Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(given444 @ 2019 06 14, 14:26)

atsakau taipogi i SENAS sms: (skirtas neva man). cambalos ir idomucios.
cambala teige: neva as skurlius naudodama, sunaudoju dvigubai daugiau duju ir elektros virindama.
seniai esu pareiskusi, jog nei virinu nei ka. net rubu nelyginu, patrinu ir padziaunu ant gyvatuko. kartais patrynusi muilu sumetu ir skalbiu su visais.
taskas.


O tai i ana zinute, kur tavo nupusus menkaverte saipesi is moontes mirtinos ligos neatsakysi? Nepatogu? Jau senai pastebejau, kad apsireiski, pasilabini ir isgirdus nepatogu klausima tepi slides. biggrin.gif
Mmm skurluus patrini ir dziauni? Tai tokuam dzioviny kruva sudziuvusiu bakteriju, kurios sukistos i tavo silta dregna terpe aktyvuojasi.fui fui...
As kai vaika auginau, pam0wrsai buvo tik iseit/ isvaziuot kur. Merlius kiekvienas diena virindavau. Budavo balti, minksti, net lygindavau.
Atsakyti
man dar patinka kosmetologes. smile.gif (is anksciau cia).
argumentas: eilinej pardoj nera geros kosmetikos. galbūt. siūlo savąją. neva spec ir lb gera (6gubai brangesne.)
perskaitai.
sudety: tas pas alkoholis (kuris džiovina).
tas pats SLS būna.


aš tai naudoju tik hidrolatą veidui ir Uoga Uoga drekinanti kremą.
dar paakiams kartais. bet labai retai.
nuo saules - avieciu kauliuku alieju (50pr. atspara nuo saules, auksciausias.)
vat šampūną reikia atrasti.
ir dar kažką plauku galiukams.
šiaip tai pagerejo lyginant su tais metais, kai su soda nusidžiovinau. bet vis tiek..
na, riešutu, avokadu nevengiu.... bus matyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 14 birželio 2019 - 14:41
QUOTE(given444 @ 2019 06 14, 14:36)


vat šampūno sau aš irgi neatradus.... unsure.gif

Pabandyk JERICHO. Poveikis aisku tau antroj vietoj, bet svarbiausia ant gyvuneliu netestuotas mirksiukas.gif .
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 06 14, 14:40)

šiaip tai pagerejo lyginant su tais metais, kai su soda nusidžiovinau. bet vis tiek..


As labai gerai atsimenu ta diskusija pries kelis metus, kai tu irodynejai apie " teisinga" sodos poveiki plaukams. Tada gi sakiau, kad blogai tau bus plaukams ir galvos odai. O tu - nea nea..
Atsakyti

nu ne. ne. ne visos.
bet jos vis tiek brudai kaip kad skiepo sudety formaldehidas (medziaga, kuri naudojama statybinej pramonej, kurioje mirkomi lavonai.)
mergos, kas del šampūnu. meskit laukan visus, kruie prasideda
laurel, SLS, sodium lauryl sulfate
sodium laureth sulfate
vat šitie tai vežiniai stopudovai.
klaiku žiūret būdavo i Johnson liniją, kūdikiams kažkada kurtą:SLS ant praktiškai kiekvieno butelio....

vat šampūno sau aš irgi neatradus.... unsure.gif

O dievai.

Given, po tokiu tavo komentaru, neimanoma rimtai priimti, nieko ka rasai. As ne pirma karta tavo komentaruose matau visiskai neteisingos informacijos. Yra gerai tureti savo isitikinimus, buti veganu del etiniu priezasciu, bet kai naturaliu priemoniu naudojima bandoma pagristi neteisinga informacija, as tiesiog negaliu skaityti. Ir suprasti negaliu.

Tu medziagu sampunuose galima isvengti. Reikia nepirkti pigiausio sampuno, kur 2 eurai uz litra ir skaityti sudeti. Pasirinkimo dabar i valias yra.

