko skambinti vaiko teisėm ir policijai, kol situacija pajudėjo iš vietos.Paėmė, palaikė vieną parą ligoninėje ir gražino "tėvams".Dabar visa šeimynėlė kažkur išsidangino.Pasiekta tik tiek,kad nesimaišo po akimis.

Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2019 05 20, 18:17)
Aha, įsivaizduoju jei kas nors paklausia Lutukes nuomonės kokiu nors klausimu 😁



Na as su ja diskutavau "duoda-neduoda" problema. Kazkaip nenoriai ji...
Atsakyti

Aha, įsivaizduoju jei kas nors paklausia Lutukes nuomonės kokiu nors klausimu 😁
Čia šįryt buvo kilę ir kitų temų, bet va dbr vel-tryda apie ekologišką sovietmetį kai visi važinėjosi arkliais bei mezgesi servetėlės ir kosminiai kliedesiai apie masines blogybes šiuo metu. Nu iš kur tas poreikis tą patį per tą patį paklodėmis varyt...

oi zinok, kiek dekojanciu zmoniu, paklausia ir paklausia mano nuomones  :P

 

kaip tu manai kaip tave nusako ,kai kito zmogaus mintis vadini tryda, kliedesiai?  :rolleyes: gal apie save tu cia?

 

Is kur tavo poreikis kitus kritikuoti? Jautiesi teisingesne, protingesne, sugebeanti labai gerai bendrauti? Nesprogsite ponia didenybe? :lol:

 

zinai, dali jusu vienija labai paparstas dalykas, saves nematymas....  :mirksiukas:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 20 gegužės 2019 - 17:56

Man teko bendrauti su tokia viena šeimynėle, iš kurios mergytė turėjo būti atimta bent penkis kartus.Kelis kartus teko skambinti vaiko teisėm ir policijai, kol situacija pajudėjo iš vietos.Paėmė, palaikė vieną parą ligoninėje ir gražino "tėvams".Dabar visa šeimynėlė kažkur išsidangino.Pasiekta tik tiek,kad nesimaišo po akimis.

Tai va butent esme ir yra tame, kad atiminejami vaikai is normaliu seimu, o is degradu ne, ar nors viena vaika is cigonu taboro paeme? ir ima tik maziukus, paaugliai neidomu, kai mamos prasosi pagalbos nesuteikia, standartai dvigubi, idarbintas personalas neadekvatus, zinom pagarsejusi atveji. Atimami vaikai labai ilgiem periodam, be jokio rimto pagrindo, ir tuo paciu simtai sumustu vaiku vel graiznami tevam is kliniku....bardakas...

smeizia tevus viesai, be preteksto ilgai laiko paimtus vaikus, kliaunasi globeju zodziais kaip esminiais ikalciais, meluoja, fabrikuoja, vaikus apklausia taip,kad vercia sakyti, tai kas reikalinga.....o tai, kad vaikas atimtas nuo tevu patiria didele trauma, niekas nekreipia demesio... ir kokia "karma uzsidirbs" visos toje sistemoje dirbancios moterys? 

ar paskui nesakys, ir kodel man va tokia sunki liga ar tokiso nelaimes....

Atsakyti


Jautiesi teisingesne, protingesne, sugebeanti labai gerai bendrauti? Nesprogsite ponia didenybe? :lol:

Opa, va čia tai išsilavinusio ir apsiskaičiusio žmogaus pareiškimas. :blink:

Atsakyti

Opa, va čia tai išsilavinusio ir apsiskaičiusio žmogaus pareiškimas. :blink:

jus rimtai???? Kristinos zinute neuzkliuvbo , o mano uzkliuvo ???? mano issireiksimai uzkliuvo,o visos trydos, kliedesiai ir atviros pasaipos neuzkliuvo, nei jos nei kitu nariu?

dvigubu standartu pasaulis :lol: 

Atsakyti
Na, tiesiog perskaiciau tavo opusa anoje temoje kaip gerai buvo sovietmeciu-(arkliukais vazinejo zmones, masinu nedaug buvo, rubus patys sau siuvosi, mesa auginosi) ir pagalvojau-nu bet kaip zmogui neatsibosta varyti ta pati per ta pati, ilgiausiomis tiradomis, n kartu jau kartojamos teksto paklodes. Kazkoks poreikis gi turi skatinti tai daryti? Ir isivaizdavau kaip darbe kazkas paklausia apie sovietmeti, o Lutuke pradeda visa tai destyti...man smalsu ar zmones mandagiai klausosi, ar tiesiog bega, o gal nukreipia tema?

QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 20, 17:51)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Kristi_na" data-cid="72437805" data-time="1558365428">
<div>
<p>Aha, įsivaizduoju jei kas nors paklausia Lutukes nuomonės kokiu nors klausimu 😁

Čia šįryt buvo kilę ir kitų temų, bet va dbr vel-tryda apie ekologišką sovietmetį kai visi važinėjosi arkliais bei mezgesi servetėlės ir kosminiai kliedesiai apie masines blogybes šiuo metu. Nu iš kur tas poreikis tą patį per tą patį paklodėmis varyt...</p>
</div>
</blockquote>
<p>oi zinok, kiek dekojanciu zmoniu, paklausia ir paklausia mano nuomones  tongue.gif</p>
<p> </p>
<p>kaip tu manai kaip tave nusako ,kai kito zmogaus mintis vadini tryda, kliedesiai?  rolleyes.gif gal apie save tu cia?</p>
<p> </p>
<p>Is kur tavo poreikis kitus kritikuoti? Jautiesi teisingesne, protingesne, sugebeanti labai gerai bendrauti? Nesprogsite ponia didenybe? lotuliukas.gif</p>
<p> </p>
<p>zinai, dali jusu vienija labai paparstas dalykas, saves nematymas....  mirksiukas.gif</p>

Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2019 05 20, 18:17)
Aha, įsivaizduoju jei kas nors paklausia Lutukes nuomonės kokiu nors klausimu 😁
Čia šįryt buvo kilę ir kitų temų, bet va dbr vel-tryda apie ekologišką sovietmetį kai visi važinėjosi arkliais bei mezgesi servetėlės ir kosminiai kliedesiai apie masines blogybes šiuo metu. Nu iš kur tas poreikis tą patį per tą patį paklodėmis varyt...

Nu tai neveltui nebeturi ne vienos drauges ir vyras pabego kuo toliau dirbt biggrin.gif jai tik SM ir liko.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 20, 19:38)
Nu tai neveltui nebeturi ne vienos drauges ir vyras pabego kuo toliau dirbt  biggrin.gif  jai tik SM ir liko.

Sm ir idėja visą žmoniją išmaitinti laisvų ančių kiaušiniais 🤭
Atsakyti
Apie ekologiska sovietmeni klauskit senu kolchozniku. Jei prisimenu, tai uztruko po nepriklausomybes, kol buvo likviduotos visos blogai saugomos trashu saugyklos.

Taip pat primenu, kad trasas barstydavo lektuvais ir buvo pilna aerodromu tam reikalui.

Kas gyveno Jonavoje ar Kedainiuose tai prisimena baisu dvoka is chemijos gamyklu, o kas gyveno netoli mesos kombinatu, tai prrisimena kazkoki dveeselienos dvoka
Atsakyti

Na, tiesiog perskaiciau tavo opusa anoje temoje kaip gerai buvo sovietmeciu-(arkliukais vazinejo zmones, masinu nedaug buvo, rubus patys sau siuvosi, mesa auginosi) ir pagalvojau-nu bet kaip zmogui neatsibosta varyti ta pati per ta pati, ilgiausiomis tiradomis, n kartu jau kartojamos teksto paklodes. Kazkoks poreikis gi turi skatinti tai daryti? Ir isivaizdavau kaip darbe kazkas paklausia apie sovietmeti, o Lutuke pradeda visa tai destyti...man smalsu ar zmones mandagiai klausosi, ar tiesiog bega, o gal nukreipia tema?

tu gal nueik i salta dusa, smegenys jau matau perkaito, fantazija kazkur i pievas nuleke :lol: 

kalba buvo apie ekologija, Montekrista paskae, kad niekas negalvojo apie ja tai ir isvardinau punktus kas buvo geriau ekologijos atzvilgiu... 

Tik koks tavo poreikis tarp temu zinutes nesioti isimtas is konteksto?

Atsakyti

Nu tai neveltui nebeturi ne vienos drauges ir vyras pabego kuo toliau dirbt biggrin.gifjai tik SM ir liko.

o tau ziuriu tarpkojis labai niesti, vis svetimu vyru nepamirsti, savojo neuztenka? :lol: nu rupi ir rupi mano vyras, tu savaji apisgraibyk, kodel neveda taves, ar bent pasipirso ar tik siaip seksui esi tinkama?

 

jus taip vasara karstis veikia, ar siaip visada tokia busena?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 20 gegužės 2019 - 20:00