Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 08 15, 09:59)
o net jei ir taip būtų? o kas tau, durne? aš laiomingesnis žmogus vistiek ir tik atėjus po poros dienų nebuvimo į forumą nepiuldinėju žmonių kaip tu biggrin.gif taigi papūsk tu man į uodegą, debaila biggrin.gif  4u.gif
Papildyta:

tik nereikia pasakų smile.gif Vilnius tas pats kaimas, nes ten tų tikrų vilniečių su žiburiu ieškoti, atvažiuoja pilna su kaimietiškais akcentais ir savo stiliuku. Va pvz. cambalinė, gi atvarė iš panieviežio vienkiemio biggrin.gif

Tai ir pamatytume nebent iš kaimo atvykusią, timpom ir suknele, bet jei nedurna, greit persiorientuotų ir taip nebevilkėtų
Atsakyti
žiūriu vien tympos biggrin.gif https://www.delfi.lt...t-49561:4251110
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 15, 10:03)
Tampres skirtos lasinuku ir celiulito isryskinimui biggrin.gif dar triusiku konturu demonstravimui, jeigu vietoj sukneles maike trumpa lotuliukas.gif

Odie, tai baisu, net ir be tamprių, kai moterys nejaučia ir triusikų siūlės permuša audinįsmile.gif ypač jei triusikai mažoki, košmaras, arba nėriniai už 3 eurus, alia gražu, per baltas kelnės, esu mačius 🤭
Tokias norisi nuvesti už rankos kad ir į intimissimi ir parodyti nude besiūles kelnaites 😂
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 15, 09:59)

tik nereikia pasakų smile.gif Vilnius tas pats kaimas, nes ten tų tikrų vilniečių su žiburiu ieškoti, atvažiuoja pilna su kaimietiškais akcentais ir savo stiliuku. Va pvz. cambalinė, gi atvarė iš panieviežio vienkiemio biggrin.gif

Tie atvykeliai labai greitai persioroentuoja ir pradeda "vilnietiskai" rengtis biggrin.gif o po kiek laiko ir nesuprasi, kas is kur.
Bet siaip smagu, kad yra ivairove, ir labai nuosaikiu klasikiniu stiliu, ir visiskai crazy. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 15, 10:13)
Tie atvykeliai labai greitai persioroentuoja ir pradeda "vilnietiskai" rengtis biggrin.gif o po kiek laiko ir nesuprasi, kas is kur.
Bet siaip smagu, kad yra ivairove, ir labai nuosaikiu klasikiniu stiliu, ir visiskai crazy.  ax.gif

Jo, man tas patinka, dabar drąsiai visi, rengiasi kaip nori, spalvingi:)
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 15, 10:04)
va, jūsų Vilniuje rožinė gražuola su tympom biggrin.gif https://www.delfi.lt...t-49561:4251092
dar viena, neaiškios timpos po neaiškiu sijonu https://www.delfi.lt...t-49561:4251105
čia iš viso baisuma, storos tympos ir šortai ant viršaus https://www.delfi.lt...t-49561:4251107

Keistos nuorodos, man nerodo visai to, ka tu aprasei.
Siaip niekas nesake, kad Vilniuj nebuna prasto stiliaus, tiesopg jo daug maziau.
Be to, kas gatvej sutinkama, tai nereiskia, jog tai nera atvykeliai is kitu miestu pvz apsipirkt ar pramogaut mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 08 15, 10:18)
Keistos nuorodos, man nerodo visai to, ka tu aprasei.
Siaip niekas nesake, kad Vilniuj nebuna prasto stiliaus, tiesopg jo daug maziau.
Be to, kas gatvej sutinkama, tai nereiskia, jog tai nera atvykeliai is kitu miestu pvz apsipirkt ar pramogaut  mirksiukas.gif

išties keistos, dėjau konkrečią foto, bet tuomet perėjus per visas jas tikrai rastum, jei norėtum

na matote kaip jus greitai pagauti galima smile.gif iš pradžių tokios kategoriškos, o kai įdedi nuorodų, tai jau rašot, kad įvairovė gerai, svarbu žmonės laisvi ir laimingi
iš karto galėjot taip rašyti, bet norėjosi kažkokią pagiežą išlieti? netapkit cambalom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 15, 10:27)
išties keistos, dėjau konkrečią foto, bet tuomet perėjus per visas jas tikrai rastum, jei norėtum

na matote kaip jus greitai pagauti galima smile.gif iš pradžių tokios kategoriškos, o kai įdedi nuorodų, tai jau rašot, kad įvairovė gerai, svarbu žmonės laisvi ir laimingi
iš karto galėjot taip rašyti, bet norėjosi kažkokią pagiežą išlieti? netapkit cambalom 4u.gif

Įvairovė, bet ne tragiškas kaimo stiliukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 15, 10:29)
Įvairovė, bet ne tragiškas kaimo stiliukas smile.gif

tai nori visų vienodų? kad visi rengtųsi kaip tu? tai tada būtumei tik pilkosios masės smulki dalelė ax.gif visai nepastebima, visai niekam neįdomi ax.gif
sakau, netapk cambala, kontroliuok ką rašai ir laisviau mąstyk iš viso
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 15, 10:31)
tai nori visų vienodų? kad visi rengtųsi kaip tu? tai tada būtumei tik pilkosios masės smulki dalelė ax.gif visai nepastebima, visai niekam neįdomi ax.gif
sakau, netapk cambala, kontroliuok ką rašai ir laisviau mąstyk iš viso

