Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 08 19, 17:10)
Tai jau ileidai teisiskai? Galvoji kad nepabegs? Blogai padarei - pabegs - puse tavo to 1 k drasiai teisiskai gales pasiimt.
Mes tai bendraujam. Ka reiskia " dalinames butu"? Uz nuoma jis pinigu nepraso - as priziuriu musu mama.

Tai kad ir snd uzsiduchinai 4u.gif .

Bendraujat laugh.gif laugh.gif kaip ir su vyru? burnas užsisiuvę ir ant kapų tik linktelėję daugiausiai?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 19, 17:02)
Bendraujat laugh.gif  laugh.gif kaip ir su vyru? burnas užsisiuvę ir ant kapų tik linktelėję daugiausiai?

Nu zinok nesidraskom taip kaip tu su savo sugyventiniu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 19, 18:04)
Nu zinok nesidraskom taip kaip tu su savo sugyventiniu.

bet virkauji po forumus, kad su tavimi nešneeeeka angel_sadangel.gif
aiškus reikalas su tavmi, kaipo ir su tavo 'namu' biggrin.gif namą turėtum, brolis kalbėtus biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 08 19, 17:52)
aik aik kad jau cia mandrei suskelei, kad juokingai, matyt sau labai pati tokia faina pasirodei. Nezinai,kad imanoma pasiziureit kazka kitoje salyje? gatves pastatus? net miskus, kad nuspresti koks tankis uzstatytas salies, kiek pastatu, kokie jie dydzio, tau kaip dinozauriai dar butina nuvaizuoti i ta sali ar ne, kad zinoti? lotuliukas.gif

Nieko nuostabaus, keliauji per street view, draugauji per SM, nenustebinai lotuliukas.gif
Nemaniau, kad tokio bukumo esi, kad apie sali sprestum is 360 nuotraukeliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 19, 17:06)
bet virkauji po forumus, kad su tavimi nešneeeeka angel_sadangel.gif
aiškus reikalas su tavmi, kaipo ir su tavo 'namu' biggrin.gif  namą turėtum, brolis kalbėtus biggrin.gif  4u.gif

Blogai isskaitei informacija, besiknisdama po " tevu karsinimo" tema. Ten buvo kalba apie mano broliene. O ji tokia pat pavydi kaip ir tu.
Tai kad eik profilaktiskai paisterikuok su savo chliupiku 4u.gif .
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 08 19, 18:27)
Blogai isskaitei informacija, besiknisdama po " tevu karsinimo" tema. Ten buvo kalba apie mano broliene. O ji tokia pat pavydi kaip ir tu.
Tai kad eik profilaktiskai paisterikuok su savo chliupiku 4u.gif .

labai gerai perskaitau: brolienė palaiko brolį, o jis - ją bigsmile.gif durnas būtų, jei tokią glušę sesę palaikytų. Žodžiu, nors vienas šiemoje pas jus apynormalis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 19 rugpjūčio 2019 - 18:29
Reikia pragyventi šalyje, kad galima būtų daryti tvirtas išvadas. Aš nesijutau ten blogai, balkonuose, rmterasose ten sodai, ant stogų, jie išnaudoja grožiui kiekvieną kampelį. Paradoksas, bet trijuose Japonijos miestuose viešbučių kambariai buvo dideli, tuo tarpu mažiausias kambarėlis buvo Milano ir Berlyno viešbučiuose.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 19, 19:43)
Reikia pragyventi šalyje, kad galima būtų daryti tvirtas išvadas. Aš nesijutau ten blogai, balkonuose, rmterasose ten sodai, ant stogų, jie išnaudoja grožiui kiekvieną kampelį. Paradoksas, bet trijuose Japonijos miestuose viešbučių kambariai buvo dideli,  tuo tarpu mažiausias kambarėlis buvo Milano ir Berlyno viešbučiuose.


Gal kambariu dydis priklauso nuo to kiek moki?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 08 19, 19:52)
Gal kambariu dydis priklauso nuo to kiek moki?

Sunku pasakyti, per maža imtis, kad galėčiau daryti išvadas.
Man JP jų wc buvo kosmosas kažkoks 🤭
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 08 19, 19:52)
Gal kambariu dydis priklauso nuo to kiek moki?

Ne 'gal', o taip ir yra.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 08 19, 18:28)
labai gerai perskaitau: brolienė palaiko brolį, o jis - ją bigsmile.gif durnas būtų, jei tokią glušę sesę palaikytų. Žodžiu, nors vienas šiemoje pas jus apynormalis 4u.gif

Nzn ka tu perskaitai savo nuo isterijos lakstanciom akim, bet jei i tema - tai saunu kafa poroj vienas kita supranta ir palaiko
Juk svarbiausia seima yra ta, kuria tu sukurei - vyras/ zmona, vaikai. Tevus, brolius/ seseris tu sukurus savo seima palieki ir kuri savo....
Bet gi tau sito nesuprast - nk tu neturi - tik ciucika ir pastovoai tikrinama sugyventini.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 08 19, 18:52)
Gal kambariu dydis priklauso nuo to kiek moki?

Taip.
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 08 19, 19:11)

Man JP jų wc buvo kosmosas kažkoks 🤭

Ten totalus siaubas buvo ir man.
Bet lb patiko uzejimas i namus - ten praeini tipo "kondicionieriu: ir mikrobus neutralizuoja.

Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 19, 20:14)
Ne 'gal',  o taip ir yra.

Speju dar neperdei ju wc.
Atsakyti