Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(given444 @ 2019 07 17, 16:06)
Burbanti, na ir užsisedai ant Montekristos (kaip Cambala ant lutukes) rolleyes.gif
ar cia tik del to, kad ji šuni išmete i gatvę?

tai žinoma yra pliaukšteleję ir man, ir ne syki, ir net pastaraji menesi, ar pries du. neatmenu.
nesureiksminu.
aišku, jei nepatinka, pasakau.
nes dažniausiai - nepatinka.

dar klausimu bus?

tai kiek sveri, mieloji  rolleyes.gif
p.s. Idomucia, neapsimesk, kad nesupratai klausimo.

Nu prašyčiau pasislinkti, ir man įdomu, kuris čia mėnulis rodo išmetsmus į gatvę šunis. Popkorno pasiimsiu tik smile.gif
Papildyta:
Nepavyks sviriais matuotis, papais lengviau
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 07 17, 16:06)

p.s. Idomucia, neapsimesk, kad nesupratai klausimo.


Nesupratau, rimtai.
As neturiu savo gyvenimo ir negaliu but laimingas viduje del ne karta paminetos problemos.
Vienintele iseitis gyventi su laimingu zmogumi ir gauti dali jo laimes.

Na buna zmones kur nemato, tai kazkas vedzioja, buna, kad nepaeina - tai kazkas rateeliuose vezioja. Invalidu nemegsta...
Pas mane viskas atrodo pikantiskai, kazkas turri buti laimingas ir dalintis laime... Visai kaip filmuose. Ne invalidumas o kazkas dvasiskai auksto.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 07 17, 15:06)
Burbanti, na ir užsisedai ant Montekristos (kaip Cambala ant lutukes) rolleyes.gif
ar cia tik del to, kad ji šuni išmete i gatvę?



Ko tu tiki ka burba raso?
Momtekrista yra rasiusi apie ta suni. Burba nusikalba.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 07 17, 16:06)
Burbanti, na ir užsisedai ant Montekristos (kaip Cambala ant lutukes) rolleyes.gif
ar cia tik del to, kad ji šuni išmete i gatvę?

tai žinoma yra pliaukšteleję ir man, ir ne syki, ir net pastaraji menesi, ar pries du. neatmenu.
nesureiksminu.
aišku, jei nepatinka, pasakau.
nes dažniausiai - nepatinka.

dar klausimu bus?

tai kiek sveri, mieloji  rolleyes.gif
p.s. Idomucia, neapsimesk, kad nesupratai klausimo.

Bet tu ir idomi...prie ko cia uzsisedimas? Tu paprasciausiai panasi i ja, jei ir tau bendradarbiai sikna graibo, todel tau ir nepatinka mano mintys. Ne aukstoji matematika.
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 17, 16:10)
Nu prašyčiau pasislinkti,  ir man įdomu,  kuris čia mėnulis rodo išmetsmus į gatvę šunis. Popkorno pasiimsiu tik  smile.gif
Papildyta:
Nepavyks sviriais matuotis, papais lengviau

Sūka tu, tu gi ji ismetei i kaima, kad i senatve prie lenciugo butu priristas, tam kad madinga kate i namus galetum parsinesti.
Kad tave taip vaikai ismestu, i seneliu namus...as to linkiu tau.

Bet dabar pagalvojau...o gal tu visos tiesos nerasei cia...
Kadangi per kelis menesius tavo suo pasibaige, tai grwiciausiai gal, suzinojus kad jis serga irr nenoredama metyti pinigu ant gydymo, tu ji specialiai i kaima ismetei?
Sitas variantas labai galimas...ir dar baisesnis uz pirmaji.

