Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 21, 11:58)
As irgi ne del to gyvenu, bet cia kazkas pradejo aiskinti apie pasiaukojima.
Nereikia man to gyvulisko pasiaukojimo, kurio greiciausia neprireiks, o gyvulio sudus kuopti ir kesti problemas tai tektu ilgai. Slykstu net pagalvot apie gyvuli namuose


O pasiaukojimas, ir nuveikimas kazkam del kazko ir t.t. nevisada susije.

Man kartais slykstu pagalvoti apie apsileidusius dvikojus parazitus...
Bet ka padarysi, kazkam ir tokie patinka. Kaip sakoma kiekvieno musu teise rinktis.

Bet gi man uztenka proto, nirodineti neva adekvaciai su putomis ant lupu, jei jau man brangutei kas nepatinka, tai yra slysktu, blogai ir t.t.
Atsakyti
kokius šūdus dar kuopt? pasilenkt ir surinkt krūvelę lauke?
o kaip savo klozetą reikia šveist namie?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 21, 11:46)
... jo jogurtus paemem...

hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 21, 11:58)
As irgi ne del to gyvenu, bet cia kazkas pradejo aiskinti apie pasiaukojima.
Nereikia man to gyvulisko pasiaukojimo, kurio greiciausia neprireiks, o gyvulio sudus kuopti ir kesti problemas tai tektu ilgai. Slykstu net pagalvot apie gyvuli namuose

Na tqip, uztenka ir vieno biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2019 05 21, 11:57)
Nebijai, kad cambalai kas nors tavo interjere nepatiks?

O Rokis tikras zavuolis  wub.gif

Rupetu jos nuomone - fotografuociau tokiais kampais, kad jai patiktu. O kadangi bbd ant jos nuomones, tai dedu belekokiais rakursais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 21, 12:30)
Rupetu jos nuomone - fotografuociau tokiais kampais,  kad jai patiktu. O kadangi bbd ant jos nuomones,  tai dedu belekokiais rakursais  biggrin.gif

Koks apsipatenkines suniukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 21, 11:40)
nesąmonė smile.gif
mano šuo mane puola gelbėt, jei pvz. vandenyje dingstu už krūmų ir nebemato. Kam gelbėtų, jei vyras dar lieka, kuris maitins? Vyras šlaia šuns tuo metu būna. Ir tai mano šuo labai savanaudis ir be mūsų neprapultų, man regis, prisitaikytų, jei ir kiti mylėtų. Bet vat gelbėja vistiek smile.gif
Neturi gyvūno, tai ir nekalbėk smile.gif
Aš vakar vakare su savo šuniu šokau, labai smagu buvo. Kada paskutinį kartą šokai su savo žmona tu? biggrin.gif

Šuo taip, nuvilsiu, elgiasi iš baimės likti vienam, ty jis turi stiprų kompeksą nuo tavęs atsiskirti, akivaizdžiai nesocializuotas pakankamai. PS mano tokia pat, jeigu ką.
Dėl šoki...su šunimi, tai užuojauta. Ne tau, jam.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 21, 11:58)
As irgi ne del to gyvenu, bet cia kazkas pradejo aiskinti apie pasiaukojima.
Nereikia man to gyvulisko pasiaukojimo, kurio greiciausia neprireiks, o gyvulio sudus kuopti ir kesti problemas tai tektu ilgai. Slykstu net pagalvot apie gyvuli namuose

nu, košmaras, Atsikeliu, dviejų kačių š kuopt, šunį vesti, š rinkti, tada jų trijų koncertas reikalaujat guliašo, mėsos, ir tik po visko laikas sau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 21, 12:36)
Šuo taip, nuvilsiu, elgiasi iš baimės likti vienam, ty jis turi stiprų kompeksą  nuo tavęs atsiskirti, akivaizdžiai nesocializuotas pakankamai. PS mano tokia pat, jeigu ką.
Dėl šoki...su šunimi, tai užuojauta. Ne tau, jam.