„Formaldehidas susidaro natūraliai, vykstant rūgščių metabolizmui. Toksino dozės vakcinose ir mūsų kraujyje yra visiškai nepalyginami dydžiai. Kalbant apie vakcinas, formaldehido kiekis vienoje dozėje gali svyruoti nuo 5 iki keliasdešimties mikrogramų. Kūdikio kraujyje cirkuliuoja apie 650 mikrogramų. Tai natūraliai mūsų kūne, kraujyje, ląstelėse egzistuojančios medžiagos, – teigia Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto profesorė Aurelija Žvirblienė.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...u.d?id=80919391

Atsakyti
Pirkau kazkda vel nauja Vegan linija su levandom EUro vaistinej. netiko. verysad.gif
kas antra deina reikia plauti.
as ipratus kas 7-10dienu plauti (nuo paauglystes), tai man kas 2 dieną, ar kasdien - kaip mano drauges plauna - atrodo košmaras.
aciū, Cambala, Jericho išbandysiu.
man bent 3 dienas turi laikyti. tada jauciu kad šampūnas tinka. bigsmile.gif

beje, buvo internete metodas ir cia sm dalinosi moterys (natūr kosmetiką gaminancios), kaip gyventi be šampūno. šampūnai, vanduo vis tiek džiovina, kuo dažniau plauni, tuo labiau viskas džiūva, ir oda ginasi gamindama dar daugiau riebalo. reikia vasaros, būti kaime, nebijoti pavaikscioti su kepurele, jei kas.
23sav neplauti galvos. plaukai smarkiai riebinasi per tą laiką, o paskui lb fainai ima persistatyti riebalu pusiausvyra. oda nebegamina jokio riebalu pertekliaus. susitvarko plaukai, toliau gali juos plauti vandeniu,geriau minkštu, dar actu perskalauti. (del žvilgesio.) vualia.
mergos dalindavosi, kaip neištverdavo tu 2-3-4 net savaiciu. (cia nuo organizmo priklauso). tai boyfriendai, tai sveciai. nera tiek laiko po ranksluociu sleptis.

p.s. mama jaunumeje kažkada keliavo po Kaukaza. tai ten kitoks plauku tankis pas Azijos moterisis.
jos/jie ten retai kada plauna galvą, moterys alieju tiesiog iš plauku greędavo. dar.
Azijiecu struktūrai, tarkim, aliejus net tinka. indijoj moterys coconut aliejum issitepa save ir vaikus, kad plaukai nedžiutu (prie 35-40laipsniu karscio).
plaukai žvilga, blizga ir nekoktu žiūret.
ant mano plauko tai tragedija būtu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 14 birželio 2019 - 14:50

man dar patinka kosmetologes. smile.gif(is anksciau cia).
argumentas: eilinej pardoj nera geros kosmetikos. galbūt. siūlo savąją. neva spec ir lb gera (6gubai brangesne.)
perskaitai.
sudety: tas pas alkoholis (kuris džiovina).
tas pats SLS būna.

Ne visos tokios. :)

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 14, 15:09)
Nueik i Akropoli, ten yra tos Premier platintojos. Pasikonsultuok, jos duoda issibandyt ( uz dyka)i, pati pajausi. Nerekomenduoju is ju pirkylti, nes jos labai ikyrios, tiesiog reikia apsisarvuoti kantrybe. Ant  produkcijos kainu nera, sako is lempos, kad kuo daugiau uzsidet. Jei kas patiks ir tiks gali uzsisakyti is cia( visada yra akcijos tai  vienam tai kitam)
https://www.premierd...MMl0wRWWDPUPs74
Arba fb  Premier  Dead  Sea.

Vienakart buvau pas tokias platintojas. Pirkt nepaveike, bet kai prisibandziau, paskui ilgai turejau pasekmes. Tai aciu.
Dabar bandausi uogauoga, atrodo tinka
Pries tai n metu naudojau lietuviska Rasa,margarita, nesu nusivylus (nebent tik del plauku).
Plius mane labai nervuioja visokie kvapai.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 06 14, 14:33)

Iš-Šviesos, man plauku galiukus irgi reikia drekint. bet aliejai netinka. verysad.gif 5 kart reik perplaut.  brunette.gif

Vaistinej nusipirk tikro kokybisko arganu aliejaus. Pries plaunant plaukus, galus sudtekint trp vandens ir sudrekink nuo plastaku keliais lasais argano aliejum. Tegu pabuna 30 min. Po to galva plaukis sampunu.
Cia tau, kaip naturalnai sakau. O siaip, pilna moteru graziais sveikais nenutriususiais plauku galais, kur profesionalias plauku kaukes naudoja ir nuo vezio nenumirsta.
Atsakyti

As labai gerai atsimenu ta diskusija pries kelis metus, kai tu irodynejai apie " teisinga" sodos poveiki plaukams. Tada gi sakiau, kad blogai tau bus plaukams ir galvos odai. O tu - nea nea..