Greiciausiai antras variantas ir buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 liepos 2019 - 15:25

wub.gifwub.gif


Bet Burbancios postas irgi patiko.
Burbanti,
jei trykšti meile sau (ir kitiems retsykiais) (ar kitoms) , kas trukdo bent kiek pasijusti ant koju lengvesnei?

juk su amziumi ir sanariu problemos, jei tavo grožis lb daug sveria...ir alergijos puola, ir kraujagysles kalkeja..

vat buvo neseniai mano šliūbinis vyras, tyresi pas daktarus (širdi).
dar neturi 43m, o jau kraujagyslese - riebalu rado, jau spec dieta, bet kur tau....
jis gi myli save.
kitas - 45metu, jau stentuotas, ir ech.... kokiu grožybiu mano drauges/draugai neturi. tai miomos, tai dariniai, tai vel šis bei tas, tai reumatoidinis artritas, tai cukrunis ir necukrinis diabetas. visiems iki 42m. jaunyste. smile.gifvalgo ką nori, ir su saiku. (jie taip sako.)
megaujas gyvenimu.

bet gal ir gerai.

Kalbant apie meile sau, tai man besaikis valgymas, gulinejimas ir t.t. nera meile sau Meile sau as suvokiu kaip savo vidine mama. Gera mama vaikui ne tik galva paglostys ir leis patingeti, bet ir stumtels sportui, pgamins sveiko maisto, paragins kazko naujo mokytis ir pan. Meile sau yra sunkus darbas, kartais kova su savimi, tikrai ne tik vien malonumu sau leidimas ir masazai.

Atsakyti
Buvo jaunystej vienam darbe pas mus toks slykstus diedas, visi anekdotai ir juokeliai apie seksa, pastoviai praeinant ar pagraibyt nori ar pliaukstelt. I komentarus nereaguoja. Pasakiau tada savo bernui. Atvare jis po darbo manes paimt, palauke to diedo, pasivede i sona. Ka pasake ar padare nzn, bet po to diedas net kitu mergu nebegrabaliavo.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 07 17, 16:25)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="given444" data-cid="72469961" data-time="1563368380"><div><p>vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Bet Burbancios postas irgi patiko.
Burbanti,
jei trykšti meile sau (ir kitiems retsykiais) (ar kitoms) , kas trukdo bent kiek pasijusti ant koju lengvesnei?

juk su amziumi ir sanariu problemos, jei tavo grožis lb daug sveria...ir alergijos puola, ir kraujagysles kalkeja..

vat buvo neseniai mano šliūbinis vyras, tyresi pas daktarus (širdi).
dar neturi 43m, o jau kraujagyslese - riebalu rado, jau spec dieta, bet kur tau....
jis gi myli save.
kitas - 45metu, jau stentuotas, ir ech.... kokiu grožybiu mano drauges/draugai neturi. tai miomos, tai dariniai, tai vel šis bei tas, tai reumatoidinis artritas, tai cukrunis ir necukrinis diabetas. visiems iki 42m. jaunyste. vartotojo įkelta nuotraukavalgo ką nori, ir su saiku. (jie taip sako.)
megaujas gyvenimu.

bet gal ir gerai.
</p></div></blockquote><p>Kalbant apie meile sau, tai man besaikis valgymas, gulinejimas ir t.t. nera meile sau Meile sau as suvokiu kaip savo vidine mama. Gera mama vaikui ne tik galva paglostys ir leis patingeti, bet ir stumtels sportui, pgamins sveiko maisto, paragins kazko naujo mokytis ir pan. Meile sau yra sunkus darbas, kartais kova su savimi, tikrai ne tik vien malonumu sau leidimas ir masazai.
</p>

O kas belieka daugiau, kai tik darbas namai, darbas namai? Tada lieka tik skaiciuoti kalorijas is neturejimo ka veikti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 liepos 2019 - 15:27
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 17, 16:20)
Bet tu ir idomi...prie ko cia uzsisedimas? Tu paprasciausiai panasi i ja,  jei ir tau bendradarbiai sikna graibo,  todel tau ir nepatinka mano mintys. Ne aukstoji matematika.
Papildyta:

Sūka tu,  tu gi ji ismetei i kaima,  kad i senatve prie lenciugo butu priristas,  tam  kad madinga kate i namus galetum parsinesti.
Kad tave taip vaikai ismestu, i seneliu namus...as to linkiu tau.

