Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 08 13, 15:56)
o jei save peikčiau, ką tada sakytų psichologai? biggrin.gif ar ne tai, kad neišmylėtas žmogus, nepasitikintis savimi, skriaustas žmogus ir pan.? biggrin.gif susikišk tu tuos savo psichologus tokius tada, susirask geresnius smile.gif
gerai, jie baisūs. Niekam čia šiais laikais gėris neįdomus smile.gif

Yra keli budai girti ir peikti save. Pagal tai sprendziamas zmogaus poziuris i save.
Tu visai patenkinta, ziuriu, savo sielos veidu. Baisiu veidu. As isivaizduoju kiek daug galetum mums papasakoti apie savo demonus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 13, 16:58)
Yra keli budai girti ir peikti save. Pagal tai sprendziamas zmogaus poziuris i save.
Tu visai patenkinta,  ziuriu,  savo sielos veidu. Baisiu veidu. As isivaizduoju kiek daug galetum mums papasakoti apie savo demonus.  g.gif

baik tu vaidinti psichologe nu jau juokingai atrodai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 13, 17:02)
baik tu vaidinti psichologe nu jau juokingai atrodai lotuliukas.gif

Tu gali vaidinti seimos eksperte, turedama iskreiptą supratima apie šeimą, tai manau del sios priezasties jokios teises neturi niekam kitam cia sakyti ka jis ar ji turi cia šneketi. Neturi jokios moralines teises.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 13, 17:05)
Tu gali vaidinti seimos eksperte,  turedama iskreiptą supratima apie šeimą,  tai manau  del sios priezasties jokios teises neturi niekam kitam cia sakyti ka jis ar ji turi cia šneketi. Neturi jokios moralines teises.

guoskis save guoskis lotuliukas.gif ezoterikos ir davsionio apsaulio psichologe , tu taip save isisvaizduoji? ai dar ir seimos eksperte lotuliukas.gif zinanti, kap visiem seimose gyventi, nauja kryptis, miegokit veinoje looje ir visa kita nesvarbu lotuliukas.gif


tai ko tikejaisi Airijoej induisu pamatyti? biggrin.gif taip daug ci alenku, paskutiniu metu daug ir rusu , gal ukraineiciu matau, smagiau man nei visokie is Afrikos, Azijos be issilavinimu, skirtigos kulturos...
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 13, 16:58)
Yra keli budai girti ir peikti save. Pagal tai sprendziamas zmogaus poziuris i save.
Tu visai patenkinta,  ziuriu,  savo sielos veidu. Baisiu veidu. As isivaizduoju kiek daug galetum mums papasakoti apie savo demonus.  g.gif

nieko labai įdomaus tokio kažkokio išskirtinio apie mane nėra. Gana paprasta viskas: aš pirma nepuolu. Aš stengiuosi pirma nedaryti kitam to, ko nenoriu, kad man darytų. Esu labai atsakinga, laikausi žodžio. Sąžininga esu. Bet tikrai taip, jei į mano gyvenimą ar į mano artimųjų gyvenimą kažkas įlenda mėšlynais batais, tai aš apsiginsiu bei juos apginsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 13, 17:08)
guoskis save guoskis lotuliukas.gif ezoterikos ir davsionio apsaulio psichologe , tu taip save isisvaizduoji? ai dar ir seimos eksperte lotuliukas.gif zinanti, kap visiem seimose gyventi, nauja kryptis, miegokit veinoje looje ir visa kita nesvarbu lotuliukas.gif
tai ko tikejaisi Airijoej induisu pamatyti?  biggrin.gif taip daug ci alenku, paskutiniu metu daug ir rusu , gal ukraineiciu matau, smagiau man nei visokie is Afrikos, Azijos be issilavinimu, skirtigos kulturos...

Uuuuuu...caktelėjo biškiuką i širdelę, matau.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 13, 17:13)
nieko labai įdomaus tokio kažkokio išskirtinio apie mane nėra. Gana paprasta viskas: aš pirma nepuolu.  Aš stengiuosi pirma nedaryti kitam to, ko nenoriu, kad man darytų. Esu labai atsakinga, laikausi žodžio. Sąžininga esu. Bet tikrai taip, jei į mano gyvenimą ar į mano artimųjų gyvenimą kažkas įlenda mėšlynais batais, tai aš apsiginsiu bei juos apginsiu smile.gif

Man ištraukos iš tavo CV nereikia.
Atsakyti

butent, su tuo sutinku ir juk mes visi pasirenkam savo pasauleziurai artimesnius moslininksu , gydytojus ir t.t. ar ne taip? o mokslo grieztu irodymu ner ajau taip ir daug, duagiau yra prielaidu, hipoteziu, teoriju, kurios neirodytos. Todel as mosklininkais ir nesiriamiu, remiuosi savo galva. biggrin.gif