Gaila, bet ne visi sunu seimininkai supranta-pilnaja ta zodzio prasme savo sunis. Gerai kad sunytis maziukas, jei butu didesnis, tokios neva nesocialoizuoto suns meiles, pasiaukojimo pasekmes neretai buna tragiskos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 21 gegužės 2019 - 11:41
QUOTE(Moonte @ 2019 05 21, 12:40)
Gaila, bet ne visi sunu seimininkai supranta-pilnaja ta zodzio prasme savo sunis. Gerai kad sunytis maziukas, jei butu didesnis, tokios neva nesocialoizuoto suns meiles, pasiaukojimo pasekmes neretai buna tragiskos.

tai kad čia bet kokios dresūros pagrindai, Separation anxiety - daug apie tai straipsnių. Dažniausiai mažos veislės nuo to kenčia, na jas ir išpopinam smile.gif Manoji ramiai būna namie, kai išeinu, jokių lojimų, kaukimų, graužimų, bet jei būnam pvz sodyboj, tai ji turi mane matyti, uodega tokia. Ji jaučiasi saugi su manimi, nes turi tą atsiskyrimo baimę šiokią tokią.
Šuo tai šuo, kur kas dažniau su katėm žmonės nesusitvarko, nes mano, kad kačių enreikia auklėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 21, 12:39)
Šuo taip, nuvilsiu, elgiasi iš baimės likti vienam, ty jis turi stiprų kompeksą  nuo tavęs atsiskirti, akivaizdžiai nesocializuotas pakankamai. PS mano tokia pat, jeigu ką.
Dėl šoki...su šunimi, tai užuojauta. Ne tau, jam.

Kokiam vienam, jei vyras lieka? Skaitai kas parašyta ar varnas šaudai?
Kuo jam? Pats ėmė šokti aplink į ritmą, pagal mano rankas, niekas jo nedresavo to ir nemokė bei neliepė.
Užuojauta žmogui, kuris tiek nelaimingas, kad paprastame sakinyje kažkokį kriminalą įžvelgia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 21, 12:45)
tai kad čia bet kokios dresūros pagrindai,  Separation anxiety - daug apie tai straipsnių. Dažniausiai mažos veislės nuo to kenčia, na jas ir išpopinam smile.gif Manoji ramiai būna namie, kai išeinu, jokių lojimų, kaukimų, graužimų, bet jei būnam pvz sodyboj, tai ji turi mane matyti, uodega tokia. Ji jaučiasi saugi su manimi, nes turi tą atsiskyrimo baimę šiokią tokią.
Šuo tai šuo, kur kas dažniau su katėm žmonės nesusitvarko, nes mano, kad kačių enreikia auklėti smile.gif

mano to neturi. Mano eitų ir nueitų vienas kur nori, pareitų gal nakčiai, kai sutemtų.
Jau nuo mažiuko stebino, kai miegodavo ne kartu tame pačiame kambaryje, o kitame. Labai žingeidus ir drąsus šuo. Nieko nebijo. Nepuola jokių didesnių gyvūnų, pvz. arklių. Maitinau pievoje arklį, tai tas priėjo, pasistojo ant kojų ir žiūri ką duodu, gal skanaus ką, apsimetė, kad irgi dera prie arklio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 21, 12:46)
Kokiam vienam, jei vyras lieka? Skaitai kas parašyta ar varnas šaudai?
Kuo jam? Pats ėmė šokti aplink į ritmą, pagal mano rankas, niekas jo nedresavo to ir nemokė bei neliepė.
Užuojauta žmogui, kuris tiek nelaimingas, kad paprastame sakinyje kažkokį kriminalą įžvelgia 4u.gif

Koks skirtumas, tu jam esi autoritetas, ne vyyras. Arba saugiausiai kai abu esat, bet jjokio čia gelbėjimo smile.gif
Šokinėjo aplink rankas, nu tai džiaugiasi ir šokinėja paskui maskatuojančias rankas smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 21, 12:49)

mano to neturi. Mano eitų ir nueitų vienas kur nori, pareitų gal nakčiai, kai sutemtų.
Jau nuo mažiuko stebino, kai miegodavo ne kartu tame pačiame kambaryje, o kitame. Labai žingeidus ir drąsus šuo. Nieko nebijo. Nepuola jokių didesnių gyvūnų, pvz. arklių. Maitinau pievoje arklį, tai tas priėjo, pasistojo ant kojų ir žiūri ką duodu, gal skanaus ką, apsimetė, kad irgi dera prie arklio biggrin.gif

Tas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 21, 12:53)

Pasakysiu paslaptį: reikia širdimi rinktis, kad rasti savo gyvūną, kuris tenkins pilnai. Turi būti op idėja, mintis kada tam laikas, iš kur jį imti ir net jei laikas tam atrodo netinkamas. Pvz. man tada buvo egzaminai. Bet buvo idėja op, paskambinti būtent tada, būtent tiems žmonėms. Taip ir padariau. Nieko nesigailiu. Egzaminus atsidėjau, po to išlaikiau biggrin.gif
Žinau kas rinkosi protu, tai nepataikė, vėl keitė po to unsure.gif
Atsakyti
O kad gyvuna isigyti, net egzamonus reikia atsidet?
Atsakyti