Bet dabar pagalvojau...o gal tu visos tiesos nerasei cia...
Kadangi per kelis menesius tavo suo pasibaige,  tai grwiciausiai  gal,  suzinojus kad jis serga irr nenoredama metyti pinigu ant gydymo,  tu ji specialiai i kaima ismetei?
Sitas variantas labai galimas...ir dar baisesnis uz pirmaji.

Greiciausiai antras variantas ir buvo.

Ačiū už linkėjimus, susirūpink savo sveikatą, tu taip tiki savo susigalvojimais, kad jau neramu:)
Jei domina , gydymui įdėjome beveik 500 eur, deja, nepadėjo. Bet sėkmės kuriant istorijas toliau:)
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 17, 16:27)
Ačiū  už linkėjimus, susirūpink savo sveikatą, tu taip tiki savo susigalvojimais, kad jau neramu:)
Jei domina , gydymui įdėjome beveik 500 eur, deja, nepadėjo. Bet sėkmės kuriant istorijas toliau:)

BEVEIK 500. Tai pinigai. Joptvajumat.
Tokie pinigai dar niekam nepadejo. Geriau tegul nugaista skausmuose, nei uz operacija pora tukstanciu sumoketi
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 17, 16:29)
BEVEIK 500. Tai pinigai. Joptvajumat.
Tokie pinigai dar niekam nepadejo. Geriau tegul nugaista skausmuose,  nei uz operacija pora tukstanciu sumoketi

Piometros operacijos LT tūkstančių nekainuoja smile.gif net tyrimams, lašelinėms ir vaistams pakako tiek, jauti? smile.gif
Atsakyti

O kas belieka daugiau, kai tik darbas namai, darbas namai? Tada lieka tik skaiciuoti kalorijas is neturejimo ka veikti biggrin.gif

Kuri cia kalorijas skaiciuoja? As tai ne. Siaip tu sakei kazkada, kad dietos laikeisi.

Tu eilini syki negali be puolimo praeiti pro diskusija apie svori. Juk tau niekas specialiai jos netaike.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 07 17, 16:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72469999" data-time="1563370033"><div><p>O kas belieka daugiau, kai tik darbas namai, darbas namai? Tada lieka tik skaiciuoti kalorijas is neturejimo ka veikti vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Kuri cia kalorijas skaiciuoja? As tai ne. Siaip tu sakei kazkada, kad dietos laikeisi.
</p><p>Tu eilini syki negali be puolimo praeiti pro diskusija apie svori. Juk tau niekas specialiai jos netaike.
</p>

Kur tu matai puolima?
Ad parasiau, kad kai po darbo zmones neturi ka veikti, kuo uzsiimti, ka priziureti ar kuo rupintis, tai jiems bwlieka kokia k9ntrole? Maisto intake kontrole. Cia ne as tai sugalvpjau, psichologai taip sako.

Paskutini karta rasau apie savo dieta toms, kurioms sunku su teksto suvokimu - meciau tiek, kiek galeciau jaustis sveikai. Viskas. Nei daugiau, nei maziau.
Vat as meciau del sveikatos, o ne del liesu koju turejimo. Todel turiu pilna supratima apie virsvori, sveikata, meile sau ir nesveika troskima buti vyru demesio centre istisai
Sunku suprasti?
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 17, 16:30)
Piometros operacijos LT tūkstančių nekainuoja smile.gif net tyrimams, lašelinėms ir vaistams pakako tiek, jauti? smile.gif

Mano drauge turi sena suni Lietuvoje ir as gerai zinau kiek ji palieka pinigu (o jos suo tik senas, bet ne toks ligonis, kaip tavo buvo). Tavo tie 400+ yra tfu - niekas.Gydymo pradzia, bet ne pilnas gydymas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 liepos 2019 - 15:43