As tai naudoju kritini mastyma, sveika prota, issilavinima ir patirti. Visi galutiniai sprendimai daromi sava galva, bet informacija reikia susirinkti is kazkokiu saltiniu, nes pats visko neperskaitysi ir neismoksi.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 08 13, 17:34)
As tai naudoju kritini mastyma, sveika prota, issilavinima ir patirti. Visi galutiniai sprendimai daromi sava galva, bet informacija reikia susirinkti is kazkokiu saltiniu, nes pats visko neperskaitysi ir neismoksi.
</p>

tai as irgi taip darau, plius ismeginu kazka ir matau, tai man gerai ar ne, kitu zmoniu patirtimi pasidomiu, kas kazka teigiamo turi padares, susitvarkes ir t.t.

mes gi skirtingi irmusu suvokimai, gyevnimai, priejimai prie tam tikru dalyku gali buti skirtingi.

pvz labai ten saipetes is anos moters kur apie sijonus rase, zinoma ji gal kalbejo labai aukstom frazem ir zmonem, kurie nesidomi nei dvasiniu pasauliu nei kitais dalykais tai gali buti sudetinga suprasti, bet imkim paparsciau, Juk rubas ne tik mus saugo nuo salcio ar ne? rubas daug ka gali, pirma musu jausenos, visai kitiap jauciames kai esam su kokiais trenigais, arba su baline suknele ar ne? toliau medziagos, vienaip kunas jausis su naturaliais rubais, kitaip su sintetiniais, pvz senai snekama, kad pvz kudikiam is vis negalima deti sintetiniu, toliau del verzianciu rubu irgi daug studiju prirasyta, nuo liemeneliu iki kelniu, tam tikri apatiniai vel nesveika, taigi nuo jausmu iki itakos sveikatai rubai mus itakoja, todel vien pasijuokti is pasakymo, kad sijonas turi itakos vaisingumui, nemanau ,kad ismintinga.

Taigi viska sudejus musu mintis, kurios kuria musu gevnima, musu nuotaika, musu fizine sveikata, rubai tikrai turi nemazai itakos tam, aisku ne pagrindine manau,bet nemaza, kai nukreipi demesi i kazka, gauni daug iv info, o uzsidejus pvz sukneles su mintim, kad tai pades vaisingumui taip gali ir ivykti vein jau del minties galios biggrin.gif O siaip su suknele juk vsiai kitaip jautiesi, nei su kelnem biggrin.gif nezinau nejaujums nesijaucia?

okaip man pvz ginekologe pasakojo, sako susistresuoja moteris susispazmuoja tenjai vsikas, o kiausintakiai plonyciai ten ml tik, ir vsika sir kiausinelis neiseina , tai jeisijonas moteriia padeda atsipalaiduoti, pasijausti labaiu moteriska, grazia ir t.t. gal tai irgi jai padeda lengvaiu pastoti?

ir nebutinai visom truksta moterisku energiju, buna truktsa ir vyrisku biggrin.gif kitom gal ir kelnes i sveikata biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 13, 17:32)
Man ištraukos iš tavo CV nereikia.

kad neturiu CV smile.gif
mistinis pasaulis tam ir mistinis, kad tokiu liktų; visi mes visur darome tiek, kiek galime ir kiek kiekvienam asmeniškai leista smile.gif
Atsakyti

Bet tai ar neliūdna   jei vienintelis būdas pasijusti moteriška _ vilkėti sukneles....

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 13, 19:56)
<p>Bet tai ar neliūdna   jei vienintelis būdas pasijusti moteriška _ vilkėti sukneles....</p>

bet tai gal to zmogaus gyvenimas? gal ne vienitelis, gal priedas pire kitu, nu nejau del to verta is zmogaus tyciotis? mes sau galime nuspresti, tai teisinga ar ne, gera ar ne, bet kam tyciotis? pasiepti, vadinti kvaile?

Man asmeniskai rubai nesuteikia tiek jau emociju, svarbu butu patogus, bet vis tiek pasipuos smagiau buna, kazka grazaus apsirengus, o su suknele grazia ypac, kuri tinka ir patinka visgi, manau, daugelis jauciasi patrauklesnes grazesnes, smagiau. Juk per kokias sventes dauguma moteru puosiasi suknelem ar ne? ne kokiais treningas,labai retai kokiom kellnem, jaunosios pvz isimtis, kad su kelnem butu biggrin.gif kodel?
pvz Is_Sviesos idomu ka desis per vestuves kelnias ar visgi irgi suknele biggrin.gif

graziasuisos kelnes visgi niekad nebus taip graziai moetriai kaip suknele grazi, net judesiai pasikeicia moteru pasipuosus, pasigrazinus wub.gif

o kas tau padeda labiau jaustis moteriskai?

o del vaisingumo, gal as del to tiek ilgai ir nepastojau, nes nuolat tik su dzinsais vaiksciodavau lotuliukas.gif kaip sakant, kas galetu paneigti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 13 rugpjūčio 2019 - 19:49
Nu jau kur dar moteriškiau?

vartotojo įkelta nuotrauka

Kad kelnės yra nemoteriskos sako tos, kurios nemoka rengtis, neturi jokio skonio
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 13, 20:47)

o del vaisingumo, gal as del to tiek ilgai ir nepastojau, nes nuolat tik su  dzinsais vaiksciodavau lotuliukas.gif kaip sakant, kas galetu paneigti  biggrin.gif

mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif
Atsakyti