Atvaryk Į miestą kada, pamatysi, apie ką kalbu. Žmonės rengiasi įvairiai, jaunimas l drąsus, gražu kai yra stilius, o timpos ant leškų ir suknelė- joks stilius ir joks grožis. Tai kaip su treningais - nesakysiu gi, kad oi gražu, įvairovė.
Papildyta:
Ir, beje, geriausią stilių sugadins pro rūbus pramušantys triusikai
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 15, 08:08)
<p>Lutuke, būna džinsų šimtaprocentinės medvilnės, visiškai negarintų.O džinsai tam yra,kad apspaustų, padailintų, palieknintų.Ko nepasakysi apie tampres.
</p>

tai zinau,kad buna, gi net paminejau,kad is vis baisulinias rubas, israstas darbinikam Jav, kad ilgainenusidevetu biggrin.gif kaip sugimpsuotas esi tokiuose , gi su lykra ne taip senai atsirado biggrin.gif

matot man pirmoje vietoje yra,kaip jauciuosi AS, ir randu balansa, tarp to , kad butu patogu ir atrodyti graziai ir man gerai, o kad kam kazkas kazkaip ten atrodo, kad tampres tinkamos tik darzam, man iki lemputes biggrin.gif

Juo labiau,kad Airijoje nera tokio supratimo, koki jus cia destot, tinkamos tampres, naturalios prie tinkamu sukneliu , tuniku man net labai graziai atrodo ir ne tik man, kaip surpantu is to,kad daug moteru tap vaiksto mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Ašaka @ 2019 08 15, 07:59)
"Katė" ir "kėdė" irgi panašūs žodžiai, bet negi kates vadinate kėdėmis ar atvirkščiai? Pėdutės: https://www.google.c...%...920&bih=969

nu ir? ka cia tuom norejot irodyti? jus ka nors girdejot apie snekamaja kalba, tarmes ? biggrin.gif dar viena filologe matyt lotuliukas.gif

pedutem , mes pedkelnes vadinom dar tada kai tokiu jusu ikeltu peduciu, nei neegzitavo gal , bent jau mama otkiu tikrai jaunysteje neturejo, ir musu mieste visi taip jas vadina, todel man nei i galva nesove, kad kiti to gali nesuprasti , juo labiau ,kai klaba buvo apie pedkelnes. biggrin.gif Gal akys atsivers pagaliau,akd ne tik Vilnius yra Lietuva biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 15, 08:26)
Šaknis tą pati,  žodžiai ir jų reikšmės absoliučiai skirtingos .
Nesuprantu, kaip geros kelnės gali spausti. Juolab yra žemintu juosmeniu, savo dydžio perki ir viskas ok.
Papildyta:
Kaip bebūtų,  nu niekur nemačiau darbe, ar per pietus išėjusi į miestą moterų su timpom ir suknelėm,  matyt tai populiaru tarp tam tikro kontingento,  kitos kultūros ar vietovės moterų.

zeminru juosmeniu tai is vis nepatogu ir nesveika, nes visas liemuo plikas blink.gif kai sedi spaudzia ties visur dzinsai pvz, gal i save neisijauti,nejauti saves, savo koju? lengvos aisku linines nespaudzia.

Airijoje pilna, vakar vaziavau apsipirkti i miesta po darbo, specialiai atkreipiau demesi, tikrai daug, dauguma su tympom, kas ne su kelnem, tik vienos dar kazka uzsideda ant virsaus, vyresnes dazniau, o jaunesnes taip ir vaiksto su trumpom maikutem, gal nuo salie spirklauso? Lietuves aplamai save kankinti labiau megejos.. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 08 15, 09:26)

<p>Jei gyveni Vilniuje, Kaune ar kitam didesniame mieste, tai centre to nepamatysi.Bet tokiuose mažesniuose  miestuose,kaip aš gyvenu, tokių derinukų tamprės+ tunika + 20kg perteklinio svorio pamatysi į valias. Ir beveik visos  damos 40+.Matyt įsivaizduoja esančios jaunos , grakščios kaip gazelės.Ir dažna dar kroksais apsimovusi doh.gif Vnž kaimiečių stiliukas.</p>

i rka jos palei jus turetu detis? nu nesneku apie kroksus, rubus biggrin.gif
Papildyta:
Man tai juokinga, kaip zmoniu skionis sugedes, sintetikos koks rubas, zmonem grazu, o va ,kas naturalu jau kaimietiska negrazu biggrin.gif nu ka padarysi, toks laikmetis dabar antirazumas valdo.
O lietuves tokios kompleksuotos, vaje..... eis kankinis nepatogiuose rubuose, aukstakulniuose, kad tik, vaje ,kazkas nepagalvotu,kad kaimiete , mes gi vielnietes ar ne biggrin.gif visia buvau pamirsusi ta pasiskirstyma tarp miestu ir kaimo biggrin.gif dieve kaip vaikiska.... is tokiu mamu ir ateina pasaipos i mokyklas tarp vaiku, kas prasciau apsirenges ir t.t.
Papildyta:
va tokiu stiliukus dazniausia matau gatvese, patogus arba kam patinka aptemptos kelnes, ar tympos, su sporbaciukais.
https://www.pinteres...046503/?lp=true
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 15 rugpjūčio 2019 - 10:31

va, jūsų Vilniuje rožinė gražuola su tympom biggrin.gifhttps://www.delfi.lt...t-49561:4251092
dar viena, neaiškios timpos po neaiškiu sijonu https://www.delfi.lt...t-49561:4251105
čia iš viso baisuma, storos tympos ir šortai ant viršaus https://www.delfi.lt...t-49561:4251107

viena mazyyyte smulkmena  - sios nuotraukos  darytos  2011, bet tu tikriausiai "nespecialiai" tokias suradai, visai visai "netycia", kokias pirmas radai, tokias ir idejai, ane? :D

Atsakyti