Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Su metais leteja apykaota, jei valgai tiek pat, sportuoji tiek pat, tai storeji po biski. Kur dar sveikatos sutrikimai i senatve.
Nesakau, kad tai normalu sveikintina, bet tokia realybe.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 18, 11:21)
Su metais leteja apykaota, jei valgai tiek pat, sportuoji tiek pat, tai storeji po biski. Kur dar sveikatos sutrikimai i senatve.
Nesakau, kad tai normalu sveikintina, bet tokia realybe.

ir visa tai įmanoma keisti. Bet paprasčiau gi nieko nedaryti.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 06 18, 11:21)
ir visa tai įmanoma keisti. Bet paprasčiau gi nieko nedaryti.

As ne apie tai. O apie tai, kad pokyciai ateina ne del nustojimo kazka daryti, o tiesiog ateina. Nes man apsileidimas, tai kai sportavai ir nustojai, arba valgei salotas ir pradejai kimst spurgas.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 18, 11:23)
As ne apie tai. O apie tai, kad pokyciai ateina ne del nustojimo kazka daryti, o tiesiog ateina. Nes man apsileidimas, tai kai sportavai ir nustojai, arba valgei salotas ir pradejai kimst spurgas.

Pokyčiai ateina visiems,tačiau viršsvoris, kai tai nėra nulemta ligos (vaistų), yra pasirinkimas. Ir tai - apsileidimas.
Truputį ne į temą, viena kolegė, žymiai vyresnė, stora, vis stebisi, kaip ji čia storėjo, nors nieko beveik nevalgo. Ir ji nuoširdžiai nejaučia, akd šluoja viską - padėk saldainių krūvą bendroje patalpoje-iki vakaro neliks, ir visi žino, kas suėdė biggrin.gif Suvalgo kijevo kotletą per pietus, pamiršusi, kad visi salotų užsisakėm - atveža salotas, ji nė nemirktelėjusi jas suėda, kai tuo taropu aš nuo ryto nevalgiusi vos įveikiu tas salotas. Ir ji tikrai nesupranta, kaip ji čia taip storėja biggrin.gif
Atsakyti

Gerą temą užjudinote.Gymą lanko bent kelios moterys 50+, ir nėra nei vieno vyruko tokių metų.Tai kur jie?

Jie visi patenkinti savimi,arba susitaikę su esama padėtimi,atseit metai,genetika tokia.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 06 18, 11:32)
<p>Gerą temą užjudinote.Gymą lanko bent kelios moterys 50+, ir nėra nei vieno vyruko tokių metų.Tai kur jie?
</p><p>Jie visi patenkinti savimi,arba susitaikę su esama padėtimi,atseit metai,genetika tokia.</p>

Jie jau mire lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 06 18, 11:32)
<p>Gerą temą užjudinote.Gymą lanko bent kelios moterys 50+, ir nėra nei vieno vyruko tokių metų.Tai kur jie?
</p><p>Jie visi patenkinti savimi,arba susitaikę su esama padėtimi,atseit metai,genetika tokia.</p>

Nereikia lialia. Pilna vyrų sportuojančių ir metuose. O salės ir aš negaliu pakęsti.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 06 18, 11:32)
<p>Gerą temą užjudinote.Gymą lanko bent kelios moterys 50+, ir nėra nei vieno vyruko tokių metų.Tai kur jie?
</p><p>Jie visi patenkinti savimi,arba susitaikę su esama padėtimi,atseit metai,genetika tokia.</p>

Tikrai.
Dar apstebėjau, kad dauguma moterų,, sportuojančių grupiniuose su manimi, yra iki 40 ir be viršsvorių. Vieną kitą storesnę pamatysi bendrai. Tai kur tos kitos?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 06 18, 11:44)
Tikrai.
Dar apstebėjau, kad dauguma moterų,, sportuojančių grupiniuose su manimi, yra iki 40 ir be viršsvorių. Vieną kitą storesnę pamatysi bendrai. Tai kur tos kitos?

Tai jeigu sportuoja, reiskia nestoros. Butu keista, jei sportuotu ir nelieknetu niekaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 06 18, 12:14)
man irgi akiu nebado. tiesiog konstatuoju fakta.

Nu kaip tau gali badyti akis, ei tu pati patenki i ju buri. Jau tu kai parasysi...
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 18, 11:52)
Tai jeigu sportuoja, reiskia nestoros. Butu keista, jei sportuotu ir nelieknetu niekaip biggrin.gif


Lieknejama ne nuo sportavimo. Sportuojant riebalai nedeginami, reikia tiesiog maziau esti.
O edama daznai is NETUREJIMO GERIAU KA VEIKTI, kaip streso malsinimo priemone.
Vokietijoje gal puse podruzkiu su virssvoriu buvo. Esdamos sprende problemas.

Kaip jau atejo eile operacijaii tai chirurgas pasake - arba numetat svori 15kg 25 kg 40 kg - arba jokios operacijos jums nebus daromos.
As nezinau, del ko cia taip su tomis operacijomis ir virsvoriu, koks rysys...
Man reiktu koki 15kg numesti...
Atsakyti
Moterys sau pacios tuos reikalavimus ir susikelia, o ne kazin kas is sono, kaip kam gerai taip ir gyvena, kam kokie prioritetai, kas kaip susikure valgymo, judejimo iprocius ir t.t.

kazkur skaiciau, kad jei matot jog vyresnio amziaus vyra su pilvuku tai daugiau sansu,kad jis rupinasi savo seima, nei tie, kur su tobulais kunais , bet del ju po kelias valnadas praleidzia sporto saleje ir besigeredami savim biggrin.gif
Aisku, svarbiausia sveikata, bet daug itakos turi ir zmona, kaip gamina, kaip maitina seima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 18 birželio 2019 - 11:16