Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 07 21, 12:24)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72471728" data-time="1563700841"><div><p>Tai ir tylek tada šikną suspaudus. Chrienava moralizuotoja.

</p></div></blockquote><p>Aha,pasakei ir gipsas.Visi tik ir klauso ausis suspaudę.</p>

Svarbiausia tarpkoji suspausk, kad svetimi vyrai nieko nematytu ir bus tada ledas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 21, 11:24)
aaa, tai visgi jau susimąstei dėl savo elgesio? išsigandai truputį?

Tu net susimastyt nesugebi. Nes esi sociooate.
Kazi ar net po kieno netekties tavo smegenims juška atsivers...
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 21, 11:31)
Svarbiausia tarpkoji suspausk,  kad svetimi vyrai nieko nematytu ir bus tada ledas  biggrin.gif

Nei dienos be pokalbiu apie anuos galus...
Matomai tikrai problemytes biggrin.gif .
Atsakyti

Svarbiausia tarpkoji suspausk, kad svetimi vyrai nieko nematytu ir bus tada ledas biggrin.gif

Mano taip kaip ir kitų skelta,nieko naujo nepamatys.

O be to mano sodyba nuošalyje,kad ir norėčiau  parodyti,vis tiek nebūtų kam.

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 21, 12:27)
Tu gal visai kvankt? 😂 aš puikiai atskiriu realų gyvenimą nuo sm  ir tavo fazių;)

tai realiame gyvenime nesisvaidai fazėmis savo ir frazėmis? biggrin.gif pilka pelytė po šluota, tik čia krūtiakė? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 21, 12:58)
Tu net susimastyt nesugebi. Nes esi sociooate.
Kazi ar net po kieno netekties tavo smegenims juška atsivers...
Papildyta:

Nei dienos be pokalbiu apie anuos galus...
Matomai tikrai problemytes biggrin.gif .

labai taikliai apie save 4u.gif turi durną motiną, o kitus virš 3 metų durnini
ar esi žmogaus vardo verta? eilinis gyvulys už tave vertesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 21, 12:58)
Tu net susimastyt nesugebi. Nes esi sociooate.
Kazi ar net po kieno netekties tavo smegenims juška atsivers...
Papildyta:

Nei dienos be pokalbiu apie anuos galus...
Matomai tikrai problemytes biggrin.gif .

Kai zmogus uzsispaudes, savimi nepasitikintas, nustekentas gyvenimo, bailys, tai gali kalbeti tik apie kitu gyvenimus
O mes, savimi patenkintos moterys, galime ir apie vyriskas (ir ne tik) grozybes pakalbeti biggrin.gif mums tao gyventi netrukdo ir yra proga paerzinti uzsispaudusias marceliukes biggrin.gif


Geriau papasakok kokio tipo naujamadiski nagai dedami - eisiu savo čainyzus strojinti, bo tie ju akriliniai nagai jau per gerkle lenda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 21 liepos 2019 - 12:30
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 21, 12:06)


labai taikliai apie save 4u.gif turi durną motiną, o kitus virš 3 metų durnini
ar esi žmogaus vardo verta? eilinis gyvulys už tave vertesnis 4u.gif

Gal todel ir matau, kad tau su galva blogai? ax.gif
Eik gydykis 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 21, 13:17)
Gal todel ir matau, kad tau su galva blogai? ax.gif
Eik gydykis 4u.gif .

vat todėl tu ir durnėji, kad tai įgimta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 21, 12:07)
Kai zmogus uzsispaudes,  savimi nepasitikintas,  nustekentas gyvenimo,  bailys,  tai gali kalbeti tik apie kitu gyvenimus
O mes,  savimi patenkintos moterys,  galime ir apie vyriskas (ir ne tik) grozybes pakalbeti  biggrin.gif  mums tao gyventi netrukdo ir yra proga paerzinti uzsispaudusias marceliukes  biggrin.gif
Geriau papasakok kokio tipi naujamadiski nagai dedami -  eisiu savo čainyzus strojinti,  bo tie ju akriliniai nagai jau per gerkle lenda

Matai, vakar tau visuskai pofik buvo ubuntes vaikai. Tiesiog tavo tikslas buvo sukelt eilini sarsala.
Leisk tau priminti kaip saipeisi is Moontes sunaus ireminto pirmo uzdirbto pinigo ar kaip tu dergeisi is svetimu vaiku savo temoj... Tai kad nereik lia lia. Tu kazko baisiai pavydi Montekristai. Tas labai matosi.

Pas kiniecius nagus darosi...Boze boze. Ant normaliu meistriu vyras neduoda?
Jau rasiau - ideju yra pinterest. Nemoki atsisiust programeles?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 21, 12:24)
vat todėl tu ir durnėji, kad tai įgimta 4u.gif

Nea, tau labai skauda, kad tave pamyniau biggrin.gif . Te 4u.gif .
Atsakyti
Nzn, man tie akriliniai nagai baisu kaip ir priaugintos blakstienos
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 07 21, 13:25)
Matai, vakar tau visuskai pofik buvo ubuntes vaikai. Tiesiog tavo tikslas buvo sukelt eilini sarsala.
Leisk tau priminti kaip saipeisi is Moontes sunaus ireminto pirmo uzdirbto pinigo ar kaip tu dergeisi is svetimu vaiku savo temoj... Tai kad nereik lia lia. Tu kazko baisiai pavydi Montekristai. Tas labai matosi.