Kepenis kazkada rase kaip gerai su soda dantis valyti.

Nu labai gerai. Gi abrazyvas. Nubruzina. Naturalistams atrodo, kad viskas, kas naturalu, yra sveika ir nepakenks. Bile ne "chemija". Dar tegul su zvyru dantis pasitrina. Isvis bus balti. Kuri laika. :)

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 06 14, 13:49)
As ne pirma karta tavo komentaruose matau visiskai neteisingos informacijos. Yra gerai tureti savo isitikinimus,

klausyk, ne mano sugalvota.
pilna buvo websites, kur šiuos teiginius atradau (SMe moterys, gaminancios kosmetiką - juk todel ir emesi gamintis pacios!!!) ir pati nustebau.
manai man paciai ne geriau pirkti Margaritos liniją? ją tikrai megau, ji man tiko! bet ten kruva SLS...
cia ne mano teiginiai, mieloji tad,gal skaiciai ir padidinti, dabar neturiu laiko tu svetainiu ieskoti.
pilna info, kuri negina jokios farmacijos.

kur kita neteisinga informacija, ką?
niekur nerašiau neteisingos. nueik i LSMU Kaune, ir papriestarauk visai Gyvensenos programai, kuri remiasi augalines mitybos gydytojais.
Kartoju darsyk: Fuhrman, Esselsteen, Campbel, Diehl, Greger, Shinya
nutritionfacts.org visais šiais dalykais remiuos.

Taip pat PSO rekomendacijomis, kuri pripažino kad vegan/vegetarian diet is substantial for any age(breastfeegind women, kids, babies, teenagers.) taškas. nediskutuoju.
o tu kuo remiesi SAD (Standard American Diet)? tai ten varyk, gyvenk ir kaifuok tarp storuliu...
kuo dar remiesi? gydytojais, kurie teigia, kad "piena gerti sveika? - suaugusiam? wtf.
tiesiog tu tiki vienais faktais, aš - kitais. ir tai gerai. (mosklas perkamas.)

tau su morale tvarkoj, kad kankini gyvūnus, bet jauties sveikai, na ir basta.
patikek, neturiu laiko išradienti nauju tiesu, kad spec cia nesmaones rašyciau. neturiu tiek laiko nei fantazijoms, nei siam forumui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 14 birželio 2019 - 15:01

megstu Uoga Uoga.
Turejau is sm tokia Birigta, kuri man gamindavo pati. Lb patiko smile.gif
Moto toks: ant veido tepk ta, ką detum i skrandi.
Eilineje parabeninej kosmetikoje yra apie 400svetimu ingredientu, visikai nieko neturinciu bendra su nauda odai - tai koncervantai, pratęsiantys galiojimo laiką. taigi. ar...mums reikia vežiu ir kitu brudu?


aš ne vegane. ką tik buvau vel pasiruosusi užloti kandi. Monteverte, ką darai?
bet nu pati kalta. pati užsiveisiu, pakvieciu i gyvenimą, paskui naikinti tenka.
Lauro lapeliu būdavau pabarsciusi. kaip ir nebuvo tu kandžiu. kruopas, miltus vis prasivalau porasyk metuose. maisiukus perkratau.
ką dar darote? ax.gif


Manau cia toks psichologinis momentas labiau, pasitepi ir ale geriau, nors nesitepi tas pats, kremu veidui nenaudoju, kartais kauke kokia naturalesne ir pan....nieko tai odai nesidaro ir be ju.

Kandziu pas mus nera, o siaip dabar gi madingi tokie suplyse megstukai, man jei kaip kandziu sukapoti :lol: bet budavo kakzokiu medziagu nepamenu parudotuvese padeti nuo kandziu, kakzoks aroma aliejukas juos atbaido, bet reiktu tikslintis.

Atsakyti
aš irgi ne visad kremą...bet palei akis pasiraukšlet eme....tai todel kartais.
hidrolatą tai nuolat naudoju. smile.gif
o krano vandeniu nesiprausiu jau keli metai.
jis sunkus ir netinka odai.
jeigu žmones duoda minus 10, minus 5 atgal, studente nuolat vadina, gal ne taip blogai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 14 birželio 2019 - 15:03