Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(kin @ 2019 07 22, 23:41)
Cambala, nepavydek  biggrin.gif
Eik geriau vyra pamylek, o tai dar pabegs pas kokia smagia apvalute  tongue.gif

Tu isivaizduoji kas su ja darytusi tada? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 07 22, 23:41)
Cambala, nepavydek  biggrin.gif
Eik geriau vyra pamylek, o tai dar pabegs pas kokia smagia apvalute  tongue.gif

Daug vyrų pažįsti, kurie pabėgo pas storuliukę? Aš nė vieno.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 23, 06:31)
Daug vyrų pažįsti,  kurie pabėgo pas storuliukę? Aš nė vieno.

As apskritai nepazistu turbut, kurie PABEGO PAS, veikau jau smurkstelejo trumpai linksmybei. Nors jei atvirai, tokiu storu zmoniu, kurie akivaizdziai del svorio galetu but ignoruojami kaip partneriai, nelabai ir pazistu.
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 07 22, 22:41)
Cambala, nepavydek  biggrin.gif
Eik geriau vyra pamylek, o tai dar pabegs pas kokia smagia apvalute  tongue.gif

Daug pas tave pabego?
Kiek zinau is to ka rasei, tai tavasis sugyventinis sekso kitur lakste.
Gal tavo apsileidimas turejo tam itakos?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 23, 07:07)
As apskritai nepazistu turbut, kurie PABEGO PAS, veikau jau smurkstelejo trumpai linksmybei. Nors jei atvirai, tokiu storu zmoniu, kurie akivaizdziai del svorio galetu but ignoruojami kaip partneriai, nelabai ir pazistu.

Manau, dažniausiai žmonės renkasi panašius į save. Pažįstu du vyrus, įsimylėjusius kitas, tai nuo lieknų išėjo pas lieknas (patys tokie), o moteris, kurią pažįstu, įsimylėjo kitą vyrą ir su juo susituokė, tas irgi lieknas, aukštas, tuo tarpu paliktas vyras-pilvą užsiauginęs buvo ogogo. bet , aišku, tiriamųjų imtis per maža, kad daryčiau visuotines išvadas smile.gif
Atsakyti

Daug vyrų pažįsti, kurie pabėgo pas storuliukę? Aš nė vieno.

Pažįstu, ir ne vieną.Kai iš kalbos išeina kodėl pasirinko netobulą moterį, paprastai atsako, kad atsibodo buvusių pretenzijos visam pasauliui,pastovios dietos, reguliavimai kiek galima, kiek negalima valgyti.

Jau kai paskaitai jus, tai tik monekeniškų gabaritų moterys turi teisę gyventi šiame pasaulyje.Ne cm ir ne kg esmė.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 07 23, 07:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72472681" data-time="1563852683"><div><p>Daug vyrų pažįsti, kurie pabėgo pas storuliukę? Aš nė vieno.</p></div></blockquote><p>Pažįstu, ir ne vieną.Kai iš kalbos išeina kodėl pasirinko netobulą moterį, paprastai atsako, kad atsibodo buvusių pretenzijos visam pasauliui,pastovios dietos, reguliavimai kiek galima, kiek negalima valgyti.
</p><p>Jau kai paskaitai jus, tai tik monekeniškų gabaritų moterys turi teisę gyventi šiame pasaulyje.Ne cm ir ne kg esmė.
</p>

bet , matyt, ir patys ne lieknuoliai smile.gif
Svoris santuokoj ne tiek svarbus, kiek kiti dalykai, bet jis gali turėti įtakos, oi gali.
Atsakyti
Mes su MB kol kartu, tai jis sukudo, o as pastorejau biggrin.gif bet tikrai nebijau, kad paliks del to.
Atsakyti
Svoris... Niekada nesvėrau 120, bet jei žiūrint grynai iš asmeninės patirties, tai jaunystėje vidutinio sudėjimo arba lieknesnės kompanijos merginos tikrai sulaukdavom daugiau kabintojų, nei reikšmingai apkūnesnės draugės. Jei žiūrint iš moteriškos perspektyvos, sveiko kūno sudėjimo kabintojai vyrai sulaukdavo gerokai daugiau pozityvios moterų reakcijos, nei reikšmingai apkūnūs arba itin liesi. Dabartiniame amžiuje gal tas skirtumas mažiau ryškus, bet vis tiek manau, kad vidutinio kūno sudėjimo moterys daugiau (skaičiumi) kabinimo momentų sulaukia nei ženkliai apkūnios. Tokia ta mano patirtis.

Iš kitos pusės, kiekybė niekaip nereiškia kokybės. Dauguma tų kabintojų - nulio vertės kaip potencialūs partneriai. O tinkamam surasti užtenka ir vieno, bet gero. Šiuo atveju svoris tikrai nevaidina lemiamos reikšmės.

Bet sverti 120 nenorėčiau... Kad ir kiek ten mane kabinančių būtų... unsure.gif

P.S.: nekenčiu degintis (negana to, kad karšta, tai dar ir nuobodu siaubingai), o deginimasis valtyje, nuogai, gulint ant valties suoliuko permesto pripučiamo čiužinio, man - iš košmarų srities biggrin.gif Bet tikrai nesityčioju iš nieko, kiekvienas turim savo mėgstamus laisvalaikio leidimo būdus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 23 liepos 2019 - 07:56
QUOTE(mylimuke! @ 2019 07 23, 08:26)
Mes su MB kol kartu, tai jis sukudo, o as pastorejau biggrin.gif bet tikrai nebijau, kad paliks del to.

nepaliks, tu gerai "duodi" biggrin.gif
Papildyta:
Aš norėčiau namelio su patogumais ant ežero kranto, geros kėdės lauke, pavėsy, ir tyloj skaityti skaityti...su šunimi žaisti..Ir viskas biggrin.gif Va ko man trūksta, ramybės
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 07 23, 09:09)
Aš norėčiau namelio su patogumais ant ežero kranto, geros kėdės lauke, pavėsy, ir tyloj skaityti skaityti...su šunimi žaisti..Ir viskas biggrin.gif Va ko man trūksta, ramybės

Svajoklė. To nebus.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2019 07 23, 09:23)
Svajoklė. To nebus.

Nu kodėėėėėl biggrin.gif
Atsakyti