Pas kiniecius nagus darosi...Boze boze. Ant normaliu meistriu  vyras neduoda?
Jau rasiau - ideju yra pinterest. Nemoki atsisiust programeles?
Papildyta:

Nea, tau labai skauda, kad tave pamyniau biggrin.gif . Te 4u.gif .

Tu ir vel uzmirsti, kad pirma niekada nesisaipysiu, jei personazas neuzsimirš su kuo kalba biggrin.gif
O ir tu perkreipei viska. Tau svarbu, kad tavo teisybe butu, nors ji ir susigalvota. Tikiesi, kad niekas senu diskusiju jau neatsimins ir galesi postus isvartyti kaip nori? biggrin.gif Tu labai nuspejama biggrin.gif

Tau tiek norisi demesio, tiek tu nori kad visi kalbetu apie tave ir tema suktusi apie tavo persona biggrin.gif

Man tie tavo 'ar tu prisimeni ka sakei pries 20 metu' neveikia. Nesistenk net.

Jo, pas kiniecius darausi, man nereikia rodyti, kad turiu pinigu. Man nereikia, kad visi matytu, jog pas brangia nagu dejike einu biggrin.gif Tik zmonems, kurie niekad neturejo pinigu ir biskiuka ju pasidare, reikia rodytis visiems, kad i brangias vietas eina, brangius rubus perka ir t.t.


Rodyk is naujo, as gi ne tu - neseku ka kas raso ar ideda.
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 07 21, 13:05)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72471735" data-time="1563701478"><div><p>Svarbiausia tarpkoji suspausk, kad svetimi vyrai nieko nematytu ir bus tada ledas vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Mano taip kaip ir kitų skelta,nieko naujo nepamatys.</p><p>O be to mano sodyba nuošalyje,kad ir norėčiau  parodyti,vis tiek nebūtų kam.</p>

Ko taip toli nusibaladojai i miskus? Galvoji medkirtį sutiksi?
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 21, 13:30)
Nzn, man tie akriliniai nagai  baisu kaip ir priaugintos blakstienos

Man tai sintetiniai papai, kaip tu turi isidejus, baisiau negu baisu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 21 liepos 2019 - 12:44
QUOTE(cambala @ 2019 07 21, 13:25)
Nea, tau labai skauda, kad tave pamyniau biggrin.gif . Te 4u.gif .

tu ne mane pamynei, o save
tu atsiskleidei kaip nesivaldanti šnekant apie tabu temas, kurios net bk nurodytos
beliko tau dar žydus iškeikti ir pasibaigs tau viskas liūdnomis mišiomis
žemiau jau pulti nebėr kur tau
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 21, 13:46)
Jo,  pas kiniecius darausi,  man nereikia rodyti,  kad turiu pinigu. Man nereikia, kad visi matytu,  jog  pas brangia nagu dejike einu  biggrin.gif Tik zmonems,  kurie niekad neturejo pinigu ir biskiuka ju pasidare,  reikia rodytis visiems,  kad i brangias vietas eina,  brangius rubus perka ir t.t.
Rodyk is naujo,  as gi ne tu -  neseku ka kas raso ar ideda.

čia taikliai apie ją
ji dėl pinigų net brolį paaukos
nors piniai ne jos, o jos vruskio, prieš kurį jinai tyli kaip pelė po šluota, o tada ateina visa pikta į forumus išsilieti
kalbant apie senus postus biggrin.gif kažkada jinai irgi buvo prie tų, kurie deda ant Lietuvos, o vėliau vruskis bizniuko biškį pramušė ir patapo princosa z griazi v kniazi biggrin.gif bet akivaizdu, kad tokia kaip ji vistiek v musore skončit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 07 21, 13:46)
Tu ir vel uzmirsti,  kad pirma niekada nesisaipysiu,  jei personazas neuzsimirš su kuo kalba  biggrin.gif
O ir tu perkreipei viska. Tau svarbu,  kad tavo teisybe butu,  nors ji ir susigalvota. Tikiesi,  kad niekas senu diskusiju jau neatsimins ir galesi postus isvartyti kaip nori?  biggrin.gif  Tu labai nuspejama  biggrin.gif

Tau tiek norisi demesio,  tiek tu nori kad visi kalbetu apie tave ir tema suktusi apie tavo persona  biggrin.gif

Man tie tavo 'ar tu prisimeni ka sakei pries 20 metu' neveikia.  Nesistenk net.

Jo,  pas kiniecius darausi,  man nereikia rodyti,  kad turiu pinigu. Man nereikia, kad visi matytu,  jog  pas brangia nagu dejike einu  biggrin.gif Tik zmonems,  kurie niekad neturejo pinigu ir biskiuka ju pasidare,  reikia rodytis visiems,  kad i brangias vietas eina,  brangius rubus perka ir t.t.
Rodyk is naujo,  as gi ne tu -  neseku ka kas raso ar ideda.
Papildyta:

Ko taip toli nusibaladojai i miskus?  Galvoji medkirtį sutiksi?
Papildyta:

Man tai sintetiniai papai,  kaip tu turi isidejus,  baisiau negu baisu.

O, jau ir papus spėjau įsidėti 🧐🧐🧐🧐
Atsakyti